Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje Mszalne

29 sierpnia   2021 – niedziela:

07:00 + Stefania i Wojciech Nicieja s. Tadeusz

07:00 + Bronisław i Maria Stokłosa

09:00 + Stanisław Tałach s. Leszek

09:00 + Marek Sasor 12r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalana w 1r. ur. Mealnii Ostrogórskiej

11:00 + Czesław i Maria Śmiech

13:00 + Rafał Żmuda

13:00 za Parafian

17:00 Dziękczynno-błagalna w 18r ur. Kingi i 25 r. ślubu Marty i Grzegorza

17:00 + Maria i Antoni Lelek z rodzicami

30 sierpnia  2021 – poniedziałek:

07:00 + Marian Sadlak

18:00 + Jadwiga i Marian Goryccy, Zbigniew, Aleksander, Leszek

31 sierpnia  2021 – wtorek:

07:00 + Zofia i Stanisław Chmielarczyk z rodziny

18:00 + Jan Waga

18:00 + Elżbieta Stępska

1 września    2021 – środa:

07:00 + Rozalia Duchnowska 1r. śm.

07:00 + Czesław Tomasik

18:00 Nowenna dziękczynno-błagalna

2 września  2021 – czwartek:

07:00 + Stefan Kochana

07:00 + Stefan i Helena Badura

18:00 za Kapłanów

18:00 Dziękczynno-błagalna w 20r. ślubu Bernadety i Kazimierza Ciernia

3 wrześcia  2021 – piątek:

07:00 + Bogusław Grabiński, rodzice, teściowie

07:00 + Aniela Zegar

18:00 Za zmarłych:

+ Rafał Żmuda (od Patrycji Pasko i Adama Żmuda)

+Tadeusz Guguła (od kolegów Piotra i Staszka ze Ścijowic)

+Janusz Lipiarz (od Roberta Zięboraka z rodziną)

+ Mieczysław Łachman (od chrześniaka Marcina Łachman z rodziną)

+ Kacper Sasor (od kuzyna Marka z rodziną z Polanki)

+ Władysław Jankowicz ( od rodziny Szydłwoskich z Bęczyna)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów Wiśniewskich, Zająców i Więcków z Przytkowic)

+ Stanisław Żmuda ( od Lidii i Franciszka Żmuda z rodziną)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z Firmy Bahlsen)

+ Władysław Lelek ( od Andrzeja Zięcika z rodziną)

+ Mieczysław Pałac (od Franciszka i Krystyny Żmuda)

+ Stanisław Pacułt (od Rodziny Bobulów)

+Aniela Zegar (od sąsiadów Mruców)

+Piotr Nowak (od  kolegów z Firmy Profil)

+ Jan Ożóg ( od siostry Zofii z mężem)

+ Kazimierz Kowal (od Anny Kaczor z Krakowa)

+ Otylia Żmuda (od pracowników z firmy Valor)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od kuzynki Marii z Sosnowic)

+ Andrzej Gajewski (od sąsiadów z Ul. Lipowej)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Młotkowskich)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Kudła)

+ Jan Wilkosz (od wnuczki Moniki z rodziną)

+ Franciszek Wycisk (od sąsiadów)

+ Zofia Dąbrowska (od Pracowników Przedszkola i Żłobka Fiku-Miku w Krakowie)

+Józef Żak(od mieszkańców Gołuchowic)

+Mieczysław Kuberski (od Rodziny Romek)

+Tadeusz Ślęczka (od Marii Borowieckiej ze Skawiny)

+Anna Boczoń (od Władysława i Krystyny Rzepisko)

+Wincenty Zięcik (od zarządu i pracowników firmy Ankora)

+Maria Woźniak (od Róży MB Nieustającej Pomocy)

+Maria Żmuda (od Barbary i Grzegorza Kowalczyk)

+Henryk Wolarek (od Rodziny Stopa z Pozowic)

+Henryk Brózda (od Marzeny i Łukasza Szczyrbak)

+Czesław Tomasik (od Marii Kowlaczyk z Dorotą)

+Władysław Sekuła (od rodziny Urant)

+Marian Śnieżek (od Anny Szwabowskiej)

+Waleria Garlacz (od siostry Anny z Rodziną)

+ Krystyna Bylica (od męża)

+ Stanisław Gotfryd

+ Jan i Maria Lelek

+ Ryszard Morawa

4 września   2021 sobota:

07:00 + Piotr Kęs ż. Zofia 43r. śm.

07:00 + Stefania Słonina c. Elżbieta

18:00 + Marian Kozioł 18r. śm.

18:00 + Stanisław Żak 35r. śm. rodzice, teściowie

5 września  2021 – niedziela:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 20r. ślubu Moniki i Pawła

07:00 + Stanisław Zięcik

09:00 + Franciszek i Stefania Leśniak s. Stanisław

09:00 + Stanisław Zięcik r. śm.

11:00 Dziękczynienie za plony (int. z Krzęcina)

11:00 + Jan Piszczek s. Ryszard

13:00 Dziękczynno-błagalna w 50 ur. Beaty i Krzysztofa

13:00 + Czesław Bujak, rodzice

17:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ślubu Pauliny i Dominika