Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

14 listopada  2021 – niedziela:

7:00   + Henryk i Anna Zięcik c.c. Teresa i Maria

7:00   ++ Z Róży MB Bolesnej

9:00   + Wincenty, Stefania Góralczyk, s. Wincenty

9:00   ++ z Róży MB Wniebowziętej

11:00 ++ z Róży MB Kalwaryjskiej

11:00 + Zbigniew Mizura 19r. śm., ż. Halina, s. Mirosław

13:00   Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Elżbiety i Mariana

13:00 + Marianna, Maksymilian Hajto, z rodziny

17:00   Dziękczynno-błagalna w 18 r ur. Alicji

17:00   Dziękczynno-błagalna z okazji imienin i urodzin Karola

15 listopada  2021 – poniedziałek:

7:00   + Zofia, Stanisław Lelek, c. Kazimiera

7:00   + Władysław Miśkiewicz 2 r. śm., ż. Maria

18:00 +Maria, Jan Bylica, Krystyna Bylica, z rodziny

16 listopada  2021 – wtorek:

7:00   + Bronisława, Wincenty Badura

18:00 ++ z  Róży MB Szkaplerznej

18:00 + Irena Brożek

17 listopada    2021 – środa:

7:00   + Maria Kowalczyk

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

18 listopada  2021 – czwartek:

07:00 + Tadeusz Żmuda rodzice, dziadkowie

07:00 + Anna Boczoń

18:00 + Helena, Franciszek Malinowscy, s. Stefan

19  listopada  2021 – piątek:

7:00 + Czesława Żak

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Godulów i Bajerów)

+ Tadeusz Guguła (od zespołu Pijar Catering)

+ Janusz Lipiarz (od wujka Staszka z Ochodzy)

+Elżbieta Chmielarczyk (od Chrześnicy Bożeny Mirochna)

+ Zofia Ruśniak (od wnuczki Agnieszki)

+ Władysław Jankowicz ( od kolegów i kolezanek wnuczki Moniki z pracy)

+ Zuzanna Kapusta ( od syna Dariusza z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od Marii i Kazimierza Zawady)

+ Danuta Serwin (od kuzyna Andrzeja Kowalczyka)

+ Anna Czachor (od wychowanków rocznika 1963)

+ Władysław Lelek (od klubu sportowego Iskra Krzęcin)

+ Mieczysław Pałac (od Eugeniusza Czopek)

+ Aniela Zegar (od swatów Niechajów)

+ Otylia Żmuda (od Rodziny Jankowicz z Łysej Góry)m. Edward

+ Andrzej Gajewski (od Rodzin Kucharskich i Cardon)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiada Stanisława Oleś z rodziną)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Leleków z Sosnowic)

+ Franciszek Wycisk (od Lucyny i Janusza Stasica z rodzina)

+ Wincenty Zięcik (od Rodziny Wyków ze Stronia)

+ Maria Woźniak (od Heleny i Józefa Bylica)

+ Maria Żmuda (od Matyldy i Kazimierza Kochana)

+ Henryk Brózda (od Agnieszki Burzyńskiej z dziećmi)

+ Czesław Tomasik (od Renaty i Roberta Kirsz z dziećmi z Chrzanowa)

+ Władysław Sekuła (od rodziny Spyrków ze Skawiny)

+ Waleria Garlacz (od kuzynek Hani i Teresy)

+ Krystyna Bylica (od Marii Żmuda)

+ Franciszek Niechaj (od sasiadki Anny Lelek)

+ Józef Badura (od rodziny Chmielarczyk)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od  koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich z Krzęcina)

+ Henryk Lach (od sąsiadów Sołtys)

+ Roman Kowalczyk (od Marii Pachota)

+ Stanisław Żmuda (od wnuczek Justyny i Madzi)

+ Zofia Kumala 21 r. śm. m. Franciszek, synowie, zięć

+Józef, Józefa Pawłowscy, rodzice

+ Kacper Sasor

+ Dariusz Jaskulski 25r. śm.

++ Róża Św. Józefa

+ Stanisław Zięcik

+ Daniela Kaczmarczyk m. Józef

+ Franciszek Łędzki

20 listopada   2021 sobota:

7:00   + Krzysztof Pospuła, Władysław, Tadeusz Żmuda

18:00 + Władysław Lelek, rodzice, rodzeństwo

18:00 + Bronisław Stokłosa 19 r. śm., ż. Maria

14 listopada  2021 – niedziela:

7:00   + Maria Szwed 3r. śm

7:00   +Ks. Krzysztof Grabiec

9:00   + Karol Lelek, rodzice, teściowie

9:00   + Wincenty Zięcik

11:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Barbary i Andrzeja

11:00 ++ z  Róży MB Saletyńskiej i ks. Krzysztofa Grabca

13:00  O Szczęśliwa operację dla brata

13:00 + Stanisław Gładyś 10 r. śm.

17:00 + Józef Żmuda 8 r. śm