Intencje mszalne

17 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Tadeusz Niedźwiecki 15 r. śm.

 7:00  + Tadeusz Ślęczka

 9:00  + Franciszek Cymerkiewicz, ż. Waleria, rodzice

 9:00  + Andrzej Gajewski

11:00 + Tadeusz, Stefania Czara; Kazimierz Hyla; Maria, Edward Talaga; Marek Talaga

11:00 + Anna Baran, c. Joanna

13:00 + Teresa, Józef Żmuda, rodzice

13:00 + Rafał Żmuda

17:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Dominiki i Marcina

18 października  2021 – poniedziałek:

7:00  + Stanisław Kochana, ż. Amelia, s. Henryk

7:00  + Józef Badura

18:00 + Elżbieta, Stanisław Jagocha

19 października  2021 – wtorek:

 7:00  + Dawid Kawa

18:00 + Stanisław Lelek, ż. Maria

20 października    2021 – środa:

 7:00  Dziękczynno-błagalna z okazji imienin P. Jana

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

21 października  2021 – czwartek:

 7:00  + Władysław Żmuda 8 r. śm.

 7:00  + Stanisław Lelek

18:00 + Stanisław Opyrchał, rodzice

18:00 + Tadeusz Bogusz 28 r. śm.

22 października  2021 – piątek:

 7:00  + Adela Kęs

 7:00  + Jan Wilkosz

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od kolegów z Ochrony)

+Tadeusz Guguła (od Agaty i Władysława Cichoń)

+ Janusz Lipiarz (od Tadeusza i Anny Marczyk)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od rodziny Lachów)

+ Władysław Jankowicz ( od koleżanek i kolegów córki Krystyny z Firmy Balsen)

+ Grzegorz Rudecki (od Lucyny Malinowskiej)

+ Danuta Serwin (od bratanicy Justyny Soleckiej z rodziną)

+ Władysław Lelek ( od rodziny Chmielarczyków)

+ Mieczysław Pałac (od Sąsiadów Wasyl i Lelek)

+Aniela Zegar (od sąsiadów)

+ Jan Ożóg ( od siostry Bogusłaawy z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Genowefy i Jacka Chmielarczyk)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od Danuty i Barbary Leśniak z Jurczyc)

+ Andrzej Gajewski (od Rodzin: Bylica, Ciernia, Ciernia-Janik,Grobelny, Grzebinoga, Rak, Wąsowicz, Wójs)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Opyrchał)

+ Stanisław Lelek (od Adama Pacułta z rodziną)

+ Franciszek Wycisk (od kolezake i kolegów z pracy synowej Małgorzaty i wnuczki Natalii)

+ Anna Boczoń (od Pagaczów z Rodziną)

+ Wincenty Zięcik (od Heleny Moskały)

+ Maria Woźniak (od Jurka z rodziną)

+ Maria Żmuda (od rodziny Lelków z Sosnowic)

+ Henryk Brózda (od wychowawcy kolegów i koleżanek z klasy Konrada)

+ Czesław Tomasik (od rodziny Tylek)

+ Władysław Sekuła (od Wiesława i Marii Jazowskich)

+Waleria Garlacz (od Róży MB Bolesnej)

+ Krystyna Bylica (od pewnej osoby)

+ Franciszek Niechaj (od kuzyna Henryka i Stanisławy z rodziną ze Skawiny)

+ Józef Badura (od Rodziny Wycisków i Pająków)

+ Maria Kowalczyk ul. Szkolna (od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej i Klubu Seniora)

+ Stanisław Żmuda (od żony Marii)

+ Kacper Sasor (od babci Marysi)

+ Marek Frosztęga

+ Stanisław Zięcik

18:00 Dziękczynno-błagalna w intencji Róży Jana Pawła II

23 października   2021 sobota:

 7:00  + Karolina, Józef Flasza, synowa, zięć

 7:00  + Maria Kowalczyk

18:00 + Stefania Góralczyk, m. Wincenty, s. Wincenty

18:00 + Anna Kunicka  r. śm.

24 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Wojciech Nicieja, ż. Stefania, s. Tadeusz

 7:00  + Waleria Garlacz

 9:00  + Stanisław, Maria Lelek

 9:00  + Ryszard Garlacz

11:00 + Irena Trzyszczyk 8 r. śm., m. Stefan

11:00 + Bolesław Kowalczyk  r. śm.

13:00 + Danuta Lelek  r. śm.

13:00 + Edward Żmuda, ż. Otylia, w. Katarzyna

17:00 + Maria Barcikowska 3 r. śm.