Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

16 Maja    2021 – niedziela:

07:00 + Stanisław, Krzysztof, Jadwiga Knapik

09:00 + Franciszek, Waleria Cymerkiewicz z. Władysław

09:00 + Marian Godzik

11:00 Rocznica I Komunia św.

13:00 + Stanisław Pierzchała, rodzice

13:00 Za Parafian

17:00 + Stanisław Nowakowski 33r. śm., ż. Anna

17 Maja  2021 – poniedziałek:

07:00 + Maria Topa

07:00 + Stanisław Lelek

18:00 + Franciszek, Helena Malinowscy, s. Stefan

18 Maja  2021 – wtorek:

07:00 + Andrzej Żak

18:00 + Kacper Sasor

18:00 + Jan Wilkosz

19 Maja    2021 – środa:

07:00 + Adam Żmuda

07:00 + Józef Żak

17:00 W intencji bierzmowanych i nowennowych dziekczynno – błagalnych

20 Maja   2021 – czwartek:

07:00 + Władysław Jankowicz

07:00 + Anna Boczoń

18:00 + Władysława Żmuda 4 r. śm., m. Stanisław

18:00 + Franciszek Wycisk

21 Maja 2021 – piątek:

07:00 + Janina Kochana

07:00 + Aniela, Stanisław Żmuda, s.s. Franciszek i Stanisław, synowa Anna

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Krzysztofa Sekuły z rodziną)

+ Renata Morawa(od kuzynki Moniki z rodziną)

+ Helena Kurowska(od Pracowników Przychodni Radziszów i Ad Vitam Skawina)

+ Tadeusz Guguła (od kuzyna Marka Kochana z rodziną)

+ Stanisław Morawa (od Marcina i Patrycji Wcisło z rodziną)

+ Piotr Malinowski (od kuzyna Damiana z rodziną)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od Julii Niechaj)

+ Jan Natanek (od bratanicy Magdaleny)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

+ Stanisław Gotfryd (od wnuka Filipa i Oli,Zuzi i Szymona)

+ Władysława Sekuła (od pracowników firmy Mar-Bud)m. Józef

+ Kacper Sasor (od kuzynki Ani z Polanki)

+ Maria Topa (od Janiny Topa z rodziną)

+ Andrzej Żak (od szwagra Marka z Przytkowic)

+ Władysław Jankowicz ( od żony)

+ Grzegorz Rudecki (od rodziny Madejów z Przytkowic)

+ Stanisław Żmuda ( od Jolanty i Krzysztofa Wróbel)

+ Julia Niechaj (od Rodziny Marczewskich)

+ Danuta Serwin (od sąsiadów z Wierzbanówki)

+ Władysław Lelek (od sąsiadów)

+ Mieczysław Pałac (od Lucyny Opyrchał z rodziną)

+ Stanisław Pacułt (od kuzynki Krystyny z rodziną)

+ Rozalia Jachymczyk (od  sąsiadów)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Spółdzielnia Pracy ESPEFA)

+ Aniela Zegar (od Zbigniewa Jaróg z rodziną)

+ Piotr Nowak (od Przyjaciół z Ruszczy)

+ Stefan Sasor (od  Rodzin Gębala i Ziobro)

+ Maria Łąka (od Marii Sekuły z Rodziną z Zelczyny)

+ Jan Ożóg (Od Elżbiety i Maksymialana Gnyś)

+ Józef Szczurkowski (od sąsiadki)

+ Kazimierz Kowal (od chrzesniaka Rafała Augustyniaka)

+ Jan Sak (od rodziny Sekułów)

+ Otylia Żmuda (od Krystyny i Władysława Jankowicz z rodziną)m. Edward

+ Władysław Leśniak (od Anety i Sławomira Hakluk z rodziną)

+ Danuta Stańdo (od  emerytowanych nauczycieli Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Andrzej Gajewski (od Marty Klimczyk z Rodziną)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Zubków)

+ Stanisław Lelek (od Rodziny Kuklów)

+ Jan Wilkosz (od Jolanty i Barbary Morawa z Polanki z rodziną)

+ Franciszek Wycisk (od Rodziny Brzeźińskich i Adamusów)

+ Tadeusz Kotula (od sąsiadow rodziny Kurowskich)

+ Zofia Dąbrowska (od Janusza Barcikowskiego z rodziną)

+Józef Żak(od kuzynki Haliny z mężem)

+ Jan Bogusław Wilk

+ Mikołaj Zapriana

+ Bożena Ostrogórska

+ Mieczysław Kuberski (od Beaty i Krzysztofa Stopka z rodziną)

+ Tadeusz Ślęczka (od Piotra i Iwony Mitka z Kewinem z Facimiecha)

+ Anna Boczoń (od Rodziny Kapusta)

+ Wincenty Zięcik (od chrześnicy Kazimiery)

22 Maja  2021 – sobota:

07:00 + Henryka Radomska r. śm., m. Józef

07:00 + Tadeusz Ślęczka

18:00 + Zbigniew Wodecki, rodzice

18:00 + Julia Niechaj

23 Maja    2021 – niedziela:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 55 r. ślubu

07:00 Za Ojczyznę

09:00 + Franciszek Ciernia, rodzice, teściowie

09:00 + Tadeusz Guguła 1r. śm.

11:00 + Franciszek, Anna Tylec, z rodziny

11:00 + Stanisław Kolasa

13:00 + Franciszek, Marcjanna Barcik, s. Andrzej

17:00 + Zbigniew Żmuda 15r. śm.