Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

12 grudnia  2021 – niedziela:

07:00  + Krzysztof Wycisk 5 r. śm

07:00  + Maria, Józef Ślusarczyk, rodzice

09:00  + Tadeusz Wróbel 4 r. śm.

09:00  Dziękczynno-błagalna w 18r. ur. Julii Piskorz

11:00 + Bronisława, Jan Stanek, rodzice

11:00 + Dorota, Jan Malinowscy z dziećmi

13:00 + Czesław Wycisk r. śm., ż. Maria

13:00 + Kazimierz Zięcik 11 r. śm. rodzice, rodzeństwo

17:00 + Jan, Henryka Kochana

13 grudnia  2021 – poniedziałek:

06:30 + Otylia Żmuda

18:00 + Kacper Sasor

18:00 Pokutna

14 grudnia  2021 – wtorek:

06:30 + Józef Dyrga

06:30 + Franciszek, Albina Tylec, w. Aleksander

18:00 + Jan Skrzyński 2,r. śm.

18:00 + Andrzej Piwowoński 19,r. śm

15 grudnia    2021 – środa:

06:30 + Władysława, Władysław Jachymczyk

06:30 Dziękczynno-błagalna w intencji dziecka

18:00 Nowennowa w intencjach   dziękczynno-błagalnych

16 grudnia  2021 – czwartek:

06:30 + Henryk Kochana, rodzice

06:30 + Edward, Maria Kozioł z rodziny

18:00 + Czesław Lelek

18:00 + Adela, Maria; Piotr Wąsiołek

17 grudnia  2021 – piątek:

06:30 + Wincenty, Aniela Mlost, synowie

06:30 + Henryk Brózda

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda(od Darii i Amadeusza)

+Tadeusz Guguła (od Adama Żmudy i Patrychi Paśko)

+ Janusz Lipiarz (od wujka Marianna z rodziną)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Marii i Krystyny z Woli Radziszowskiej)

+ Zofia Ruśniak (od wnuczki Darii z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od siostry Otylii Żmudy)

+ Zuzanna Kapusta ( od Marii Wyroba)

+ Danuta Serwin (od Marzeny Gaczorek z Rodziną)

+ Anna Czachor (od Ireny Żmuda z rodziną)

+ Władysław Lelek (od Józefa Brożka z rodzina)

+ Mieczysław Pałac (od Danuty i Aleksandra Kaszuby z Rodziną)

+ Rozalia Jachymczyk (od Renaty Witebskiej z rodziną)

+ Aniela Zegar (od córki Agnieszki z rodziną)

+ Stefan Sasor (od chrześniaka Sławomira)

+ Otylia Żmuda (od Rodziny Mlost)m. Edward

+ Andrzej Gajewski (od  Zarządu i Pracowników Firmy ZWSE Kraków SA)

+ Józef Kowalczyk (od Michała Kwiatkowskiego z rodziną)

+ Stanisław Lelek (od Józefy Jankowiecz z Grabia)

+ Franciszek Wycisk (od córki Barbary)

+ Wincenty Zięcik (od Mieczysława Jankowicza)

+ Maria Woźniak (od sąsiadów)

+Maria Żmuda (od pracowników Firmy Tolo i Kolegi Kamo)

+ Henryk Brózda (od Anny Jankowicz)

+ Czesław Tomasik (od chrzestnicy Małgorzaty z rodziną)

+ Waleria Garlacz (od Ewy Donofrio z rodziną)

+ Krystyna Bylica (od sąsiadów)

+ Franciszek Niechaj (od Eweliny i Dariusza Aderek)

+ Józef Badura (od Anny Lelek)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Marii Tomasik z Rodziną)

+ Henryk Lach (od bratowej Anny z Trzebuni z rodziną)

+ Roman Kowalczyk (od Ks. Andrzeja)

+ Marek Urant (od sąsiadów)

+ Michał Potaczek (od Rodziny Guściora)

18:00 + Franciszek, Stefania Miśkiewicz

18 grudnia  2021 sobota:

06:30 + Helena, Stefan Badura

06:30 + Jadwiga Romek

18:00 + Kazimierz Chmielarczyk r. śm., rodzice.

19 grudnia  2021 – niedziela:

07:00 + Franciszek, Rozalia Stokłosa, s. Stanisław, c. Maria

07:00 + Henryk Wolarek

09:00 + Maria Szwed

09:00 + Grzegorz Kunicki

11:00 + Zygmunt Stawowy, mama Stanisława 6 r. śm.

11:00 + Stanisław Ruśniak 18 r. śm.

13:00 + Jan, Henryka Kochana

13:00 + Stanisław Kolasa

17:00 + Władysław Jachymczyk 6 r. śm, ż. Władysława