Intencje mszalne

10 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Aldona Stopa, dzieci

 7:00  Za pielgrzymów uczestniczących w Kalwarii

 9:00  + Wit Młotkowski, ż. Felicja

 9:00  + Edward Żmuda, ż. Otylia, w. Katarzyna

11:00 + Franciszek Ciernia 4 r. śm.

11:00 + Stanisław Żmuda, rodzice, teściowie

13:00 + Anna Turaj 3 r. śm. i w 1 r. ślubu Wiktorii i Marcina

13:00 Za Parafian

17:00 + Franciszek Słonina, ż. Zofia

11 października  2021 – poniedziałek:

7:00   + Tadeusz Guguła

7:00   + Franciszek Niechaj

18:00 + Jan Kowalczyk

12 października  2021 – wtorek:

 7:00  + Janusz Lipiarz

18:00 + Maria Pałac 31 r. śm., m. Mieczysław

13 października    2021 – środa:

 7:00  + Maria Kochana

18:00 Nowennowa i fatimska w intencjach dziękczynno-błagalnych; Pokutna

18:00 + Mieczysław Pałac

14 października  2021 – czwartek:

 7:00  + Aniela Dąbrowska

 7:00  + Władysław Leśniak

18:00 + Kazimierz Kowal

18:00 + Elżbieta Chmielarczyk

15 października  2021 – piątek:

 7:00  + Maria Topa 1 r. śm.

 7:00  + Józef Kowalczyk

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od kolegów i koleżanek Darka z Firmy „Stalco”)

+ Tadeusz Guguła (od cioci Haliny z Paszkówki)

+ Janusz Lipiarz (od Tadeusza i Anny Marczyk)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rodziny Kurowskich z Koźmic Wielkich)

+ Władysław Jankowicz ( od rodziny Moskała)

+ Grzegorz Rudecki (od Pauliny i Michała Frajkowskich)

+ Danuta Serwin (od brata Sylwestra z rodziną)

+ Władysław Lelek ( od Marii Suchan z rodziną)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Mistela)

+Aniela Zegar (od  sąsiadów)

+ Jan Ożóg ( od wnuka Pawła z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Rodziny Boroń)m.Edward

+ Władysław Leśniak (od szwagierki Małgorzaty Leśniak z Jurczyc)

+ Andrzej Gajewski (od Lodzi Janiec)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Opyrchał)

+ Stanisław Lelek (od Stanisława Lelek z rodziną)

+ Jan Wilkosz (od wnuka Łukasza z rodziną)

+ Franciszek Wycisk (od koleżanek z pracy córki Haliny)

+ Zofia Dąbrowska (od syna z żoną)

+ Anna Boczoń (od Anny i Andrzeja Stachowicz z Porąbki)

+ Wincenty Zięcik (od rodziny Malinowskich)

+ Maria Woźniak (od rodziny Wołków)

+ Maria Żmuda (od rodziny Koza)

+ Henryk Wolarek (od  Kolezanek i Kolegów ze Szkoły Podstawowej Rusocice)

+ Henryk Brózda (od wychowawcy kolegów i koleżanek z klasy Konrada)

+ Czesław Tomasik (od Rodziny Baran, Lelek i Kluba)

+ Władysław Sekuła (od Marty z rodziną)

+ Marian Śnieżek (od Artura Śnieżek z rodziną)

+ Waleria Garlacz (od Rodziny Kucharczyk z Paszkówki)

+ Krystyna Bylica (od Elżbiety i Leszka Guderskich z rodziną)

+ Franciszek Niechaj (od Alicji i Tadeusza Lelek z rodziną)

+ Józef Badura (od Rodziny Kumala)

+ Maria Kowalczyk (od kuzynki Krystyny z Rodziną)

+ Stanisław Żmuda (od kolegi Janusza Lelek)

+ Bronisław i Irena Miśkiewicz

+ Marek Frosztęga

+ Kacper Sasor (od rodziców i rodzeństwa)

16 października   2021 sobota:

 7:00  + Andrzej Żak 1 r. śm.

18:00 Dziękczynno-błagalna w 15 r. ślubu Agnieszki i Andrzeja Turaj

17 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Tadeusz Niedźwiecki 15 r. śm.

 7:00  + Tadeusz Ślęczka

 9:00  + Franciszek Cymerkiewicz, ż. Waleria, rodzice

 9:00  + Andrzej Gajewski

11:00 + Tadeusz, Stefania Czara; Kazimierz Hyla; Maria, Edward Talaga; Marek Talaga

11:00 + Anna Baran, c. Joanna

13:00 + Teresa, Józef Żmuda, rodzice

13:00 + Rafał Żmuda

17:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Dominiki i Marcina