Intencje mszalne

24 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Wojciech Nicieja, ż. Stefania, s. Tadeusz

 7:00  + Waleria Garlacz

 9:00  + Stanisław Lelek 3r. śm., ż. Maria, z. Janusz

 9:00  + Ryszard Garlacz

11:00 + Irena Trzyszczyk 8 r. śm., m. Stefan

11:00 + Bolesław Kowalczyk 1 r. śm.

13:00 + Danuta Lelek  r. śm.

13:00 + Edward Żmuda, ż. Otylia, w. Katarzyna

17:00 + Maria Barcikowska 3 r. śm.

25 października  2021 – poniedziałek:

 7:00  + Zuzanna Kapusta 1 r. śm.

 7:00  + Lucjan, Wanda Gwóźdź

18:00 + Kacper Sasor

26 października  2021 – wtorek:

 7:00  + Maria Kochana

18:00 + Bronisława Lelek, z rodziny

27 października    2021 – środa:

 7:00  + Henryk Zięcik

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Józef Ślęzak

28 października  2021 – czwartek:

 7:00  + Adam Żmuda 1 r. śm.

 7:00  + Franciszek Wycisk

18:00 + Czesław Lelek

18:00 + Maria Morawa 3 r. śm.

29 października  2021 – piątek:

 7:00  + Stanisław Sekuła 48 r. śm., ż. Janina

 7:00  + Tadeusz Kotula

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów)

+ Tadeusz Guguła (od Gabrysii i Sławomira Tyrańskich)

+ Janusz Lipiarz (od Kolegi Piotra)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Adama Racułt z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od koleżanek i kolegów córki Krystyny z Firmy Balsen)

+ Grzegorz Rudecki (od Wiolety i Marka Kądziołów z synem Igorem)

+ Danuta Serwin (od siostry z mężem i dziećmi)

+ Władysław Lelek ( od Agaty i Pawła Ptaszek)

+ Mieczysław Pałac (od Sąsiadów Leńczowskich i Starowiczów)

+Aniela Zegar (od  sąsiadów)

+ Otylia Żmuda, m. Edward (od rodziny Żak z Gołuchowice)

+ Władysław Leśniak (od sąsiadów Brożków)

+ Andrzej Gajewski (od Rodzin: Bylica, Ciernia, Ciernia-Janik,Grobelny, Grzebinoga, Rak, Wąsowicz, Wójs)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Kordeckich i Ślęzaków)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Pacułt z ul. Brzegowej)

+ Franciszek Wycisk (od Anny Kupiec z rodziną)

+ Anna Boczoń (od sąsiadów Kulig)

+ Wincenty Zięcik (od Rodziny Siwińskich)

+ Maria Woźniak (od Janiny Bartczak)

+ Maria Żmuda (od Rodziny Słonina)

+ Henryk Brózda (od wychowawcy kolegów i koleżanek z klasy Konrada)

+ Czesław Tomasik (od Rodziny Augustyniak)

+ Władysław Sekuła (od Piotra z Rodziną)

+Waleria Garlacz (od Róży MB Bolesnej)

+ Krystyna Bylica (od Dyrekcji i Pracowników Szkoły w Zelczynie)

+ Franciszek Niechaj (od sasiadów Kapuścińskich)

+ Józef Badura (od Rodziny Wycisków i Pająków)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (odStowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej i Klubu Seniora)

+ Henryk Lach (od Rodziny Kwiatkowskich)

+ Stanisław Żmuda (od córek Ewy i Wioli)

+ Stanisław Zięcik

+ Kacper Sasor (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej)

18:00 + Wanda, Józef Jarguz

30 października   2021 sobota:

 7:00  + Wincenty Lelek 34 r. śm., ż. Adela, ss. Józef, Marian, c. Maria

18:00 + Edward Pierzchała, ż. Maria, rodzice

31 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Andrzej Mrożek 27 r. śm.

 9:00  + Zofia, Franciszek Kapuścińscy, s. Sławomir

11:00 + Janina Majcherczyk 3 r. śm, m. Stanisław

13:00 + Paweł, Stanisława Klęk

17:00 + Grzegorz Rudecki 1 r. śm.