Intencje mszalne

22 sierpnia   2021 – niedziela:

07:00 + Maria, Henryk Żmuda

07:00 + Marian Skorus 5 r. śm.

09:00 + Rafał Żmuda 2 r. śm.

09:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ślubu Weroniki i Mateusza

11:00 Dziękczynno-błagalana w 50 r. ślubu Krystyny i Zdzisława Miśkiewicz

11:00 + Jan, Ludwika Kochana, rodzice

13:00 + Anna, Władysław Sekuła, w. Dariusz

17:00 O zdrowie i bł. Boże dla Anny z okazji urodzin

23 sierpnia  2021 – poniedziałek:

18:00 Dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu Anety i Radosława Janickich

24 sierpnia  2021 – wtorek:

07:00 + Józef Żmuda, s. Rafał

25 sierpnia    2021 – środa:

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynny-błagalnych

26 sierpnia   2021 – czwartek:

07:00 + Felicja, Wit Młotkowscy

18:00 + Mieczysław, Maria Pałac

27 sierpnia  2021 – piątek:

+ Rafał Żmuda (od Patrycji i Piotra Żmuda)

+Tadeusz Guguła (od sąsiada Marty i Krystiana Kęs)

+Janusz Lipiarz (od rodziny Pelc)

+ Mieczysław Łachman (od rodziny Michalec)

+ Kacper Sasor (od zuchów, harcerzy i instruktorów 2 Szczepu Harcerskiego Memoria)

+ Władysław Jankowicz ( od Tesciowej Zofii z Bęczyna)

+ Grzegorz Rudecki (od kolegów Łukasza Łagana Edwarda Kucharczyka z żoną)

+ Stanisław Żmuda ( od Małgorzaty i Wiesława Galos z rodziną)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z Firmy Bahlsen)

+ Władysław Lelek ( od Teściowej Anny)

+ Mieczysław Pałac (od Grzegorza Żmudy z Rodziną)

+ Stanisław Pacułt (od Rodziny Radoniów)

+ Aniela Zegar (od sąsiadów Kwiatkowskich)

+ Piotr Nowak (od  kolegów z Firmy Profil)

+ Jan Ożóg (od brata Stanisława z żoną)

+ Kazimierz Kowal (od Violetty Kaszuba z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od pracowników z firmy Valor)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od sąsiadów z góry)

+ Andrzej Gajewski (od sąsiadów z Ul. Lipowej)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Popielów)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Kudła)

+ Jan Wilkosz (od wnuka Michała z rodziną)

+ Franciszek Wycisk (od sąsiadów)

+ Zofia Dąbrowska (od Rodziny Sajdaków)

+ Józef Żak(od mieszkańców Gołuchowic)

+ Mieczysław Kuberski (od Lucyny Pacułt z rodziną)

+Tadeusz Ślęczka (od rodziny Knapików i Cierniów)

+ Anna Boczoń (od Marii Rzepisko)

+Wincenty Zięcik (od zarządu i pracowników firmy Ankora)

+ Maria Woźniak (od kuzynki Zuzanny z rodziną)

+ Maria Żmuda (od Anny Kowalczyk)

+ Henryk Wolarek (od Rodziny Rutkowicz z Pozowic)

+ Henryk Brózda (od Damiana Oleś)

+ Czesław Tomasik (od  kolezanek Sabiny)

+ Władysław Sekuła (od chrześnicy Anny Koczur z rodzina)

+ Marian Śnieżek (od Anny Ostrogórskiej z rodziną)

+ Waleria Garlacz (od siostry Anny z rodziną)

+ Krystyna Bylica (od Rodziny Chwaja, Wąsowicz, Grobelni, Wójs, Motyl, Miczek, Grzebinoga, Nędza, Rak)

+ Edward Nowak

+ Stanisław Gotfryd

+ Edward Bańdo 14r. śm. (od siostry Marii z rodziną)

+ Janina i Ludwik Bulanda

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

28 sierpnia  2021 sobota:

07:00 + Stanisław Madej 4r. śm.

18:00 + Wojciech, Maria Rachwał

18:00 + Aniela Dąbrowska

29 sierpnia   2021 – niedziela:

07:00 + Stefania, Wojciech Nicieja, s. Tadeusz

07:00 + Bronisław, Maria Stokłosa

09:00 + Stanisław Tałach, s. Leszek

09:00 + Marek Sasor 12 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalana w 1r. ur. Mealnii Ostrogórskiej

11:00 + Czesław, Maria Śmiech

13:00 + Rafał Żmuda

13:00 Za Parafian

17:00 Dziękczynno-błagalna w 18r ur. Kingi i w 25 r. ślubu Marty i Grzegorza

17:00 + Maria, Antoni Lelek z rodzicami