Intencje mszalne

6 czerwca    2021 – niedziela:

07:00 + Amelia i Stanisław Kochana, s. Henryk

07:00 Dziękczynna za udany zabieg z prośbą o dalsze bł. Boże dla Lenki

09:00 + Leszek Tałach

09:00 + Franciszek Wycisk 18r. śm., ż. Anna

11:00 Dziękczynno-błagalna w 40,r. ślubu Danuty i Stanisława

11:00 Dziękczynno-błagalna w 30,r. ślubu Agnieszki i Andrzeja Żmuda

13:00 Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Wiesława i Kazimiery

13:00 + Henryka Badura 35 r. śm., m. Franciszek

17:00 + Czesława, Ildefons Guderscy

7 czerwca   2021 – poniedziałek:

07:00 + Julia Niechaj

07:00 + Maria Adamus 5r. śm.

18:00 + Wit Młotkowski,  ż. Felicja, rodzice

8 czerwca  2021 – wtorek:

07:00 + Piotr, Joanna Żmuda, synowie

18:00 + Paweł, Elżbieta Niechaj

9 czerwca    2021 – środa:

07:00 + Adela Lelek 25 r. śm., m. Wincenty, s.s. Józef, Marian, c. Maria

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno – błagalnych

10 czerwca    2021 – czwartek:

07:00 + Mieczysław Sasor 12 r. śm.

07:00 + Jan Szarański, s. Zbigniew, dziadkowie

18:00 + Bogusław Ożóg 11r. śm.

18:00 + Mieczysław, Maria Pałac

11 czerwca  2021 – piątek:

07:00 + Piotr Malinowski 1r. śm.

07:00 + Jan Moskała, teściowie

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Marcina Byrgiel z rodziną z Paszkówki)

+ Renata Morawa(od Jadwigi z mężem)

+Tadeusz Guguła (od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej z Krzęcina)

+ Jan Natanek (od rodziny Frorszterzjów)

+ Władysława Sekuła (od Marii i Andrzeja Świętek z rodziną)m. Józef

+ Kacper Sasor (od kuzynki Justyny z Oskarem)

+ Andrzej Żak (od wpółpracowników córki Małgorzaty z Przedszkola 43)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuczki Natalii z mężem)

+ Grzegorz Rudecki (od Rafała Kalęba)

+ Stanisław Żmuda ( od Beaty i Grzegorza Plucińskich)

+ Julia Niechaj (od Józefa i Ireny Niechaj ze Skawinek)

+ Danuta Serwin (od sąsiadów z góry)

+ Władysław Lelek (od Kolegów Piotrka z Krzecina)

+ Mieczysław Pałac (od Małgosi z rodziną)

+ Stanisław Pacułt (od Pawła z rodziną)

+ Elżbieta Stępska (od Joanny i Adama Boroń)

+ Aniela Zegar (od Renaty Kubin z Rodziną)

+ Piotr Nowak (od Rodziny Pędziwiwatrów i Śmiechów)

+ Stefan Sasor (od Rodziny Radomskich)

+ Maria Łąka (od Anny Opyrchał)

+ Jan Ożóg (od rodziny Słaby)

+ Józef Szczurkowski (od Kowalczyków)

+ Kazimierz Kowal (od rodziny Woźniak)

+ Jan Sak (od Wiesławy i Marianna Hajto z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Stanisławy i Piotra Zawadów z Krzęcina)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od rodziny Sikorów)

+ Danuta Stańdo (od dyrekcji, grona pedagogicznego i społecznosci szkolnej w Krzęcinie)

+ Andrzej Gajewski (od  koleżanek z piekarni)

+ Józef Kowalczyk (od Joanny i Dominika Dudków)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Byliców)

+ Jan Wilkosz (od Marty i Grzegorza Rzepisko)

+ Franciszek Wycisk (od Urszuli Wycisk z rodziną)

+ Tadeusz Kotula (od dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły Podstawowej nr. 2 w Skaiwnie)

+ Zofia Dąbrowska (od Barbary Tęczar z rodziną)

+ Józef Żak(od Doroty z Kornatki z Rodziną)

+ Mieczysław Kuberski (od Andrzeja Kaszuby)

+ Tadeusz Ślęczka (od wnuczki Magdaleny z rodziną)

+ Anna Boczoń (od kuzyna Andrzeja z rodziną)

+ Wincenty Zięcik (od chrześnicy Elzbiety z dziecmi)

+ Maria Woźniak (od Teresy Lelek)

+ Janina Kochana

+ Józef Wyrwa (od siostrzenicy Katarzyny z dziećmi)

+ Edward Cerek (od rodziny z Ochodzy)

+ Krystyna Żmuda (od bratowej z rodziną)

+  Anna i Henryk Zięcik c. Teresa i Maria

+ Aniela Piszczek 13r. śm. m. Franciszek, rodzice

+ Maria Żmuda (od Janiny Żmuda) + Waleria i Piotr Ruśniak, dzieci

18:00 Dziękczynno-błagalna w 65r. ur. Adama Pacułta

12 czerwca 2021 sobota:

07:00 + Stanisław Sekuła, Tomasz, Helena Sekuła

18:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Bernadetty i Mateusza

18:00 + Wincenty Zięcik

13 czerwca    2021 – niedziela:

07:00 + Władysława ,Zdzisław Boroń

07:00 + Bronisław Buras, rodzice, teściowie

09:00 + Jan Polak 9 r. śm., ż. Helena

09:00 + Roman Okarmus 30 r. śm., ż. Anna; Stefania, Antoni Paciorek

11:00 + Tomasz Knapik, ż. Zofia, c. Janina

11:00 + Andrzej, Maria Morawa, rodzice

13:00 Za Parafian

13:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Stefana i Danuty

17:00 Zbiorowa fatimska za żywych i zmarłych

17:00 Pokutna

17:00 + Czesław Miroszewki