Intencje mszalne

21 listopada  2021 – niedziela:

7:00   + Maria Szwed 3 r. śm.

7:00   + Ks. Krzysztof Grabiec

9:00   + Karol Lelek rodzice, teściowie

9:00   + Wincenty Zięcik

11:00 Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Barbary i Andrzeja

11:00 + Z Róży MB Saletyńskiej i ks. Krzysztofa Grabca

13:00  O szczęśliwą operacje dla brata

13:00 + Stanisław Gładyś 10 r. śm.

17:00 + Józef Żmuda 8 r. śm.

22 listopada  2021 – poniedziałek:

7:00   + Kazimierz Miśkiewicz 8 r. śm., rodzice

18:00 + Maria Lelek r. śm., m. Franciszek

18:00 ++ Z Róży Jana Pawła II

23 listopada  2021 – wtorek:

7:00   + Tadeusz Drozd 6 r. śm.

18:00 + Kacper Sasor

24 listopada    2021 – środa:

7:00  + Tadeusz Łysek 1r. śm.

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

25 listopada  2021 – czwartek:

07:00 + Wanda Chmielarczyk 1r. śm.

18:00 ++ Z Róży Zwiastowania NMP

26  listopada  2021 – piątek:

7:00  + Wincenty, Anna Lelek

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Anny i Tomasza Czopek z rodziną)

+ Tadeusz Guguła (od Bożeny i Józefa Żmudy)

+ Janusz Lipiarz (od kuzynki Małgosi z Ochodzy)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Tomasza Mirochna)

+ Zofia Ruśniak (od wnuczki Małgorzaty z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od Grzegorza i Wioletty Turaj)

+ Zuzanna Kapusta ( od wnuczki Pauliny z męzem Tomaszem)

+ Grzegorz Rudecki (od teściów)

+ Danuta Serwin (od Kuzyna Zbyszka Kowalczyka)

+ Anna Czachor (od Janiny i Marianna Żmuda)

+ Władysław Lelek (od Stokłosów i Zięcików)

+ Mieczysław Pałac (od Józefa Badury z Rodziną)

+Aniela Zegar (od Swatów Niechajów)

+ Otylia Żmuda (od Rodziny Jankowicz z Łysej Góry)m. Edward

+ Andrzej Gajewski (od  Rodzin Kucharskich i Cardon)

+ Józef Kowalczyk (od Beaty i Tadeusza Kwiatkowskich)

+ Stanisław Lelek (od Janiny Jankowicz)

+ Franciszek Wycisk (od wnuczki Justyny z Rodziną)

+Wincenty Zięcik (od rodziny Badura z Polanki)

+ Maria Woźniak (od koleżanek córki Kasi ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skaiwnie)

+Maria Żmuda (od Małgorzaty i Stanisława Leśniak z rodziną)

+ Henryk Brózda (od sąsiadów Wikoszów, Tokarczyków i Biernacików)

+ Czesław Tomasik (od Rodziny Gajewskich i Chwajów)

+ Władysław Sekuła (od Rodziny Janików z Borku Szlacheckiego)

+ Waleria Garlacz (od sąsiadów Pacułtów)

+ Krystyna Bylica (od Edyty i Grzegorza Kawa)

+ Franciszek Niechaj (od sąsiadów Oczkosiów i Jankowiczów)

+ Józef Badura (od rodziny Pierzchała)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od sąsiadów Żmudów z Rodziną)

+ Henryk Lach (od chrześnicy Władysławy z rodziną z Trzebuni)

+ Roman Kowalczyk (od Rodziny Zawadów z Krzęcina)

+ Marek Urant (od kuzynki Edyty)

+ Kacper Sasor

++z Róży Matki Bożej Dobrej Rady

27 listopada   2021 sobota:

7:00   + Maria Kochana

18:00 ++ Z Róży MB Nieustającej Pomocy

18:00 +Franciszek , Zofia Kolasa, z. Stanisław

28 listopada  2021 – niedziela:

7:00   + Eugeniusz Chmielarczyk

7:00   +Marian Żmuda 27r. śm., rodzice, teściowie

9:00   + Jan, Helena Grabińska, s. Bogusław

9:00   + Jan Motyka

11:00 + Amelia, Franciszek Zięcik

11:00 + Jan Kunicki

13:00 + Mieczysław, Aniela Lesiak

13:00 Dziękczynno-błagalna w 7 r. ślubu Jarosława i Jagody

17:00 + Stanisław, Aniela Żmuda, Franciszek Żmuda