Intencje mszalne

30 maja    2021 – niedziela:

07:00 + Janusz Lipiarz 1r. śm.

09:00 + Władysław Żmuda

09:00 + Danuta Lelek

11:00 + Amelia, Franciszek Zięcik

13:00 + Marian Godzik

17:00 + Bronisława Młotkowska r. śm., m. Piotr

31 maja  2021 – poniedziałek:

07:00 + Zofia Radoń 9 r. śm., rodzice

07:00 + Mieczysław Kuberski

18:00 + Aniela, Franciszek Wędzicha

1 czerwca  2021 – wtorek:

07:00 + Henryk Zięcik 1r. śm.

18:00 + Stanisław Żmuda

2 czerwca    2021 – środa:

07:00 + Grzegorz Rudecki

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 O szczęśliwe rozwiązanie

3 czerwca    2021 – czwartek:

07:00 + Józef, Anna Brożek, z rodziny

07:00 + Michał Dunaj 3 r. śm.

09:00 Za kapłanów

09:00 + Stanisław Lelek

11:00 Za Parafian

11:00 + Maria, Czesław Wycisk; Aniela, Lucjan Żmuda

4 czerwca  2021 – piątek:

07:00 + Anna, Józef Sekuła, s. Kazimierz, rodzice

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od rodziny Strózik z Sosnowic)

+ Renata Morawa(od Kuzynki Teresy z mężem)

+Tadeusz Guguła (od Emilii Kowlaczyk z rodziną z Sosnowic)

+ Piotr Malinowski (od rodziny Butor)

+ Jan Natanek (od Krytsyny i Jana Zupułów z Raby Niźnej)

+ Władysława Sekuła (od bratanka Włodzimierza Meres z córką Karoliną)m. Józef

+ Kacper Sasor (od pracowników Przedszkola w Polance Hallera)

+ Andrzej Żak (od Rodziny Adamus i Filipek z Gołuchowic)

+ Władysław Jankowicz ( od wnuka Mateusza z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od Wujka Stefana z żona)

+ Stanisław Żmuda ( od pracowników Baru pod Filarkami)

+ Julia Niechaj (od Gabrielii i Jana Chorąży)

+ Janina Kochana (od Józefa i Bożeny Żmuda z rodziną)

+ Danuta Serwin (od sąsiadów z Wierzbanówki)

+ Władysław Lelek (od Kolegów Piotrka z Krzecina)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Zofii Garlacz byłej pedagog SP Zelczyna)

+ Mieczysław Pałac (od Mateusza)

+ Stanisław Pacułt (od cioci Krystyny Trzyszczyk)

+ Rozalia Jachymczyk (od  sąsiadów)

+ Elżbieta Stępska (od kuzyna Krzysztofa i Haliny)

+ Aniela Zegar (od Jacka Jaróga z Rodziną)

+ Piotr Nowak (od Stanisława Lupa)

+ Stefan Sasor (od Barbary Sasor)

+ Maria Łąka (od Firmy Kabut)

+ Jan Ożóg (od koleżanek Haliny z pracy)

+ Józef Szczurkowski (od kuzynów i kuzynki Habrzyk z Babicy)

+ Kazimierz Kowal (od Rodzin Sekuła, Buratyńscy, Pyrc, Byrscy)

+ Jan Sak (od Ireny i Mieczysława Stopa z rodziną)

+ Otylia Żmuda (od Zofii i Marka Kukuła z synem)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od Justyny i Krzysztofa Garlacz)

+ Danuta Stańdo (od  Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej)

+ Andrzej Gajewski (od  koleżanek z piekarni)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Budków)

+ Stanisław Lelek (od Józefa Niechaja)

+ Jan Wilkosz (od Piotra i Aleksandry Szarańskich z rodzinami)

+ Franciszek Wycisk (od członkiń Róży MB Królowej Pokoju)

+ Tadeusz Kotula (od Stefanii Jaskowiec z Trezmeśni)

+ Zofia Dąbrowska (od Jolanty Franczuk z rodziną)

+Józef Żak(od Iwony z Kornatki z rodziną)

+ Stefania Słonina, c. Elżbieta

+ Ks. Prałat Marian Podgórny

+ Aniela Piszczek 13 r. śm., m. Franciszek, rodzice

+ Mieczysław Kuberski (od Heleny i Henryka Kapustaz rodziną)

+ Tadeusz Ślęczka (od Dariusza Herma z Bielska Białej)

+ Anna Boczoń (od Marii Radomskiej)

+ Wincenty Zięcik (od chrześnicy Anny Ślęzak)

+ Maria Woźniak (od rodziny Balickich)

+ Jan, Maria Rzepisko

+ Julian i Elżbieta Chmielarczyk, Edward Mirochna

5 czerwca 2021 sobota:

07:00 + Maria, Bronisław Stokłosa

07:00 + Stanisław Morawa 1r. śm.

18:00 + Jan Leńczowski 40 r. śm., rodzice

18:00 O błog. Boże i zdrowie dla rodziców

6 czerwca    2021 – niedziela:

07:00 + Amelia, Stanisław Kochana, s. Henryk

07:00 Dziękczynna za udany zabieg z prośbą o dalsze bł. Boże dla Lenki

09:00 + Leszek Tałach

09:00 + Franciszek Wycisk 18 r. śm., ż. Anna

11:00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Danuty i Stanisława

11:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Agnieszki i Andrzeja Żmuda

13:00 Dziękczynno-błagalna w 35r. ślubu Wiesława i Kazimiery

13:00 +Henryka Badura 35r. śm., m. Franciszek

17:00 + Czesława, Ildefons Guderscy