Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

5 grudnia  2021 – niedziela:

7:00   + Jan Kowalczyk

7:00   +Maria Mrożek, c. Anna, z. Józef; Józef Lelek

9:00   + Kazimierz, Joanna Domagała, s. Władysław

9:00   + Stanisław Żmuda, rodzice, teściowie

11:00 + Aldona Stopa z dziećmi

11:00 + Władysława, Józef Turaj

13:00 + Zofia, Stanisław Chmielarczyk

13:00 + Piotr, Tekla Badura, c.c. Anna, Maria

17:00 + Stanisław Żmuda, rodzice i teściowie

6 grudnia  2021 – poniedziałek:

6:30   Dziękczynno-błagalna w 70 r. ur. Stanisławy

18:00 + Michał Waś

18:00 +Helena, Mieczysław Kuberscy

7 grudnia  2021 – wtorek:

6:30   + Marian Godzik

06:30 + Henryk Lach

18:00 W intencji  Róży NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 + Roman Kochana 23 r. śm., ż. Genowefa

8 grudnia    2021 – środa:

6:30  + Władysław Lelek 1r. śm

6:30  + Maria, Tadeusz Łysek, rodzice

18:00 Z a Parafian

9 grudnia  2021 – czwartek:

06:30 + Maria Kochana

06:30 + Maria, Bronisław Stokłosa

18:00 + Marek Talaga

18:00 + Andrzej Gajewski

10 grudnia  2021 – piątek:

06:30 + Piotr, Maria Badura

06:30 + Piotr, Aniela Kuberscy, z. Walenty

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Agaty i Władysława Cichoń)

+ Tadeusz Guguła (od Patrycji i Piotra Żmudy)

+ Janusz Lipiarz (od Przemysława Działowego z rodziną)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od rodziny Gaczorków z Korbielów)

+ Zofia Ruśniak (od wnuka Tomasza z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od rodziny Wolszczaków i Krzemieńskich)

+ Zuzanna Kapusta ( od syna Adama)

+ Danuta Serwin (od  koleżanek i kolegów córki Ani z pracy z Valeo APU 4 zmiana B)

+ Anna Czachor (od Rodziny Gramatyków)

+ Władysław Lelek (od Rodziny Sikora z Marcyporęby i Olkusza)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Kucz)

+ Rozalia Jachymczyk (od Rodzin Rydzowskich i Furtaków)

+Aniela Zegar (od syna Zenka z Rodziną)

+Stefan Sasor (od wnuka Adriana z narzeczoną)

+ Otylia Żmuda (od sąsiadów)m. Edward

+ Andrzej Gajewski (od  Zarządu i Pracowników Firmy ZWSE Kraków SA)

+ Józef Kowalczyk (od Sylwi i Łukasza)

+ Stanisław Lelek (od Anny i Wiesława Pałac)

+ Franciszek Wycisk (od wnuczki Pauliny z Rodziną)

+ Wincenty Zięcik (od Tomasza i Moniki Meus)

+ Maria Woźniak (od rodziny Jankowiczów z Krakowa)

+ Maria Żmuda (od pracowników Firmy Tropik)

+ Henryk Brózda (od Przemysława i Marzeny Gaczorek)

+ Czesław Tomasik (od Marty i Marka Milowskich)

+ Władysław Sekuła (od Anny z rodziną)

+ Waleria Garlacz (od Marty Havard z rodziną)

+ Krystyna Bylica (od sąsiadów)

+ Franciszek Niechaj (od Rodziny Morawa z Paszkówki)

+ Józef Badura (od kuzynki Anny Kowlaczyk z rodziną)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od wychowawców i uczestników z rodzicami ŚDŚ w Skawinie)

+ Henryk Lach (od Anny i Roberta)

+ Roman Kowalczyk (od Rodziny Badura z Nowego Sącza)

+ Marek Urant (od sąsiadów)

+ Michał Potaczek (od sąsiadów Lelek i Klimkowiczów)

+ Maria Pasierbek (od Marianna Bylicy z rodziną)

+ Stanisław i Władysława Kosek

+ Jan Bogusław Wilk

+ Maria i Tadeusz Łysek

11 grudnia  2021 sobota:

6:30   + Maria i Edward Pierzchała, rodzice

6:30   + Roman Kowalczyk

18:00 + Irena Miśkiewicz 2r. śm., m. Bronisław

12 grudnia  2021 – niedziela:

7:00   + Krzysztof Wycisk 5 r. śm.

7:00   + Maria, Józef Ślusarczyk, rodzice

9:00   + Tadeusz Wróbel 4 r. śm.

9:00   Dziękczynno-błagalna w 18r. ur. Julii Piskorz

11:00 + Bronisława, Jan Stanek, rodzice

11:00 + Dorota, Jan Malinowscy z dziećmi

13:00 + Czesław Wycisk r. śm., ż. Maria

13:00 + Kazimierz Zięcik 11r. śm., rodzice, rodzeństwo

17:00 + Jan, Henryka Kochana