Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje Mszalne

8 sierpnia   2021 – niedziela:

07:00 + Mieczysław, Aniela Lesiak, Jan i Henryka Kochana+

09:00 Dziękczynno-błagalna w 50r. ślubu Kazimiery i Stanisława

11:00 Dziękczynno-błagalana w 1r. ur. Leona

13:00 + Mariusz Czopek 2r. śm.

17:00 Dziękczynno-błagalana w 1r. ur. Oliwii

9 sierpnia  2021 – poniedziałek:

18:00 + Kacper Sasor

10 sierpnia  2021 – wtorek:

07:00 + Maria i Józef Kolasa w. Adam Jankowicz

11 sierpnia    2021 – środa:

18:00 Nowenna Dziękczynno-błagalna

12 sierpnia   2021 – czwartek:

07:00 + Irena Brożek 1r. śm.

13 sierpnia  2021 – piątek:

18:00 Za zmarłych/Fatima

+ Rafał Żmuda (od Bożeny i Józefa Żmuda)

+Tadeusz Guguła (od rodziny Cichoniów z Sosnowic)

+Janusz Lipiarz (od kolegów wędkarzy)

+ Mieczysław Łachman (od rodziny Brożków)

+ Kacper Sasor (od rodziny Bębenków z Brzeźinki)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuka Dawida z dziećmi)

+ Grzegorz Rudecki (od Rodziny Górka ze Stryszowa)

+ Stanisław Żmuda ( od siostrzeńca Adama z rodziną)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z Firmy Bahlsen)

+ Władysław Lelek ( od szwagra Grzegorza z rodziną)

+ Mieczysław Pałac (od sasiadki Janiny Bartczak)

+ Stanisław Pacułt (od Rodziny Kosek)

+Aniela Zegar (od Agnieszki Wróbel)

+Piotr Nowak (od  kolegów z Firmy Profil)

+ Kazimierz Kowal (od kuzynki Marii Żmuda)

+ Otylia Żmuda (od Krzysztofa i Marii Chmielarczyk z rodziną)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od sąsiadów z góry)

+ Andrzej Gajewski (od sąsiadów z Ul. Lipowej)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Michalec z Grabia)

+ Stanisław Lelek (od rodziny Zięcik)

+ Jan Wilkosz (od braci i sióstr synowej Celiny)

+ Franciszek Wycisk (od sąsiadów)

+ Tadeusz Kotula (od mieszkańców Gołuchowice)

+ Zofia Dąbrowska (od kuzynki Krystyny z mężem)

+Józef Żak(od mieszkańców Gołuchowic)

+Mieczysław Kuberski (od Grazyny Hyla z Rodziną)

+Tadeusz Ślęczka (od Małgorzaty i Jana Żmuda)

+Anna Boczoń (od przyjaciół córki Marii rodziny Zabiegaj)

+Wincenty Zięcik (od zarządu i pracowników firmy Ankora)

+Maria Woźniak (od Rodziny Dyrga i Badura)

+Maria Żmuda (od Stanisława i Heleny Lelek z Ropczyc)

+Henryk Wolarek (od szwagra Czesłąwa z rodziną)

+Henryk Brózda (od Dawida z Karoliną)

+Czesław Tomasik (od rodziny Kapuścińksich)

+Władysław Sekuła (od sąsiadów)

+Marian Śnieżek (od Elzbiety Hajto)

+ Stanisław Gotfryd

+ Jan Żak ż. Anna synowie Stanisław i Józef

+ Krzysztof Śmiech (od Teresy i Tadeusza Hardek)

+ Jan Ożóg ( od personelu Szkoły Podstawowej Sióstr Augustianek)

+ Marian Kowalczyk r. śm., rodzice

14 sierpnia  2021 sobota:

07:00 + Józef Kapusta 35r. śm. ż. Maria s. Stanisław

18:00 Róża MB Kalwaryjskiej

18:00 + Jan Bogusław Wilk 3r. śm.

15 sierpnia   2021 – niedziela:

07:00 + Anna i Wincenty Świerkosz

09:00 Róża Wniebowzięcia NMP

11:00 Dziękczynno-błagalana z okazji Imienin Marii

13:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 80ur. Marii

17:00 + Elżbieta Chmielarczyk 1r. śm.