Intencje mszalne

5 września  2021 – niedziela:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu Moniki i Pawła

07:00 + Stanisław Zięcik

09:00 + Franciszek, Stefania Leśniak, s. Stanisław

09:00 + Stanisław Zięcik r. śm.

11:00 Dziękczynienie za plony (int. z Krzęcina)

11:00 + Jan Piszczek, s. Ryszard

13:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ur. Beaty i Krzysztofa

13:00 + Czesław Bujak, rodzice

17:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ślubu Pauliny i Dominika

6 września  2021 – poniedziałek:

07:00 + Irena Guguła

07:00 + Piotr Nowak

18:00 + Maria Czopek

7 września  2021 – wtorek:

07:00 + Marek Talaga

18:00 + Piotr, Zofia Kęs r.śm.

8 września    2021 – środa:

07:00 + Maria Rzepisko

07:00 + Maria Szwed

10:00 + Maria, Mieczysław Pałac, rodzice, teściowie

10:00 Dziękczynno-błagalna w 80 r. ur. Kazimiery

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00  W intencji Róży MB Krzęcińskiej

9 września  2021 – czwartek:

07:00 + Maria Kowalczyk

07:00 + Stefan Sasor

18:00 + Czesław Lelek

18:00 + Marian Godzik

10 wrześcia  2021 – piątek:

07:00 + Paweł Pakoński 1r. śm.; Barbara, Paulina Klęk

07:00 + Tadeusz Lelek, rodzice, teściowie

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Adama i Teresy Zięcik z rodziną)

+Tadeusz Guguła (od Anny i Tomasza Czopek)

+ Janusz Lipiarz (od Roberta Klęka z rodziną)

+ Mieczysław Łachman (od Jacka Łachmana z rodziną)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rodziny Rzepisko i Karasiów)

+ Kacper Sasor (od sąsiadów)

+ Władysław Jankowicz ( od Jolanty i Edwarda Kotarsa)

+ Grzegorz Rudecki (od Marii i Karola Gajewskich)

+ Stanisław Żmuda ( od Anny Miśkiwiecz z Krakowa)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z Firmy Bahlsen)

+ Władysław Lelek (od Eweliny Zięcik)

+ Mieczysław Pałac (od Pasierbków z Jaśkowic)

+ Stanisław Pacułt (od kolezanki z rocznika)

+ Aniela Zegar (od Rodziny Miśkiewicz)

+ Piotr Nowak (od brata Krzyśka z Rodziną)

+ Jan Ożóg (od siostry Marii Wierzbickiej)

+ Kazimierz Kowal (od Róży MB Saletyńskiej)

+ Otylia Żmuda (od pracowników firmy Valor)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od Stanisława Maslanki ze Skawiny)

+ Andrzej Gajewski (od przyjaciół córki)

+ Józef Kowalczyk (od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Społecznosci szkolnej Szkoły w Krzęcinie)

+ Stanisław Lelek (od sąsiadów Sotwinów i Partyków)

+ Jan Wilkosz (od wnuka Mateusza z rodziną)

+ Franciszek Wycisk (od Lucyny i Bogusława Mizia z rodziną)

+ Zofia Dąbrowska (od Pracowników Przedszkola i Żłobka Fiku-Miku w Krakowie)

+ Mieczysław Kuberski (od rodziny Zielińskich z Barwałdu)

+Tadeusz Ślęczka (od syna Dariusza z rodziną)

+Anna Boczoń (od rodziny Czuchrów z Dąbrówki)

+Wincenty Zięcik (od zarządu i pracowników firmy Ankora)

+ Maria Woźniak (od Krystyny i Mariana Byliców)

+ Maria Żmuda (od kolezanek i kolegów syna Teofila ze Szkoły Podstawowej)

+ Henryk Wolarek (od Stanisławy i Krzysztofa Kominiak)

+ Henryk Brózda (od Marii i Janusza Żak)

+ Czesław Tomasik (od Mieczysława Jankowicza)

+ Władysław Sekuła (od rodziny Tyrka)

+ Marian Śnieżek (od Waldka Śnieżek z rodziną)

+ Waleria Garlacz (od rodziny Tyrka)

+ Krystyna Bylica (od córek Joanny i Violetty)

+ Ryszard Morawa

+ Maria Bańdo (od córki Marii)

11 września   2021 sobota:

07:00 + Maria, Leon Zięcik z rodziny

07:00 + Stanisław Zięcik

18:00 + Stanisław Żmuda

18:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r ur. Klaudii

12 września  2021 – niedziela: Odpust Parafialny

07:00 + Piotr Jankowicz

07:00 + Mieczysław, Genowefa Kaszyccy

09:00 + Maria, Piotr Lelek, z rodziny

09:00 + Bogumiła Ujma r. śm.

11:30 Suma odpustowa – za parafian

11:30 + Tadeusz Czara, ż. Stefania, c. Maria, zięciowie

11:30 + Wit Kumala 16,r. śm. rodzice, brat

17:00 W intencji Róży Imienia Maryi