Intencje mszalne

4 lipca   2021 – niedziela:

07:00 + Władysław Lelek rodzice, rodzeństwo

07:00 + Maciej Hanus

09:00 + Stanisław,  Elżbieta Jagocha

09:00 + Franciszek Lelek 30 r.śm., rodzice

11:00 + Marian Kozioł,  z rodziny

11:00 + Henryk Brózda

13:00 + Ks. Władysław Jankowicz 3r. śm.

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18 ur. Kamila

17:00 Dziękczynno-błagalna w 18 ur. Gabriela

5 lipca  2021 – poniedziałek:

18:00 + Maria Zuch 27r. śm., m. Józef

6 lipca  2021 – wtorek:

07:00 + Kacper Sasor

7 lipca    2021 – środa:

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

8 lipca   2021 – czwartek:

07:00 Dziękczynno-błagalna w45r. ślubu Henryka i Grażyny Malinowskich

9 lipca  2021 – piątek:

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od rodziny Cichoń z Sosnowic)

+ Renata Morawa(od Marii Skońskiej i Mariusza Zaremby)

+Tadeusz Guguła (od wujka Władka ze Sosnowic)

+ Jan Natanek (od rodziny Cieniawskich z Olszówki)

+ Kacper Sasor (od Adama Żmudy i Patrycji Pasko)

+ Andrzej Żak (od sąsiada Bernata)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuczki Asi z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od Grzegorza Dyrgi)

+ Stanisław Żmuda ( od kuzynki Anny Kaczor z Krakowa )

+ Danuta Serwin (od sąsiadów z góry)

+ Władysław Lelek (od Rady Sołeckiej Zelczyna)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Giermków)

+ Stanisław Pacułt (od Rodziny Jankowicz  ze Skawiny)

+Aniela Zegar (od Heleny Tatara z rodziną)

+Piotr Nowak (od pracowników i właściciela firmy Szot)

+ Jan Ożóg (od Justyny i Dawida Dolińskich ze Skaiwny)

+ Józef Szczurkowski (od rodziny Gurdków)

+ Kazimierz Kowal (od sąsiadów)

+ Jan Sak (od wnuka Mariusza)

+ Otylia Żmuda (od Doroty Twarosz z rodziną)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od  sąsiadów z dołu)

+ Andrzej Gajewski (od Róży MB Różańcowej)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Słonina)

+ Stanisław Lelek (od sąsiadki Celiny)

+ Jan Wilkosz (od druhów Strażaków)

+ Franciszek Wycisk (od Małgorzaty i Jana Żmuda)

+ Tadeusz Kotula (od Żanety i Przemysława Janik)

+ Zofia Dąbrowska (od sąsiadki od szkoły)

+ Józef Żak(od rodziny Kubas z Gołuchowic)

+ Mieczysław Kuberski (od Rodziny Garlaczów)

+ Tadeusz Ślęczka (od rodziny Brzeźińskich z Grabia)

+ Anna Boczoń (od Marianny Śnieżek)

+ Wincenty Zięcik (od bratanicy Stanisławy)

+ Maria Woźniak (od sąsiadek Marii i Lidii)

+ Maria Żmuda (od  sąsiadów Jankowicz i Lelek)

+ Henryk Wolarek (od sąsiadów)

+ Henryk Brózda (od szwagierki Michaliny z mężem)

+ Piotr i Anna Żmuda

+ Jan i Henryka Ryś

+ Eleonora i Jakub Mroszczak

+ Kazimiera i Eugeniusz Kucz

10 lipca  2021 sobota:

07:00 + Maria Kowalczyk 2r. śm.

18:00 Dziękczynno-błagalna w 90 r. ur. Mieczysława Jankowicza

11 lipca   2021 – niedziela:

07:00 + Jan Natanek 1r. śm.

09:00 + Józef Kupiec 51r. śm.

11:00  W intencji Róży MB Szkaplerznej

11:00 + Henryk Wolarek

13:00 + Maria, Władysław Opyrchał

13:00 Dziękczynno-błagalna w r. ślubu Janiny i Józefa

17:00 + Władysława Jachymczyk 1r. śm., m. Władysław