Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje Mszalne

15 sierpnia   2021 – niedziela:

07:00 + Anna i Wincenty Świerkosz

09:00 Róża Wniebowzięcia NMP

11:00 Dziękczynno-błagalana z okazji Imienin Marii

13:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 80ur. Marii

17:00 + Elżbieta Chmielarczyk 1r. śm.

16 sierpnia  2021 – poniedziałek:

18:00 + Genowefa Rzepisko 1r. śm.

17 sierpnia  2021 – wtorek:

07:00 + ks. Krzysztof Grabiec 1r. śm.

18 sierpnia    2021 – środa:

18:00 Nowenna Dziękczynno-błagalna

19 sierpnia   2021 – czwartek:

07:00 + Maria Lelek r. śm. m. Piotr, z rodziny

20 sierpnia  2021 – piątek:

18:00 Za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Beaty i Marcina Śpiołek)

+Tadeusz Guguła (od Rodziny Młotkowskich ze Sosnowic)

+Janusz Lipiarz (od kolegów wędkarzy)

+ Mieczysław Łachman (od pracowników biura rachunkowego MKM)

+ Stanisław Gotfryd (od syna Mariusza)

+ Kacper Sasor (od Krystyny Michalskiej pierwszej wychowawczyni w szkole)

+ Władysław Jankowicz ( od koleżanek z pracy synowej Marysii)

+ Grzegorz Rudecki (od Jolanty i Krzysztofa Gajewskich)

+ Stanisław Żmuda ( od siostry z rodziną)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z Firmy Bahlsen)

+ Władysław Lelek ( od szwagierki Danuty)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Zaborowskich)

+ Stanisław Pacułt (od Koleżanek i kolegów rocznika 1958 od SkR)

+Aniela Zegar (od Agnieszki Łuc z rodziną)

+Piotr Nowak (od  kolegów z Firmy Profil)

+ Jan Ożóg ( od pracowników przedeszkola Sióstr Augustainek)

+ Kazimierz Kowal (od rodziny Słowiaków)

+ Otylia Żmuda (od rodziny Faber)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od sąsiadów z góry)

+ Andrzej Gajewski (od sąsiadów z Ul. Lipowej)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Wilkoszów z Pozowic)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Lelków)

+ Jan Wilkosz (od wnuków Grzegorza i mariusza z rodzinami)

+ Franciszek Wycisk (od sąsiadów)

+ Tadeusz Kotula (od mieszkańców Gołuchowice)

+ Zofia Dąbrowska (od Małgorzaty, Sławka i Hanki)

+Józef Żak(od mieszkańców Gołuchowic)

+Mieczysław Kuberski (od Danuty i Aleksandra Kaszuba)

+Tadeusz Ślęczka (od Małgorzaty i Jana Żmuda)

+Anna Boczoń (od rodziny Dudzików z Polanki)

+Wincenty Zięcik (od zarządu i pracowników firmy Ankora)

+Maria Woźniak (od Andrzeja Kęs z rodziną)

+Maria Żmuda (od Anny Lelek)

+Henryk Wolarek (od Rodziny Kaminiak z Pozowic)

+Henryk Brózda (od Arakadiusza Oleś z rodziną)

+Władysław Sekuła (od Miskiewiczów)

+Marian Śnieżek (od Marii, Krzysztofa Jaworskich z rodziną)

+Czesław Tomasik (od sasiadów Kowalczyków)

+Maria Miśkiewicz r. sm. m. Władysław

+ Waleria Garlacz (od koleżanki Anny z Kopanki)

+Józef, Maria Majcherczyk c. Irena s. Bolesław

+ Wiktoria Przybyło 2r. śm.

21 sierpnia  2021 sobota:

07:00 + Jan Bober

18:00 + Stanisław Gotfryd 1r.sm.

18:00 Dziękczynno-błagalna dla Jana  z okazji 1 ur.

22 sierpnia   2021 – niedziela:

07:00 + Maria i Henryk Żmuda+

07:00 + Marian Skorus 5r. śm.

09:00 + Rafał Żmuda 2r. śm.

09:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ślubu Weroniki i Mateusza

11:00 Dziękczynno-błagalana w 50r. ślubu Krystyny i Zdzisława Miśkiewicz

11:00 + Jan i Ludwika Kochana, rodzice

13:00 + Anna i Władysław Sekuła w. Dariusz

17:00 O zdrowie i bł. Boże dla Anny z okazji ur.