Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

7 listopada  2021 – niedziela:

 7:00  + Jan Piszczek 6 r. śm.

 7:00  + Mieczysław Kuberski+

 9:00  + Marian Godzik

 9:00  Dziękczynno-błagalna w 45 r. ślubu  Jerzego i Grażyny

11:00 ++ z Róży MB Różańcowej

11:00 + Tadeusz Morek, Czesław, Anna Szydłowscy

13:00 + Agnieszka Żmuda, m. Błażej

13:00 + Stanisław Gotfryd+

17:00 + Zofia Wróblewska 33 r. śm., Franciszek, s. Józef

8 listopada  2021 – poniedziałek:

 7:00  + Stanisław Morawa

 7:00  + Piotr Stokłosa r. śm. ż. Rozalia

18:00 ++ z Róży Niepokalanie Poczętej+

9 listopada  2021 – wtorek:

 7:00  + Julia Niechaj 1r. śm

18:00 ++ z Róży MB Krzęcińskiej

10 listopada    2021 – środa:

 7:00  + Jan Natanek

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

11 listopada  2021 – czwartek:

 8:00  ++ z Róży MB Fatimskiej

18:00 ++ Z Róży Najświętszego Imienia Maryi

12 listopada  2021 – piątek:

 7:00  + Aniela Czech r. śm., m. Emil

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów Klimkowiczów z rodziną)

+Tadeusz Guguła (od Lucyny z rodziną z Paszkówki)

+ Janusz Lipiarz (od wujka Staszka z Ochodzy)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od siostrzenicy Małgorzaty z rodziną)

+ Zofia Ruśniak (od rodziny Kamyczura)

+ Władysław Jankowicz ( od siostrzenicy Elżbiety z rodziną)

+ Zuzanna Kapusta ( od kuzynki Haliny)

+ Grzegorz Rudecki (od Kamili Zawady i Jakuba Rzeszutko)

+ Danuta Serwin (od Tomasza i Żanety Kowalczyk)

+ Anna Czachor (od wychowanków rocznika 1963)

+ Władysław Lelek ( od Renaty i Pawła Kinickich)

+ Mieczysław Pałac (od Elżbiety i Krzysztofa Czopek)

+Aniela Zegar (od Rafała Jaróga z Rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Rodziny Jezioro z Woli Radziszowskiej) m. Edward

+ Władysław Leśniak (od brata Tadeusza z rodziną)

+ Andrzej Gajewski (od Rodziny Parzygnatów z Obidowej)

+ Józef Kowalczyk (od sąsiadki Janiny z rodziną)

+ Stanisław Lelek (od Jacka, Marii i Patrycja Hyla z Zelczyny)

+ Franciszek Wycisk (od Andrzeja i Krystyny Szafrańskich z rodziną)

+ Anna Boczoń (od Rodziny Słonina)

+ Wincenty Zięcik (od Rodziny Twardowskich)

+ Maria Woźniak (od Łukasza Bartczaka z rodziną)

+ Maria Żmuda (od Franciszka i Lidii Żmuda z rodziną)

+ Henryk Brózda (od Władysławy Kowalczyk z rodziną)

+ Czesław Tomasik (od Marty Łyszko z dziećmi ze Szkocji)

+ Władysław Sekuła (od Marii i Tadeusza Sekuła  z Zelczyny z rodziną)

+Waleria Garlacz (od Chrześniaka Pawła Pacułta)

+ Krystyna Bylica (od Rodziny Radomskich)

+ Franciszek Niechaj (od sąsiadów Kowlaczyków)

+ Józef Badura (od Janiny i Józefa Żmuda)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich z Krzęcina)

+ Henryk Lach (od sąsiadów Paciorków)

+ Maria Jankowicz 10 r. śm. m. Tadeusz

+ Kacper Sasor

+ Jan Bogusław Wilk

+ Stanisław Zięcik

+ Adam Merek (od córki z rodziną)

+ Maria, Józef Opyrchał 19 r. śm.

13 listopada   2021 sobota:

 7:00  + Janina Kochana 1r. śm

18:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 80 r. ur. Lucyny Janiec+

18:00 Pokutna

14 listopada  2021 – niedziela:

 7:00  + Henryk, Anna Zięcik, c.c. Teresa i Maria

 7:00  ++ z Róży MB Bolesnej+

 9:00  + Wincenty, Stefania Góralczyk, s. Wincenty+

 9:00  ++ z Róży MB Wniebowziętej+

11:00 + z Róży MB Kalwaryjskiej

11:00 + Zbigniew Mizura 19 r. śm., ż. Halina, s. Mirosław

13:00   Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Elżbiety i Mariana

13:00 + Marianna, Maksymilian Hajto, z rodziny+

17:00   Dziękczynno-błagalna w 18 r ur. Alicji

17:00   Dziękczynno-błagalna z okazji imienin i urodzin Karola