Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje Mszalne

1 sierpnia   2021 – niedziela:

07:00 + Anna Grabowska 6r. śm. m.Stanisław, rodzice

09:00 + Maria Wyrwa 17r. śm.

11:00 + Anna Żmuda r. śm. m. Piotr

13:00 Dziękczynno-błagalna w 5r. ur. Wiktorii

17:00 + Grzegorz Nazim

2 sierpnia  2021 – poniedziałek:

18:00 + Aldona Stopa, dzieci

3 sierpnia  2021 – wtorek:

07:00 + Władysław Jankowicz, rodzice

4 sierpnia    2021 – środa:

18:00 Nowenna Dziękczynno-błagalna

5 sierpnia   2021 – czwartek:

07:00 + Waleria Stopa

18:00 za kapłanów

6 sierpnia  2021 – piątek:

07:00 + Stanisław Zięcik

18:00 Za zmarłych:

+ Rafał Żmuda (od kolegów i koleżanek z Ochodzy z klasy ze Szkoły Podstawowej)

+Tadeusz Guguła (od rodziny Stempskich)

+Janusz Lipiarz (od Kasi Wasyl)

+ Mieczysław Łachman (od Małgorzaty i Krzysztofa Lesiaków z Sosnowic)

+ Kacper Sasor (od zanjomych z klubu piłkarskiego)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuka Jacka z Klaudią)

+ Grzegorz Rudecki (od kuzyna Wojtka z rodziną)

+ Stanisław Żmuda ( od Mariana Grochala i Leszka Mendyka z Brzeźnicy)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z Firmy Bahlsen)

+ Władysław Lelek ((od kolezanek córki Teresy z Krzęcina)

+ Mieczysław Pałac (od Wojciecha z Rodziną)

+ Stanisław Pacułt (od Sąsiadów Lelków)

+Aniela Zegar (od rodziny Dabrowskich z Zelczyny)

+Piotr Nowak (od  kolegów z Firmy Profil)

+ Kazimierz Kowal (od sąsiadów)

+ Otylia Żmuda (od Haliny i Ryszarda Klęk z rodzina) m.Edward

+ Władysław Leśniak (od sąsiadów z góry)

+ Andrzej Gajewski (od sąsiadów z Ul. Lipowej)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Pierzchała z Polanki Hallera)

+ Stanisław Lelek (od sąsiadów Zielińksich)

+ Jan Wilkosz (od braci i sióstr synowej Celiny)

+ Franciszek Wycisk (od sąsiadów)

+ Tadeusz Kotula (od mieszkańców Gołuchowice)

+ Zofia Dąbrowska (od chrześnicy z rodziną)

+Józef Żak(od mieszkańców Gołuchowic)

+Mieczysław Kuberski (od Wandy i Czesława Badura)

+Tadeusz Ślęczka (od sąsiadów Lelków)

+Anna Boczoń (od Marii i Stanisława Wawrzonek z rodziną z Radgoszczy)

+Wincenty Zięcik (od zarządu i pracowników firmy Ankora)

+Maria Woźniak (od Moniki Wąchała z rodizną z działów

+Maria Żmuda (od chrześnicy Urant z rodziną)

+Henryk Wolarek (od szwagra Józefa z rodziną)

+Henryk Brózda (od Michała Smajek)

+ Czesław Tomasik (od rodziny Kapuścińskich)

+ Władysław Sekuła (od Władysławy Lelek)

+ Krzysztof Śmiech (od Teresy i Tadeusza Hardek)

+Wiesław Monica r. śm. z rodziny

+ Maria Miśkiewicz 13r. śm. m. Władysław

+ Maria Badura r. śm. m. Józef

+ Antoni Badan 22r. śm. rodzice, teściowie, rodzeństwo

+ Ks. Prałat Kazimierz Moskała

+ Kamil Traczyk

7 sierpnia  2021 sobota:

07:00 + Maria Badura 27r. śm.

18:00 + Aleksander Szwed

8 sierpnia   2021 – niedziela:

07:00 + Mieczysław, Aniela Lesiak, Jan i Henryka Kochana+

09:00 Dziękczynno-błagalna w 50r. ślubu Kazimiery i Stanisława

11:00 Dziękczynn0-błagalana w 1r. ur. Leona

13:00 + Mariusz Czopek 2r. śm.

17:00 Dziękczynn0-błagalana w 1r. ur. Oliwii