02 Maja 2021 – niedziela:
07:00 + Anna Morawa 13 r. śm., m. Jan
09:00 + Stanisław, Elżbieta Jagocha
09:00 + + Tadeusz, Stefania Czara, c. Maria, z.z. Edward, Kazimierz, w. Marek
11:00 + Tadeusz Wróbel
11:00 + Antoni, Maria Lelek, rodzice
13:00 + Franciszek Kęs
13:00 + Andrzej Gajewski
17:00 + Zygmunt, Julia Barcikowscy
03 Maja 2021 – poniedziałek:
07:00 + Irena, Jan Kaszuba
07:00 + Maria Czopek 3 r. śm.
09:00 + Stanisław Żmuda
09:00 W intencji Róży MB Królowej Polski
11:00 Za Ojczyznę (od Krzęcina)
11:00 Maria, Mieczysław Pałac, Franciszek, Maria Pałac
13:00 + Henryka Kochana 10 r. śm., m. Jan
17:00 + Stanisława Jankowicz 15 r. śm.
04 Maja 2021 – wtorek:
07:00 + Jan Kowalczyk 1r.śm.
18:00 + W intencji Róży Św. Floriana
18:00 Dziękczynno-błagalna w 92 r. ur.
05 Maja 2021 – środa:
07:00 + Stanisław Żmuda, rodzice i teściowie
18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalna
06 Maja 2021 – czwartek:
07:00 Za kapłanów
07:00 + Wanda Chmielarczyk
18:00 + Leszek Tałach 24 r. śm.; Stanisław Tałach
18:00 + Stanisław, Józefa Knapik
07 Maja 2021 – piątek:
07:00 + Stanisław Grabowski; Stanisław Kowalczyk
07:00 + Danuta Serwin
18:00 Zbiorowa za zmarłych
+ Rafał Żmuda (od kolegów i koleżanek z klasy 3 z rodzicami)
+ Renata Morawa (od krewnych Zawadów z Grabia)
+ Helena Kurowska (od Izabeli Gronkiewicz z rodziną)
+ Tadeusz Guguła (od Kuzynki Krystyna Kochana)
+ Henryk Zięcik (od rodziny Kościelnych z Jurczyc)
+ Stanisław Morawa (od koleżanek z Valeo Doroty, Małgorzaty, Renaty i Ewy)
+ Piotr Malinowski (od koleżanek klubu sportowego Skawinka)
+ Maria Kowalczyk-Grabie (od Rodziny Mardyłów i Bogaczów)
+ Jan Natanek (od chrześnicy Małgorzaty z Pasierbca z rodziną)
+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od kolezanki Romki z mężem Leonem)
+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)
+ Stanisław Gotfryd (od Rodziny Littner i Gucia z Kopanki)
+ Władysława Sekuła (od Rodziny Lelków z Facimiecha)m. Józef
+ Kacper Sasor (od Rodziny Galik)
+ Stanisław Zięcik (od sąsiadów)
+ Maria Jazowska (od Róży Królowej Pokoju)
+ Maria Topa (od Eli i Olka z rodziną)
+ Andrzej Żak (od Rodziny Oramus z domu Grabowskich)
+ Władysław Jankowicz ( od Marty Kucharczyk)
+ Grzegorz Rudecki (od Marty i Roberta Żak z Przytkowic)
+ Stanisław Żmuda ( od pracownic z Baru Promyk)
+ Julia Niechaj (od Czesławy Bober)
+ Janina Kochana (od sąsiadów)
+ Danuta Serwin (od sąsiadów z Wierzbanówki)
+ Władysław Lelek (od kuzynki Anny Lelek)
+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Śmiechów i Wojtkiewiczów)
+ Stanisław Pacułt (od kuzynki Małgorzaty z rodziną)
+ Rozalia Jachymczyk (od sąsiadów)
+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Spółdzielnia Pracy ESPEFA)
+ Aniela Zegar (od Eweliny i Marcina Parzygnat z rodziną)
+ Piotr Nowak (od Bogdana z Rodzina z Bielska)
+ Stefan Sasor (od Rodzin Gębala i Ziobro)
+ Maria Łąka (od Zofii Sekuła)
+ Jan Ożóg (od Heleny i Konrada Wierzbickich)
+ Kazimierz Kowal (od sąsiada Węglarza)
+ Jan Sak (od Rodziny Kolasów z Sosnowic)
+ Otylia Żmuda (od rodziny Baczyńksich) m.Edward
+ Władysław Leśniak (od Aleksandry Biernacik koleżanki syna Grzegorza)
+ Danuta Stańdo (od dyrekcji, grona pedagogicznego i społecznosci szkolnej w Krzęcinie)
+ Andrzej Gajewski (od Marka i Kingi Poniedziałek)
+ Józef Kowalczyk (od Janusza Żmudy z rodzina z Grabia)
+ Stanisław Lelek (od Rodziny Grzybków)
+ Jan Wilkosz (od Ziarków z Rzozowa)
+ Franciszek Wycisk (od Doroty i Henryka Mlost z dziećmi)
+ Tadeusz Kotula (od chrześniaka Alka z rodziną)
+ Zofia Dąbrowska (od Róży MB Saletyńskiej)
+Józef Żak(od sąsiadów Beaty i Grzegorza Dudek)
++ Stanisław Lelek, Stanisław Kaczor
++ Czesław Śnieżek, rodzice
+ Danuta Stańdo (od kółka rolniczego)
+ Krystyna Mataniak-Żmuda
+ Andrzej Żak (od rodziny Kurczowskich)
++ Stefania Słonina, c. Elżbieta
+ Ks. Prałat Marian Podgórny
++ Jan Cerek, rodzice, teściowie
+ Władysława Turaj m. Józef
+ Józef Szczurkowski (od rodziny Dymacz i Pałka)
08 Maja 2021 – sobota:
07:00 + Stanisław, Krystyna Zięcik
07:00 + Józef Kowalczyk
18:00 + Stanisław, Julia Niechaj
18:00 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Macieja i Magdaleny Knapik
07:00 + Stanisław Grabowski 9 r. śm., s.s Mirosław i Krzysztof
07:00 + Władysław Lelek 10 r. śm.
09:00 + Stanisław, Maria Lelek, rodzice
09:00 + Stanisław Żak, rodzice, teściowie
10:30 W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych
12:30 W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych
17:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r ur. Magdaleny Ciernia