Intencje mszalne

3 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Leszek Tałach

 7:00  + Zofia Bogusz 39 r. śm.

 9:00  + Franciszek, Zofia Pacułt, c. Maria, z. Stanisław

 9:00  + Bolesław Majerczyk 8 r. śm.

11:00 + Krystyna Bylica, Franciszek, Aniela Wędzicha, z. Franciszek

11:00 + Stanisław Pierzchała, rodzice

13:00 + Zdzisław Gładyś 7 r. śm.

13:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Aleksandry i Piotra

17:00 + Stanisław Zięcik 1 r. śm.

4 października  2021 – poniedziałek:

 7:00  + Anna, Stanisław Zawada

 7:00  + Stefania, Stanisław Zielińscy, s. Stanisław

18:00 + Franciszek Malinowski, ż. Helena, s. Stefan

5 października  2021 – wtorek:

 7:00  + Zofia Ruśniak 1 r. śm.

18:00 + Maria Ślusarczyk, m. Józef, rodzice

6 października    2021 – środa:

 7:00  + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00  Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

7 października  2021 – czwartek:

 7:00  + Jan Bober

 7:00  O bł. Boże i opiekę MB dla członkiń Róży MB Różańcowej i ich rodzin

18:00  Za kapłanów

18:00 + Stanisław, Janina Wycisk  r. śm.

8 października  2021 – piątek:

 7:00  + Maria Jazowska 1 r. śm.

 7:00  + Jan Sak

18:00  Zbiorowa za zmarłych

 + Rafał Żmuda (od kolegów i koleżanek Darka z Firmy „Stalco”)

+Tadeusz Guguła (od Eli i Adama Jankowiczów)

+ Janusz Lipiarz (od Michała i Kuby Marczyków)

+ Mieczysław Łachman (od Marka z rodziną)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Anny Skowron  z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od Doroty i Józefa Bujaka z Sosnowic)

+ Grzegorz Rudecki (od Chrześnicy Magdaleny z mężem)

+ Stanisław Żmuda ( od rodziny Sajdaków)

+ Danuta Serwin (od  córki Moniki z meżem i wnukami)

+ Władysław Lelek (od Romana  Kowalczyka)

+ Mieczysław Pałac (od Władysławy i Andrzeja Tylka z Rodziną)

+Aniela Zegar (od  sąsiadów)

+ Jan Ożóg ( od syna Krzysztofa z rodziną)

+ Kazimierz Kowal (od Marianna i Anny Żmuda z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Cezsława Zięcika z rodziną)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od chrześnicy Kasi Leśniak z Jurczyc)

+ Andrzej Gajewski (od Rodziny Pospułów i Lelków)

+ Józef Kowalczyk (od Róży Najświętszego Imienia Maryi)

+ Stanisław Lelek (od Władysława Lelek z rodziną)

+ Jan Wilkosz (od wnuczki Agnieszki z dziećmi)

+ Franciszek Wycisk (od Grazyny i Jacka Wolny z Rodziną)

+ Zofia Dąbrowska (od Rodziny Dziadurów)

+ Anna Boczoń (od Marii i Józefa Boczoń z Półrzeczek)

+ Wincenty Zięcik (od rodziny Grzesiaków)

+ Maria Woźniak (od Tomasza i Moniki Brodackich)

+ Maria Żmuda (od sąsiadów Oczkosiów)

+ Henryk Wolarek (od  Kolezanek i Kolegów ze Szkoły Podstawowej Rusocice)

+ Henryk Brózda (od Rodziny Świergosz, Chorąży i Stańczyk)

+ Czesław Tomasik (od Józefa Ojczyk z Łączan)

+ Władysław Sekuła (od sąsiadów)

+ Marian Śnieżek (od szwagierki Marii)

+ Waleria Garlacz (od chrzesnicy Doroty Twrdosz z rodziną)

+ Krystyna Bylica (od Renaty i Ryszarda Guderskich z rodziną)

+ Franciszek Niechaj (od Marii i Ryszarda Ślusarczyk z rodziną)

+ Józef Badura (od sąsiaów z Krzęcina)

+ Maria Kowalczyk (od Sabiny Ojczyk z rodziną)

+ Zofia Gaczorek 30r. śm. m. Franciszek

+ Kacper Sasor (od babci Krystyny i dziadka Lucjana) + Marek Frosztęga

18:00 + Piotr Nowak

9 października   2021 sobota:

 7:00  + Krystyna Bylica

 7:00  + Ks. prałat Marian Podgórny

18:00 + Marian Godzik

10 października  2021 – niedziela:

 7:00  + Aldona Stopa, dzieci

 7:00  Za pielgrzymów uczestniczących w Kalwarii

 9:00  + Wit Młotkowski, ż. Felicja

 9:00  + Edward Żmuda, ż. Otylia, w. Katarzyna

11:00 + Franciszek Ciernia 4 r. śm.

11:00 + Stanisław Żmuda, rodzice, teściowie

13:00 + Anna Turaj 3 r. śm. i w 1 r. ślubu Wiktorii i Marcina

13:00  Za Parafian

17:00 + Franciszek Słonina, ż. Zofia