Intencje mszalne

23 Maja    2021 – niedziela:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 55r. ślubu

07:00 Za Ojczyznę

09:00 + Franciszek Ciernia, rodzice, teściowie

09:00 + Tadeusz Guguła 1r. śm.

11:00 + Franciszek, Anna Tylec, z rodziny

11:00 + Stanisław Kolasa

13:00 + Franciszek, Marcjanna Barcik, s. Andrzej

17:00 + Zbigniew Żmuda 15 r. śm.

24 Maja  2021 – poniedziałek:

07:00 + Maria, Leon Zięcik, Stanisław i Władysław

07:00 + Tadeusz Kotula

10:00 + Zofia Dąbrowska

18:00  W intencji Róży MB Wspomożycielki Wiernych

25 Maja 2021 – wtorek:

07:00 + Emil, Aniela Czech

18:00 + Kacper Sasor

26 Maja    2021 – środa:

07:00 + Jan Bober 1r. śm

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Helena, Stefan Badura, z  rodziny

27 Maja   2021 – czwartek:

07:00 + Władysław Urant 1r. śm.

07:00 + Zofia, Eugeniusz Badura

18:00 Roczek Mileny

18:00 + Otylia, Edward Żmuda

28 Maja 2021 – piątek:

07:00 + Zuzanna Kapusta

07:00 + Felicja Wycisk 27 r.śm., m. Józef, synowie

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Lucyny i Pawła z rodziną z Paszkówki)

+ Renata Morawa(od Sylwii i Dwida)

+ Tadeusz Guguła (od rodziny Strózik ze Sosnowic)

+ Piotr Malinowski (od rodziny Butor)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od Rodziny Słonina)

+ Jan Natanek (od rodziny Biernatów z Raby Niźnej)

+ Stanisław Gotfryd (od wnuków Kacpra, Natalii, Ameli, Alicji)

+ Władysława Sekuła (od Adama i Małgorzaty Sekuła)m. Józef

+ Kacper Sasor (od sąsiadów)

+ Ks Krzysztof Grabiec (od Róży MB Różańcowej)

+ Maria Topa (od Bogdana Topa z rodziną)

+ Andrzej Żak (od kolegi Filipek z Tokarni)

+ Władysław Jankowicz ( od córki Zofii z mężem)

+ Grzegorz Rudecki (od Piotra i Aleksandry Szarańskich)

+ Stanisław Żmuda ( od Marty Kowlaczyk)

+ Julia Niechaj (od  Michała i Danuty Bober)

+ Janina Kochana (od  sąsiadów)

+ Danuta Serwin (od sąsiadów z Wierzbanówki)

+ Władysław Lelek (od sąsiadów)

+ Mieczysław Pałac (od Stanisławy)

+ Stanisław Pacułt (od kuzyna Marka z rodziną)

+ Rozalia Jachymczyk (od  sąsiadów)

+ Elżbieta Stępska (od kolegów z Ochodzy)

+ Aniela Zegar (od Teresy Budz z rodzina)

+ Piotr Nowak (od Przyjaciół z Ruszczy)

+ Stefan Sasor (od Zofi Natanek)

+ Maria Łąka (od Andrzeja Sekuły)

+ Jan Ożóg (od kolezanek Haliny z pracy)

+ Józef Szczurkowski (od Dominiki i Karola z Kalwarii)

+ Kazimierz Kowal (od rodziny Buratyńskich)

+ Jan Sak (od rodziny Kowalczyków z Krzęcina)

+ Otylia Żmuda (od Krzysztofa i Renaty Jankoiwcz z rodziną)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od Justyny i Andrzeja Opyrchał)

+ Danuta Stańdo (od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej)

+ Andrzej Gajewski (od koleżanek z piekarni)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Brzezińskich)

+ Stanisław Lelek (od Własyałwa i Krystyny Jankowicz z rodziną)

+ Jan Wilkosz (od szwagierki Anny)

+ Franciszek Wycisk (od Rodziny Brzeźińskich i Adamusów)

+ Tadeusz Kotula (od wnuka Grzegorza z rodziną)

+ Zofia Dąbrowska (od Justyny Ksiązek z rodziną)

+Józef Żak(od Bożeny z Kornatki z rodziną)

+ Maria Rzepisko

+ Stefania Janas

+ Mieczysław Kuberski (od Anny Myśliwiec)

+Tadeusz Ślęczka (od Marka Herma z żoną i synem z Bielska Białej)

+ Anna Boczoń (od Rodziny z Grabia)

+ Wincenty Zięcik (od sąsiadów Chrząszcz, Leśniak i Brożek)

+ Maria Woźniak (od Knapików i Cierniów)

29 Maja 2021 – sobota:

07:00 + Stanisław, Stefania Zielińscy, s. Stanisław

18:00 + Stefan Kochana 2 r. śm.

30 Maja    2021 – niedziela:

07:00 + Janusz Lipiarz 1r. śm.

09:00 + Władysław Żmuda

09:00 + Danuta Lelek+

11:00 + Amelia, Franciszek Zięcik

13:00 + Marian Godzik

17:00 + Bronisława Młotkowska r. śm,. m. Piotr