Intencje mszalne

13 czerwca    2021 – niedziela:

07:00 + Władysława, Zdzisław Boroń

07:00 + Bronisław Buras, rodzice, teściowie

09:00 + Jan Polak 9 r. śm, ż. Helena

09:00 + Roman Okarmus 30 r. śm., ż. Anna; Stefania, Antoni Paciorek

11:00 + Tomasz Knapik, ż. Zofia, c. Janina

11:00 + Andrzej, Maria Morawa, rodzice

13:00 Za Parafian

13:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Stefana i Danuty

17:00 Zbiorowa fatimska za żywych i zmarłych

17:00 Pokutna

17:00 + Czesław Miroszewki

14 czerwca   2021 – poniedziałek:

07:00 + Stefan Morawa 12 r. śm., ż. Maria

07:00 + Zofia Myszk

18:00 + Kacper Sasor

15 czerwca  2021 – wtorek:

07:00 + Piotr Lelek 40 r. śm,. ż. Henryka

18:00 + Eleonora Spyrka, rodzice

16 czerwca    2021 – środa:

07:00 + Tadeusz Łysek

18:00 Nowennowa  w intencjach dziękczynno-błagalnych

17 czerwca    2021 – czwartek:

07:00 + Władysława Sekuła, m. Józef r. śm.

07:00 + Józefa Bober 20,r. śm,. m. Józef

18:00 + Mieczysław Szwed 21,r. śm., s. Ryszard

18:00 + Jan, Aniela Wilkosz

18 czerwca  2021 – piątek:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Dawida Parszywka

07:00 + Janina Sekuła 3 r. śm,. m. Stanisław

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od rodziny Stępskich z Paszkówki)

+ Renata Morawa(od Rodziny Mlost z Przytkowic)

+ Tadeusz Guguła (od rodziny z Ochodzy)

+ Piotr Malinowski (od kuzynki Oli i Piotra)

+ Jan Natanek (od druhów z OSP Polanka Hallera)

+ Kacper Sasor (od kolegi)

+ Andrzej Żak (od wpółpracowników córki Małgorzaty z Przedszkola 43)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuka Łukasza z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od Małgorzaty i Adama Zawada)

+ Stanisław Żmuda (od Kuzynki Władysławy Lelek)

+ Julia Niechaj (od Marcina i Katarzyny Lipierz z Kalwarii)

+ Danuta Serwin (od sąsiadów z góry)

+ Władysław Lelek (od Kolegów i koleżanek Piotrka z Firmy Stalko)

+ Mieczysław Pałac (od Haliny i Ryszarda Klęk z Rodziną)

+ Stanisław Pacułt (od cioci Stanisławy z rodziną)

+ Elżbieta Stępska (od kuzyna Andrzeja Zięcika z rodziną)

+ Aniela Zegar (od Iwony Jaróg z rodzina)

+ Piotr Nowak (od Przyjaciół syna Dominika)

+ Stefan Sasor (od Beaty Droździcz z rodziną)

+ Maria Łąka (od Danuty i Grzegorza Tylec z rodziną)

+ Jan Ożóg (od Rodziny Przecherów)

+ Józef Szczurkowski (od Agaty i Janusza Karpała z dziećmi)

+ Kazimierz Kowal (od Małgorzaty i Rafała Bober)

+ Jan Sak (od Grazyny i Stanisława Hajto z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Anny i Mariusza Brożków z Krzęcina)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od rodziny Sikorów)

+ Andrzej Gajewski (od koleżanek córki Grażyny: Kingi, Beaty i Joli)

+ Józef Kowalczyk (od Stowarzyszenia Przyjaciół Grabia)

+ Stanisław Lelek (od rodziny Byliców)

+ Jan Wilkosz (od OSP Krzęcin)

+ Franciszek Wycisk (od sąsiadów córki Haliny rodziny Buras)

+ Tadeusz Kotula (od  dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły Podstawowej nr. 2 w Skaiwnie)

+ Zofia Dąbrowska (od Rodziny Śmiechów)

+Józef Żak(od sąsiadów Pyzików)

+ Mieczysław Kuberski (od Rodziny Wygoda)

+ Tadeusz Ślęczka (od wnuka Grzegorza z rodziną)

+ Anna Boczoń (od Świerkoszów i Stefaniaków)

+ Wincenty Zięcik (od sąsiadki Moniki Kierzyk z rodziną)

+ Maria Woźniak (od wujka Mieczysława)

+ Maria Żmuda (od Róży Zwiastowania)

++ Józef i Janina Nowak

+ Józef Wyrwa (od siostrzenicy Elżbiety z synem Michałem)

++ Edward Lelek, b. Jan, s. Kazimiera

+ Krystyna Żmuda (od bratowej z rodziną)

+ Jan Bogusław Wilk

++ Julian Radomski, ż. Katarzyna, z. Franciszek, w. Józef, w. Henryk

++ Stefania i Władysław Kucharczyk, z. Stanisław, Wiesław Monica

+ Henryk Brózda (od teściowej Janiny)

+ Henryk Wolarek (od Iwony i Pawła Bury)

19 czerwca 2021 sobota:

07:00 + Maria Kowalczyk 1r. śm.

18:00 + Mieczysław Czort, rodzice

18:00 + Grzegorz Turek r. śm.

20 czerwca    2021 – niedziela:

07:00 + Jan, Ludwika Morawa, rodzice

09:00 + Maria Lelek 4 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Dawida Zaręby

13:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Elżbiety i Andrzeja

17:00 + Stanisław Kochana 3r. śm.; Rozalia, Wincenty Kochana