Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

2 stycznia 2022 – niedziela:

07:00 + Józef, Emilia Misiak, z rodziny

09:00 + Stanisław Opyrchał, rodzice

11:00 + Maria Zięcik 34,r. śm., m. Piotr, s. Wiesław

11:00 + Władysław Żmuda 7,r. śm.

13:00 + Andrzej Gajewski, rodzice

17:00  Dziękczynno – błagalna w 6 r. ur. Filipa

3 stycznia  2022- poniedziałek:

07:00 + Rozalia Duchnowska

07:00 + Czesław Tomasik

4 stycznia  2022 – wtorek:

07:00 + Paweł Pakoński

07:00 + Władysław Sekuła

5 stycznia 2022 – środa:

07:00 + Tadeusz, Maria Łysek

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-bagalnych

6 stycznia  2022- czwartek:

07:00 + Maria, Wojciech Rachwał

07:00 + Władysława Sekuła, m. Józef

09:00 + Andrzej Gajewski, rodzice

09:00 + Józef, Józefa Pawłowscy

11:00 + Lucjan, Aniela Żmuda

11:00  Za kapłanów

13:00 + Kacper Sasor

17:00 + Stanisław Pacułt 1r. śm.

7 stycznia  2022 – piątek:

07:00 + Adela, Wincenty Lelek, c. Maria, s.s. Józef i Marian

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Tadeusz Guguła (od koleżanek i kolegów żony Eli z firmy Aumatic)

+ Janusz Lipiarz (od Zofii i Marka Hekerle z rodziną)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Barbary Morawa z Rodziną)

+ Zofia Ruśniak (od wnuczki Kasi z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od Stefana i Danuty Żmuda z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od Gabrieli i Sławomira Tyrańskich)

+ Zuzanna Kapusta ( od Wiesława Kruka)

+ Danuta Serwin (od brata Henryka wraz z Rodziną)

+ Anna Czachor (od Rodziny Giermków z Borku Szlacheckiego)

+ Władysław Lelek (od Teresy i Czesława Żmuda z rodziną)

+ Mieczysław Pałac (od Czesława i Wandy Badura z rodziną)

+ Rozalia Jachymczyk (od Marty Sopickiej z rodziną)

+ Aniela Zegar (od męża)

+ Stefan Sasor (od chrzesniaka Jacka z Rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Rodziny Moćko) m.Edward

+ Andrzej Gajewski (od Marii i Francziszka Kowalczyków)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Mardyła i Bogacz)

+ Stanisław Lelek (od Jana i Janiny Kolasa)

+ Franciszek Wycisk (od córki Haliny z mężem)

+ Wincenty Zięcik (od Rodziny Zięcików z Gołuchoiwce)

+ Maria Woźniak (od sąsiadów)

+ Maria Żmuda (od całej rodziny Żmudów z Przytkowic)

+ Henryk Brózda (od Krystyny i Władysława Jankowicz z rodziną)

+ Czesław Tomasik (od rodziny Leśniak)

+ Waleria Garlacz (od rodziny Janików z Borku Szlacheckiego)

+ Krystyna Bylica (od sąsiadów)

+ Franciszek Niechaj (od OSP Krzęcin)

+ Józef Badura (od Renaty i Andrzeja Żaczek z rodziną)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Marii Tomasik z Rodziną)

+ Henryk Lach (od Agnieszki Zybek z rodziną)

+ Roman Kowalczyk (od Rodziny Malinowskich)

+ Marek Urant (od sąsiadów)

+ Michał Potaczek (od Rodziny Soleckich)

+ Jerzy Sadowski (od koleżanek i kolegów Sylwii z pracy)

+ Eugenia Jankowicz (od sąsiadów z ul. Św. Floriana 8)

+ Dariusz Boroń (od Elżbiety i Krzysztofa Czopek)

+ Władysława Jankowicz (od Urszuli Wycisk z rodziną)

+ Tadeusz Janina Wilkosz s. Leszek

+ Andrzej, Maria Morawa z rodziny

+ Maria Stoczek 6r. śm.

8 stycznia  2022 sobota:

07:00 + Stanisław Zięcik

07:00 + Marian Śnieżek

9 stycznia 2022 – niedziela:

07:00 + Anna, Stanisław Żmuda, rodzice

09:00 + Stanisław Żmuda

09:00 + z rodziny Guntherów i Hallerów

11:00 + Franciszek Leśniak 28. r. śm., ż. Stefania, s. Stanisław

11:00 + Tadeusz Wyroba 10,r. śm+

13:00 Dziękczynno – błagalna w 1 r. urodzin  Macieja

13:00 + Jan Gębala

17:00 + Jan Gawenda