Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

18 kwietnia   2021 – niedziela:

07:00 + Józef, Emilia Misiak, z rodziny

09:00 + Maria Mrożek, c. Anna, z. Józef, Józef Lelek

09:00 + Rafał Żmuda

11:00 Dziękczynno-błagalna w 60 r.ur. Krzysztofa

11:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Teresy i Artura

13:00 + Zofia, Józef Głuszczak, c. Alicja

17:00 + Mieczysław Pałac, ż. Maria

19 kwietnia  2021 – poniedziałek:

07:00 + Stanisław Gotfryd

18:00 + Maria Kochana 1r. śm.

20 kwietnia   2021 – wtorek:

07:00 + Maria Kapusta 29 r. śm. m. Józef s. Stanisław

18:00 + Józef Natkaniec 2r. śm., ż. Bolesława

21 kwietnia   2021 – środa:

07:00 + Wanda, Lucjan Gwóźdź

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

22 kwietnia   2021 – czwartek:

07:00 + Anna, Stefan Kozioł

07:00 + Kazimierz Kowal

18:00  + Longin Tyrała, rodzice: Jan i Maria

18:00 + Stanisław Kumala 21r. śm.

23 kwietnia 2021 – piątek:

07:00 + Antoni Solecki 28 r. śm., ż. Aleksandra

07:00 + Jan Sak

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od rodziny Barcikowskich i Krzysiek)

+ Jan Skrzyński(od rodziny Wołochów)

+ Renata Morawa(od Zofii Piszczek z rodzina z Rzozowa)

+ Helena Kurowska(od sąsiadów Wilków)

+Tadeusz Guguła (od bratanków Daniela i Tomasza)

+ Stanisław Morawa (od Renaty, Stanisława i Moniki Wcisło)

+ Piotr Malinowski (od rodziny Chmielarczyków)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od Jolanty i Krzysztofa Gajewskich)

+ Jan Natanek (od sąsiadów Bułatów i Morawów)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Antonkiewiczów)

+ Irena Brożek (od Rodziny Grzywa ze Szczyrzyca)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

+ Stanisław Gotfryd( od Stasi z Jurczyc)

+ Paweł Pakoński (od sąsiadów Gancarzów)

+ Władysława Sekuła (od Marii Cichoń)m. Józef

+ Kacper Sasor (od sąsiadów)

+ Genowefa Rzepisko (od Chrześnicy Elżbiety)

+ Stanisław Zięcik (od  sąsiadów)

+ Maria Jazowska (od  Róży Królowej Pokoju)

+ Andrzej Żak (od Stanisława i Zofii Kowalczyków z Przytkowic)

+ Władysław Jankowicz ( od Janiny Jankowicz)

+ Grzegorz Rudecki (od kolezanek i kolegów z pracy Lajkonika)

+ Stanisław Żmuda (  od kolezanek z Baru Targowy)

+ Julia Niechaj (od chrześniaka Henryka Brożka z rodziną)

+ Janina Kochana (od  sąsiadów)

+ Danuta Serwin (od  Koleżanki Barbary Sikora)

+ Władysław Lelek (od kolezanek i kolegów zony Anny ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Śmiechów i Wejtkiewiczów)

+ Stanisław Pacułt (od kierowniczki działu mięso)

+ Rozalia Jachymczyk (od  sąsiadów)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Spółdzielnia Pracy ESPEFA)

+ Aniela Zegar (od sąsiadów Gugułów i Mogiłów)

+ Piotr Nowak (od kuzynki Anny z Chicago)

+Stefan Sasor (od Bogdana Sroki)

+ Maria Łąka (od sąsiadów)

+ Jan Ożóg (od Rodziny Gralaczów ze Skawiny)

+ Barbara Bednarczyk (od Justyny i Roberta Lepiarz z rodziną)

+ Wincenty Jankowicz 7 r. śm.

+ Józef Szczurkowski (od szwagierki Władzi)

+ Kazimierz Kowal (od wnuków)

+ Jan Sak (od rodziny Kowalczyków)

+ Otylia Żmuda (od rodziny Olszowiec)

+ Władysław Leśniak (od Moniki Kaleńskiej z rodziną)

+ Danuta Stańdo (od Julki, Weroniki i Joli)

+ Maria Kowlaczyk z Sącza (od kuzynki Haliny Lesiak z rodziną)

+ Andrzej Gajewski (od sąsiadów Lucyny i Jacka Sasor z rodziną)

+ Józef Kowalczyk (od szwagierki Elżbiety)

+ Stanisław Lelek (od rodziny Radoń)

+ Jan Wilkosz (od sąsiadów Barbary i Sławomira Sasor)

+ Franciszek Wycisk (od Rodziny Dąbrowskich z Działów)

+ Tadeusz Kotula (od rodziny Szymoniaków z Trzemeśni)

+ Marek Sasor

+ Krystyna Żmuda (od Dominika Szwed)

18:00 + Wojciech, Aniela Kolasa, w. Ryszard

24 kwietnia 2021 – sobota:

07:00 + Marek Talaga 1r. śm.

07:00 + Otylia Żmuda

18:00 Dziękczynno-błagalna w 25r. ślubu Anny i Piotra

18:00 + Wojciech, Anna Żmuda, c. Helena, z. Władysław

25 kwietnia   2021 – niedziela:

07:00 + Józefa, Michał Żmuda, z. Stanisław

07:00 + Ryszard Szwed 23r. śm.

09:00 + Wincenty, Aniela Lelek, rodzice

09:00 + Józef Bober 29 r. śm., ż. Józefa

11:00 + Henryka Lelek 43r. śm., m. Franciszek

11:00 + Wacław Pierzchała, rodzice

13:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Lenki

17:00 + Marian Wątor 13r. śm., ż. Maria, s.s. Andrzej i Janusz