Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

Intencje mszalne

16 stycznia 2022 – niedziela:

07:00 + Michał, Józefa Żmuda, z. Stanisław

07:00 + Mieczysław Śnieżek 16 r. śm., ż. Zofia, s. Marek; Stanisław,Władysław Żmuda

09:00 Dziękczynno – błagalna w 18 r. urodzin Kamila Żmudy

09:00 + Karolina Badura r. śm., m. Pawe,ł s. Józef, z. Józef

11:00 + Maria, Jan Trzyszczyk, Julianna Kudela, Józef, Wojciech mężowie

11:00 + Zofia, Franciszek Kolasa

13:00 + Helena, Stefan Badura

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. urodzin Aleksandry Pacułt

17:00 + Stanisław Żmuda 22 r. śm., ż. Kazimiera

17 stycznia – poniedziałek:

07:00 + Władysław Jankowicz

18:00 + Adam Świerkosz, ż. Józefa

18 stycznia  2022 – wtorek:

07:00 + Grzegorz Rudecki

18:00 + Mieczysław, Apolonia Godzik, synowie

19 stycznia 2022 – środa:

07:00 + Anna Czachor

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

20 stycznia  2022- czwartek:

07:00  Dziękczynno – błagalna w 15 r. ślubu  Marceliny i Tomasza

18:00 + Kazimiera Kudła 2 r. śm

21 stycznia  2022 – piątek:

07:00 + Danuta Lelek; Rozalia, Piotr Stokłosa; Maria, Franciszek Lelek

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Tadeusz Guguła (od koleżanek i kolegów żony Eli z firmy Aumatic)

+ Rafał Żmuda (od żony z dziećmi)

+Janusz Lipiarz (od Kolegi Mariusza z rodziną)

+ Zofia Ruśniak (od Róży MB Gromnicznej)

+ Władysław Jankowicz ( od Kazimiery i Stanisława Morek z rodziną)

+ Zuzanna Kapusta ( od kolegów syna z Pracy)

+ Danuta Serwin (od swatów Danuty i Kazimierza Kaleńskich)

+ Anna Czachor (od Anny i Czesława Waś)

+ Władysław Lelek (od rodziny Badura i Pachota)

+ Mieczysław Pałac (od Haliny i Tadeusza Hujdus z rodziną)

+ Rozalia Jachymczyk (od Haliny Hajto z rodziną)

+Aniela Zegar (od  syna Bartłomieja z Rodziną)

+Stefan Sasor (od siostry Władysławy z Rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Rodziny Zięcik z Zelczyny)m. Edward

+ Andrzej Gajewski (od Marii i Francziszka Kowalczyków)

+ Józef Kowalczyk (od Bogdana i Józefy z rodziną z Krzęcina)

+ Stanisław Lelek (od Stanisławy Chmielarczyk z męzem)

+ Wincenty Zięcik (od Rodziny Głauszczaków)

+ Maria Woźniak (od sąsiadów)

+ Maria Żmuda (od rodziny Lelek, Kluba i Baran)

+ Henryk Brózda (od barbary i Bogdana Glanowskich)

+ Czesław Tomasik (od koleżanek zony i córki Renaty z poczty w Wielkich Dróg)

+ Krystyna Bylica (od chrześnicy Agaty z rodziną)

+ Franciszek Niechaj (od szwagra Henryka z Krzęcina)

+ Józef Badura (od Marii i Franciszka Słańskich z Rabki)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Anny Pamuła z rodziną)

+ Henryk Lach (od Kazimierza i Władysławy z rodziną)

+ Roman Kowalczyk (od Agnieszki i Piotra Kosek)

+ Marek Urant (od kuzynki Marii z rodziną)

+ Michał Potaczek (od Rodziny Jaskiernych)

+ Władysław Urant (od Rodziny Tyrałów)

+ Janina Niechaj (od Czesława i Krystyny Piórkowskich)

+ Serafin Duchnowski (od sąsiadów Tyrków)

+ Helena Guguła (od Antoniego Guguły z rodziną)

+ Jerzy Sadowski (od koleżanki Wioli z rodziną)

+ Eugenia Jankowicz (od rodziny Bębenek z Grabia)

+ Władysława Jankowicz (od chrześnicy Agaty)

+ Dariusz Boroń (od koleżanek i kolegów córki Juli z podstawówki)

+ Marianna Krzemień (od sąsiadów z Grabia)

+ Stanisław Kawaler 7 r. śm.

+ Jan Kęs, s.s. Marek, Stanisław, synowa Sabina

22 stycznia  2022 sobota:

07:00 + Anna Sasor 23 r. śm., m. Józef

18:00 + Wincenty, Anna Lelek, rodzice

23 stycznia 2022 – niedziela:

07:00 + Krzysztof Grabowski 2 r. śm.; Stanisław, Mirosław Grabowscy

09:00 + Piotr Jankowicz 17 r. śm

11:00  Dziękczynno-błagalna w 40 r. ur. Agnieszki

13:00  Dziękczynno-błagalna w 40 r. ur. Tomasza

17:00 + Mariusz Czopek