Intencje mszalne

19 września  2021 – niedziela:

 7:00  Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Ewy i Zenona Gaczorek

 9:00  + Władysław Sekuła

11:00 + Władysława Sekuła 1 r. śm., m. Józef

13:00 + Bronisława Stanek, m. Jan, rodzice

17:00 + Stanisław Jankowicz 39 r. śm., Bronisław Wyroba 15 r. śm., ż. Zofia; Maria, Franciszek Fryc

20 września  2021 – poniedziałek:

 7:00  + Piotr, Waleria  Ruśniak, dzieci, zięć

18:00 + Antoni Myśliwiec, ż. Stanisława, c. Władysława, s. Stanisław

21 września  2021 – wtorek:

 7:00  + Stanisław Pacułt

18:00 + Katarzyna Cymerkiewicz, m. Tomasz, z. Karol

22 września    2021 – środa:

 7:00   + Rozalia Jachymczyk

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

23 września  2021 – czwartek:

 7:00  + Elżbieta Stępska

 7:00  + Bronisława Słoniec

18:00 + Irena Królas

18:00 + Bronisława Żmuda 12 r. śm., mąż i syn

24 wrześcia  2021 – piątek:

 7:00  + Maria Kochana

 7:00  + Stefan, Anna Kozioł

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od koleżanek i kolegów z Krzęcina)

+Tadeusz Guguła (od kuzyna Piotra z rodzina z Sosnowic)

+Janusz Lipiarz (od kolegów z pracy)

+ Mieczysław Łachman (od firmy Techno-Bud z pracownikami)

+Elżbieta Chmielarczyk (od Chrześnicy Marii z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od Marii Bujak z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od dziewczyn ze Stanisławia ze Stopu)

+ Stanisław Żmuda ( od kolegi Mieczysława)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z Firmy Bahlsen)

+ Władysław Lelek ( od Zarządu i Pracowników Spółdzielni Rolniczo-Handlowej Rola w Skawinie)

+ Mieczysław Pałac (od wnuczki Edyty z mężem)

+ Aniela Zegar (od Rodziny Mocałów)

+ Piotr Nowak (od siostry Teresy z rodziną)

+ Kazimierz Kowal (od Dominika i Doroty Lelek z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Rózy Św. Floriana)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od szwagra Józka z żona ze Skawiny)

+ Andrzej Gajewski (od przyjaciół córki)

+ Józef Kowalczyk (od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Społecznosci szkolnej Szkoły w Krzęcinie)

+ Stanisław Lelek (od sąsiada Zdzisława Gwoździa)

+ Jan Wilkosz (od chrześnicy Anny z rodziną)

+ Franciszek Wycisk (od Rozali Szymula z rodziną)

+ Zofia Dąbrowska (od Agnieszki z rodziną)

+ Mieczysław Kuberski (od sąsiadów Zdziebko i Kosek)

+ Anna Boczoń (od rodziny Kromków)

+ Wincenty Zięcik (od bratanka Leszka i bratanicy Heleny)

+ Wincenty Zięcik (od bratanka Leszka i bratanicy Heleny)

+ Maria Żmuda (od Barbary Tomasik z rodziną)

+ Henryk Wolarek (od chrześniaka Darka z rodziną)

+ Henryk Brózda (od rodziny Jeziorów)

+ Czesław Tomasik (od siostry Czesławy z rodziną)

+ Władysław Sekuła (od Zosi i Brajana Rosza)

+ Marian Śnieżek (od Rzepisków i Karasi)

+ Waleria Garlacz (od Barbary i Grzegorza Lelek)

+ Krystyna Bylica (od chrześniaka Marcina Wędzicha z rodzina)

+ Franciszek Niechaj (od Barbary i Jolanty Morawa z rodziną) + Józef Badura (od sąsiadów z domu rodzinnego Rodzina Kęs i Ciernia

25 września   2021 sobota:

 7:00  + Jan Śnieżek  r. śm.

 7:00  + Marian Śnieżek

18:00 O bł. Boże i opiekę MB dla członkiń Róży MB Królowej Pokoju i ich rodzin

18:00 + Maria, Czesław Wycisk

26 września  2021 – niedziela:

 7:00  + Mieczysław Wojnar, ż. Helena, s. Wojciech

 7:00  + Edward Pacułt, ż. Rozalia

 9:00  + Marian Godzik

 9:00  + Maria Miśkiewicz, m. Władysław

11:00 + Krystyna Kukuła, m. Bronisław, Władysław Jankowicz

11:00 +Jan, Janina Sojka

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur.  Szymona

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ur.  Jana

17:00 + Jan, Maria Bułat, s. Edward