Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

25 kwietnia   2021 – niedziela:

07:00 + Józefa,  Michał Żmuda, z. Stanisław

07:00 + Ryszard Szwed 23 r. śm.

09:00 + Wincenty, Aniela Lelek, rodzice

09:00 + Józef Bober 29 śm., ż. Józefa

11:00 + Henryka Lelek 43 r. śm., m. Franciszek

11:00 + Wacław Pierzchała, rodzice

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1r ur. Lenki

13:00 Za Parafian

17:00 + Marian Wątor 13r. śm., ż. Maria, s.s. Andrzej i Janusz

26 kwietnia  2021 – poniedziałek:

07:00 + Władysława Żmuda 5 r. śm.

18:00 W intencji  Róży MB Dobrej Rady

27 kwietnia   2021 – wtorek:

07:00 + Władysław Lelek

18:00 + Wojciech Wojnar

28 kwietnia   2021 – środa:

07:00 + Bronisława Leśniak

18:00 Nowennowa w intencji dziękczynno-błagalnych

29 kwietnia   2021 – czwartek:

07:00 + Agata Fukiet

07:00 + Władysław Leśniak

18:00 + Kazimiera Kudła

18:00 + Helena i Stefan Badura

30 kwietnia 2021 – piątek:

07:00 + Krzysztof Pospuła; Władysława, Tadeusz Żmuda

07:00 Dziękczynno-błagalna w intencji   Anny i Władysława Ryś

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od kolegów i koleżanek z klasy 3 z rodzicami)

+ Jan Skrzyński(od rodziny Słoninów)

+ Renata Morawa(od Kuzynki Ewy z rodziną)

+Helena Kurowska(od Rodziny Tutajów i Hydzików z Wadowic)

+Tadeusz Guguła (od Antoniego z rodziną)

+Piotr Malinowski (od rodziców i uczniów klasy VIII z Krzęcina)

+Maria Kowalczyk-Grabie (od Stanisławy i Czesława Gajewskich)

+ Jan Natanek (od Jurka Natanka z rodziną)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Krzysztofa i Katarzyny Jachymczyk z rodziną)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

+ Stanisław Gotfryd (od Rodziny Flaczyńskich)

+ Władysława Sekuła (od Romana Głowacza z rodziną)m. Józef

+ Kacper Sasor (od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników oraz uczniów LO w Skawinie)

+ Genowefa Rzepisko (od bratowej ze Skawiny)

+ Stanisław Zięcik (od sąsiadów)

+ Maria Jazowska (od  Róży Królowej Pokoju)

+ Andrzej Żak (od Rodziny Wronów)

+ Władysław Jankowicz ( od Janiny Jankowicz)

+ Grzegorz Rudecki (od rodziny Wójcik z Kopanki)

+ Stanisław Żmuda ( od  kolezanek z Baru Targowy)

+ Julia Niechaj (od sąsiadów Stoczków i Janickich)

+ Janina Kochana (od  sąsiadów)

+ Danuta Serwin (od koleżanki Grażyny Kapusta)

+ Władysław Lelek (od kolezanek i kolegów zony Anny ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Śmiechów i Wejtkiewiczów)

+ Stanisław Pacułt (od działu ochrona)

+ Rozalia Jachymczyk (od  sąsiadów)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Spółdzielnia Pracy ESPEFA)

+Aniela Zegar (od Rodziny Przygnatów z Obidowej)

+Piotr Nowak (od Kazimierza Ochała)

+Stefan Sasor (od Teresy i Tadeusza Hardek)

+ Maria Łąka (od Zofii Sekuła)

+ Jan Ożóg ( od Waldemara i Edyty Wierzbickich)

+ Józef Szczurkowski (od rodzin Ożogów, Szczypczyków, Dymacz i Pałka)

+ Kazimierz Kowal (od Stanisława Sekuły)

+ Jan Sak (od rodziny Kolasów z Sosnowic)

+ Otylia Żmuda (od rodziny Sypniewskich) m.Stefan

+ Władysław Leśniak (od sąsiadów Pabian i Garbień)

+ Maria Kowlaczyk z Sącza (od cioci z Krzęcina)

+ Danuta Stańdo (od dyrekcji, grona pedagogicznego i społecznosci szkolnej w Krzęcinie)

+ Andrzej Gajewski (od sąsiadów Agnieszki i Jarka)

+ Józef Kowalczyk (od Rodziny Grabińksich z Grabia)

+ Stanisław Lelek (od rodziny Stopków)

+ Jan Wilkosz (od rodziny Ziarków z Polanki Hallera)

+ Franciszek Wycisk (od Katarzyny i Tomasza Kudela z rodziną)

+ Tadeusz Kotula (od bratanicy Maryli z Rzozowa wraz z rodziną)

+ Zofia Dąbrowska (od Róży MB Saletyńskiej)

+ Józef Żak (od Genowefy i Jacka Chmielarczyk z rodziną)

+ Danuta Stańdo (od kółka rolniczego)

01 Maja  2021 – sobota:

08:00 + Kacper Sasor

08:00 Od zachowania od klęsk i pożarów (Krzęcin)

11:00 Za Parafian

11:00 W intencji  OSP Krzęcin i OSP Polanka Hallera

11:00 Za zmarłych strażaków OSP Krzęcin

18:00 Dziękczynno-błagalna w 20 r. ślubu

02 Maja    2021 – niedziela:

07:00 + Anna Morawa 13 r. śm., m. Jan

09:00 + Stanisław, Elżbieta Jagocha

09:00 + + Tadeusz, Stefania Czara, c. Maria, z.z. Edward, Kazimierz, w. Marek

11:00 + Tadeusz Wróbel

11:00 + Antoni, Maria Lelek, rodzice

13:00 + Franciszek Kęs

13:00 + Andrzej Gajewski

17:00 + Zygmunt, Julia Barcikowscy