Intencje mszalne

18 lipca   2021 – niedziela:

07:00 + Stanisław Lelek 5 r. śm.

09:00 + Aleksander Szwed 2 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu i w 1r. ślubu

13:00 Dziękczynno-błagalna w 70 r. ur. Mieczysława

17:00 + Janusz Wątor 11r. śm., rodzice Maria i Marian, brat Janusz

19 lipca  2021 – poniedziałek:

18:00 + Halina Mizura 6 r. śm.

20 lipca  2021 – wtorek:

07:00 + Czesław Lelek

21 lipca    2021 – środa:

18:00 Nowennowa w intencjach  dziękczynno-błagalnych

22 lipca   2021 – czwartek:

07:00 + Wincenty, Stefania Góralczyk, s. Wincenty

23 lipca  2021 – piątek:

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Klubu Sportowego Nadwiślanka Brzeźnica)

+Tadeusz Guguła (od Anny i Grzegorza Pleti)

+ Kacper Sasor (od Społecznosci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzęcinie)

+ Andrzej Żak (od sąsiadów Kurasiów z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuków Moniki, Jacka i Dawida)

+ Grzegorz Rudecki (od Stefana i Mariusza Kosek z rodzinami)

+ Stanisław Żmuda ( od Janusza Lelek z rodziną)

+ Danuta Serwin (od koleżanek i kolegów z Firmy Bahlsen)

+ Władysław Lelek ((od koleżanek z pracy córki Teresy)

+ Mieczysław Pałac (od Sąsiadów Kochana i Lepiarzy)

+ Stanisław Pacułt (od Teresy Lelek z rodziną)

+Aniela Zegar (od rodziny Dabrowskich z Zelczyny)

+Piotr Nowak (od kolegów z Firmy Profil)

+ Jan Ożóg (od Rodziny Lempart z Nowych Dworów)

+ Józef Szczurkowski (od Rodziny Michniaków, Garlaczów i Masiulańców)

+ Kazimierz Kowal (od sąsiadów)

+ Otylia Żmuda (od Stanisławy Morek z Sosnowic)m.Edward

+ Andrzej Gajewski (od  kolegów Piotrka z klasy)

+ Józef Kowalczyk (od Marii Ślusarczyk z rodziną)

+ Stanisław Lelek (od Pobożniaków)

+ Jan Wilkosz (od druhów Strażaków)

+ Franciszek Wycisk (od sąsiadów)

+ Tadeusz Kotula (od mieszkańców Gołuchowice)

+ Zofia Dąbrowska (od Teresy i Włodzimierza Dąbrowskich z rodziną)

+Józef Żak(od Tadeusza Kubasa)

+Mieczysław Kuberski (od Rodziny Wątorów)

+Tadeusz Ślęczka (od rodziny Malinowskich)

+Anna Boczoń (od Doroty i Wiesława Wawrzonek)

+Wincenty Zięcik (od bratanicy Teresy z mężem)

+Maria Woźniak (od sąsiadów z ul. Sw. Floriana 8)

+Maria Żmuda (od rodziny Adamus)

+Henryk Wolarek (od Marii i Romana Wąsiołek)

+Henryk Brózda (od szwagierki Ewy z rodziną)

+ Czesław Tomasik (od współpracowników Ani)

+ Anna, Władysław Żmuda c. Albina s. Stanisław z. Bolesław

24 lipca  2021 sobota:

07:00 + Anna ,Stanisław Żmuda, rodzice i rodzeństwo

18:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Kazimiery i Józefa

25 lipca   2021 – niedziela:

07:00 + Krzysztof Wycisk; Andrzej, Anna Ornat r. śm.

09:00 + Wincenty, Anna Lelek, rodzice  

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ślubu Moniki i Sebastiana

13:00 Dziękczynno-błagalna w 50r. ślubu Teresy i Edwarda

17:00 + Halina Mizura 6r. śm., m. Zbigniew, s. Mirosław