Intencje mszalne

12 września  2021 – niedziela: Odpust Parafialny

7:00   + Piotr Jankowicz

7:00   + Mieczysław, Genowefa Kaszyccy

 9:00  + Maria, Piotr Lelek, z rodziny

 9:00  + Bogumiła Ujma r. śm.

11:30 suma odpustowa – za parafian

11:30 + Tadeusz Czara, ż. Stefania, c. Maria, zięciowie

11:30 + Wit Kumala 16 r. śm., rodzice, brat

17:00  W intencji  Róży Imienia Maryi

13 września  2021 – poniedziałek:

 7:00  + Józef Szczurkowski

 7:00  + Kazimierz Kowal

18:00 + Jan Kaszuba

18:00 Pokutna/Fatima

14 września  2021 – wtorek:

 7:00  + Paweł Kochana, ż. Anna

18:00 + Jan Sak

15 września    2021 – środa:

 7:00  + Władysław Urant

18:00   Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Kacper Sasor 1 r. śm.

16 września  2021 – czwartek:

 7:00  + Jan Bober

 7:00  + Bronisław Sekuła 34 r. śm., ż. Władysława, s. Ryszard

18:00 + Bronisław Buras

18:00 + Stefan Kochana

17 wrześcia  2021 – piątek:

 7:00 + Czesław Przybyło

 7:00 + Jan Ożóg

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od wychowawczyni oraz koleżanek i kolegów syna Mateusza)

+Tadeusz Guguła (od kolegów i koleżanek syna Michała ze Szkoły Podstawowej)

+Janusz Lipiarz (od kolegów z pracy)

+ Mieczysław Łachman (od Grzegorza Łachmana z rodziną)

+Elżbieta Chmielarczyk (od Siostrzenicy Cecyli z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( Adamusów i Żaków ze Sosnowic)

+ Grzegorz Rudecki (od kolegów i koleżanek Stop Przytkowice)

+ Stanisław Żmuda ( od Tadeusza i Lidii)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z Firmy Bahlsen)

+ Władysław Lelek ( od Anny i Antoniego Bylica)

+ Mieczysław Pałac (od Bronisławy Szwed)

+ Aniela Zegar (od Sylwi i Dariusza Bożenko)

+ Piotr Nowak (od brata Andrzeja z Rodziną)

+ Kazimierz Kowal (od Władysławy Lelek)

+ Otylia Żmuda (od pracowników firmy Valor)m.Edward

+ Władysław Leśniak (od Dariusza Leśniak z Brodów z rodziną)

+ Andrzej Gajewski (od przyjaciół córki)

+ Józef Kowalczyk (od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Społecznosci szkolnej Szkoły w Krzęcinie)

+ Stanisław Lelek (od sąsiadów Sotwinów i Partyków)

+ Jan Wilkosz (od teściów wnuka Łukasza ze Spytkowic)

+ Franciszek Wycisk (od Krystyny i Mieczysława Czubaj z Jaśkowic)

+ Zofia Dąbrowska (od Rodziny Lempart z Nowych Dworów)

+ Mieczysław Kuberski (od Iwony i Szczepana Zielińskich)

+ Anna Boczoń (od Marii Chmiela z rodziną)

+ Wincenty Zięcik (od bratanicy Lucyny z  rodziną)

+ Maria Woźniak (od Mariana Bylica)

+ Maria Żmuda (od szwagierki Ireny Żmuda z rodziną)

+ Henryk Wolarek (od Krzysztofa z Pozowic z rodziną)

+ Henryk Brózda (od Katarzyny i Sławomira Paciorek)

+ Czesław Tomasik (od siostry Czesławy z rodziną)

+ Władysław Sekuła (od Barbary i Grzegorza Lelków)

+ Mariann Śnieżek (od sąsiadów Biela, Kowalczyk, Radomskich)

+Waleria Garlacz (od rodziny Koczur)

+ Krystyna Bylica (od syna Sebastiana z rodziną)

+ Franciszek Niechaj (od Małgorzaty i Rafała Bober)

+ Ryszard Morawa

18 września   2021  – sobota:

 7:00  + Józef Łąka

 7:00  O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla członkiń Róży MB Saletyńskiej

18:00 + Aniela Jankowicz, m. Piotr z rodziną

18:00 + Stefan Słoniec

19 września  2021 – niedziela:

 7:00  Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Ewy i Zenona Gaczorek

 9:00  + Władysław Sekuła

11:00 + Władysława Sekuła 1 r. śm., m. Józef

13:00 + Bronisława Stanek, m. Jan, rodzice

17:00 + Stanisław Jankowicz 39 r. śm., Bronisław Wyroba 15 r. śm., ż. Zofia; Maria, Franciszek Fryc