Intencje mszalne

11 lipca   2021 – niedziela:

07:00 + Jan Natanek 1r. śm.

09:00 + Józef  Kupiec 51r. śm.

11:00  W intencji Róży MB Szkaplerznej

11:00 + Henryk Wolarek

13:00 + Maria i Władysław Opyrchał

13:00 Dziękczynno-błagalna w r. ślubu Janiny i Józefa

17:00 + Władysława Jachymczyk 1r. śm., m. Władysław

12 lipca  2021 – poniedziałek:

18:00 + Mieczysław Łachman 1r. śm.

13 lipca  2021 – wtorek:

18:00 Fatima

14 lipca    2021 – środa:

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

15 lipca   2021 – czwartek:

07:00 O bł. Boże w pracach żniwnych (int. z Krzęcina)

16 lipca  2021 – piątek:

18:00 Zbiorowa  za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od sąsiadów Natalii i Mateusza)

+ Renata Morawa(od Kuzynki Eli z rodziną)

+Tadeusz Guguła (od Anny i Grzegorza Pleti)

+ Kacper Sasor (od rodziny Rzepisków)

+ Andrzej Żak (od kolegi Józefa Grabowskiego)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuka Grześka z Anetą)

+ Grzegorz Rudecki (od Czesława Andrzeja Żak z Przytkowic)

+ Stanisław Żmuda ( od Rodziny Żmudów z Krakowa)

+ Danuta Serwin (od sąsiadów z góry)

+ Władysław Lelek (od koleżanek z pracy córki Teresy)

+ Mieczysław Pałac (od Sąsiadów Kochana i Lepiarzy)

+ Stanisław Pacułt (od koleżanek Stanisławy i Marii rocznik 1958)

+ Aniela Zegar (od rodziny Dabrowskich z Zelczyny)

+ Piotr Nowak (od Rodziny Mrożków z Woli Batorskiej)

+ Jan Ożóg (od Joli i Daniela Klimasów)

+ Józef Szczurkowski (od Rodziny Wolas i Mądry)

+ Kazimierz Kowal (od sąsiadów)

+ Otylia Żmuda (od chrześniaka Pawła z rodziną)m. Ewdard

+ Władysław Leśniak (od Kazimiery Szczyrbak z rodzina)

+ Andrzej Gajewski (od kolegów Piotrka z klasy)

+ Józef Kowalczyk (od  Rodziny Słonina)

+ Stanisław Lelek (od sąsiada Zbigniewa ul. Jodłowa 6)

+ Jan Wilkosz (od druhów Strażaków)

+ Franciszek Wycisk (od Elzbiety i Grzegorza Wycisk z rodziną)

+ Tadeusz Kotula (od mieszkańców Gołuchowice)

+ Zofia Dąbrowska (od Kazimiery Dąbrowskiej)

+ Józef Żak(od sąsiada Marka z Rodziną)

+ Mieczysław Kuberski (od Grabińksich z Jurczyc)

+ Tadeusz Ślęczka (od Aleksandry Piszczek)

+ Anna Boczoń (od sąsiadki Marii)

+ Wincenty Zięcik (od bratanicy Kazimiery z mężem)

+ Maria Woźniak (od sąsiadek Marii i Lidii)

+ Maria Żmuda (od sąsiadów Jankowicz i Lelek)

+ Henryk Wolarek (od chrześnicy Małgorzaty)

+ Henryk Brózda (od szwagra Romana z rodziną)

+ Czesław Tomasik (od współpracowników Ani)

+ Edward Mirochna

+ Jan Bogusław Wilk

17 lipca  2021 sobota:

07:00 + Ryszard Piszczek 12r. śm.

18:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Heleny i Józefa Bylica

18 lipca   2021 – niedziela:

07:00 + Stanisław Lelek 5 r. śm.

09:00 + Aleksander Szwed 2 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu i 1r. ślubu.

13:00 Dziękczynno-błagalna w 70 r. ur. Mieczysława

17:00 + Janusz Wątor 11r. śm., rodzice Maria i Marian, brat Janusz