Intencje mszalne

27 czerwca    2021 – niedziela:

07:00 + Piotr Jankowicz

09:00  W intencji Róży MB Nieustającej Pomocy

11:00 + Maria Wątor 9 r. śm., m. Marian, s.s. Janusz i Andrzej

13:00 + Stanisław Gładyś, s. Zdzisław

17:00 + Stefan, Helena Badura

28 czerwca   2021 – poniedziałek:

07:00 + Edward Żmuda

18:00 + Stefan Kochana

29 czerwca  2021 – wtorek:

07:00 + Kazimiera Kudła

10:00 + Piotr, Maria Lelek, z rodziny

18:00 + Feliks Żmuda 4 r. śm.

30 czerwca    2021 – środa:

07:00 + Rozalia Stokłosa r. śm., m. Piotr

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

1 lipca   2021 – czwartek:

07:00 + Marian Godzik

18:00 + Henryk Lelek 38r. śm., ż. Anna

18:00 Za kapłanów

2 lipca  2021 – piątek:

07:00 + Elżbieta Żmuda r. śm.

07:00 + Maria Woźniak

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Członków Klubu Sportowego „Iskra” Krzęcin)

+ Renata Morawa(od sąsiadów Bogacz)

+Tadeusz Guguła (od cioci Haliny z mężem)

+Piotr Malinowski (od pedagoga Zofii Garlacz)

+ Jan Natanek (od chrzesnicy Joanny z rodziną)

+ Kacper Sasor (od klasy 1a Szkoły w Krzęcinie z wychowawcą)

+ Andrzej Żak (od Rodziny Targosz)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuka Kacpra)

+ Grzegorz Rudecki (od Łukasza Dyrgi)

+ Stanisław Żmuda ( od Rodziny Mariana i Anny Żmuda z Krzęcina)

+ Danuta Serwin (od sąsiadów z góry)

+ Władysław Lelek (od rodziny Śmiechów)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Badura z Zelczyny)

+ Stanisław Pacułt (od Józefy Jankowicz z Grabia)

+Aniela Zegar (od Bernadety Kłusek i Urszuli Kidawa)

+ Piotr Nowak (od Janusza Tylek)

+ Stefan Sasor (od Rodziny Sasorów)

+ Jan Ożóg (od Katarzyny i Rafała Mazur z Radziszowa)

+ Józef Szczurkowski (od kuzyna Piotra z rodziną)

+ Kazimierz Kowal (od sąsiadów)

+ Jan Sak (od wnuczki Anny z mężem)

+ Otylia Żmuda (od siostrzenicy Elżbiety z rodziną)

+ Władysław Leśniak (od  sąsiadów z dołu)

+ Andrzej Gajewski (od Róży MB Różańcowej)

+ Józef Kowalczyk (od Stowarzyszenia Przyjaciół Grabia)

+ Stanisław Lelek (od Kazimeirza Lelek z rodziną)

+ Jan Wilkosz (od rodziny Kowalczyków z Pozowic)

+ Franciszek Wycisk (od rodziny Boryczka)

+ Tadeusz Kotula (od sąsiadów Janików)

+ Zofia Dąbrowska (od rodziny Jałocha)

+ Józef Żak(od Rodziny Wróblewski i Klęk)

+ Mieczysław Kuberski (od rodziny Dyrgów)

+Tadeusz Ślęczka (od rodziny Papież z Bukowia)

+ Anna Boczoń (od Morawów z Zelczyny)

+ Wincenty Zięcik (od chrześnicy Anny z mężem)

+ Maria Woźniak (od rodziny Kochana)

+ Maria Żmuda (od Rodziny Lelków)

+ Henryk Brózda (od szwagierki Bogumiły z mężem)

+ Henryk Wolarek (od rodziny Guzików z Krakowa)

+ Waleria Stopa 10 r. śm.

+ Paulina, Leszek Woźniak

+ Joanna Domagała 5 r. śm. m. Kazimierz s. Władysław

+ Stanisław Żmuda, rodzice i teściowie

+ Czesław Garlacz (od sąsiadów)

3 lipca  2021 sobota:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Krystyny i Stanisława

07:00 Dziękczynno-błagalna w 55 r. ur. Marii i Elżbiety

18:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r.ur. Dominiki

18:00 + Maria Żmuda

4 lipca   2021 – niedziela:

07:00 + Władysław Lelek, rodzice, rodzeństwo

07:00 + Maciej Hanus

09:00 + Stanisław, Elżbieta Jagocha

09:00 + Franciszek Lelek 30 r.śm., rodzice

11:00 + Marian Kozioł,  z rodziny

11:00 + Henryk Brózda

13:00 + Ks. Władysław Jankowicz 3r. śm.

13:00 Dziękczynno-błagalna w 18 ur. Kamila

17:00 Dziękczynno-błagalna w 18 ur. Gabriela