Intencje mszalne

20 czerwca    2021 – niedziela:

07:00 + Jan, Ludwika Morawa, rodzice

09:00 + Maria Lelek 4r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Dawida Zaręby

13:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Elżbiety i Andrzeja

17:00 + Stanisław Kochana 3r. śm.; Rozalia, Wincenty Kochana

21 czerwca   2021 – poniedziałek:

07:00 + Paweł Targosz, Alojzy Radoń

18:00 + Czesław Lelek

22 czerwca  2021 – wtorek:

07:00 + Adela Kęs

18:00 + Stanisław Opyrchał, z rodziny

23 czerwca    2021 – środa:

07:00 + Mieczysław Malinowski r. śm., ż. Wanda, s. Ryszard

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

24 czerwca    2021 – czwartek:

07:00 + Jan Bober

18:00 + Jan, Irena Kaszuba

25 czerwca  2021 – piątek:

07:00 + Jan Piszczek, s. Ryszard

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Danuty i Jerzego z Krakowa)

+ Renata Morawa(od sąsiadki Lucyny Opyrchał z rodziną)

+Tadeusz Guguła (od kuzynki Ani Gwiźdż z rodziną)

+Piotr Malinowski (od kuzyna Macieja)

+ Jan Natanek (od koleżanek z ul. Borkowskiej)

+ Kacper Sasor (od wychowawczyni i klasy 3ac)

+ Andrzej Żak (od rodziny Chmielarczyk)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuczki Marzeny z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od Anny Dyrgi z rodziną)

+ Stanisław Żmuda ( od Rodziny Boroń z Ochodzy)

+ Danuta Serwin (od sąsiadów z góry)

+ Władysław Lelek (od Kolegów i koleżanek Piotrka z Firmy Stalko)

+ Mieczysław Pałac (od Barbary i Andrzeja Żmuda z rodziną)

+ Stanisław Pacułt (od Zofii Zięborak)

+Aniela Zegar (od Siostry Marii z Rodziną)

+ Piotr Nowak (od  Przyjaciół syna Dominika)

+Stefan Sasor (od Rodziny Paciorków z Radziszowa)

+ Jan Ożóg (od Marcina i Marii Klimas z rodziną)

+ Józef Szczurkowski (od Elzbiety Habrzyk z rodziną)

+ Kazimierz Kowal (od Ewy i Sławomira Marczewskich)

+ Jan Sak (od Haliny Hajto z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od koleżanki Ani, Karola i Asi)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od sąsiadów z dołu)

+ Andrzej Gajewski (od Czesława Tomasik)

+ Józef Kowalczyk (od Stowarzyszenia Przyjaciół Grabia)

+ Stanisław Lelek (od chrześniaka Roberta z rodziną)

+ Jan Wilkosz (od rodziny Jurczyc)

+ Franciszek Wycisk (od rodziny Boryczka)

+ Tadeusz Kotula (od kuzynki Teresy z córką)

+ Zofia Dąbrowska (od od rodziny Jałocha)

+ Józef Żak(od cioci Zofii z Rodziną)

+ Mieczysław Kuberski (od Agnieszki i Sebastiana Szponder z Sidziny)

+Tadeusz Ślęczka (od wnuka Piotra z rodziną)

+ Anna Boczoń (od Małgorzaty i Adama)

+ Wincenty Zięcik (od Marii Stokłosy)

+ Maria Woźniak (od rodziny Kapustów)

+ Maria Żmuda (od Róży Zwiastowania)

+ Henryk Brózda (od szwagra Zbigniewa)

+ Henryk Wolarek (od rodziny Konarzewskich)

+ Jan i Helena Morawa

+ Edward Cerek, brat Jan, siostra Kazimierza

+ Władysława i Józef Turaj

+ Jan Kowalczyk

+ Władysław i Zofia Sekuła s. Andrzej, Piotr i Anna Zięborak

26 czerwca 2021 sobota:

07:00 + Władysław Żmud, rodzice

18:00 + Władysław Żmuda

27 czerwca    2021 – niedziela:

07:00 + Piotr Jankowicz

09:00 W intencji Róży MB Nieustającej Pomocy

11:00 + Maria Wątor 9 r. śm., m. Marian, s.s. Janusz i Andrzej

13:00 + Stanisław Gładyś, s. Zdzisław

17:00 + Stefan, Helena Badura