Intencje mszalne

4 kwietnia   2021 – niedziela:

06:00 Za Parafian

06:00 + Krzysztof Łyczak 21r. śm.

09:00 + Felicja, Wit Młotkowscy, zięć Stanisław

09:00 + Mariusz Czopek

11:00 + Irena, Stefan Trzyszczyk, rodzice

11:00 + Franciszek Badura 38 r. śm., ż. Henryka

13:00 + Maria, Stanisław Lelek, rodzice, zięć Janusz, Franciszek Lelek

13:00 + Helena Zięcik 8r. śm., z rodziny

17:00 Dziękczynno-błagalna w 1r.ur. Zuzanny

17:00 + Anna Skrzyńska 2r. śm.

5 kwietnia  2021 – poniedziałek:

07:00 + Piotr Jankowicz

07:00 Dziękczynno-błagalna w 30r. ślubu Kazimiery i Piotra Natkaniec

09:00 + Józef Pachota 10 r. śm.

09:00 + Danuta Lelek, rodzice, teściowie, w. Grzegorz

11:00 + Elżbieta Chmielarczyk, m. Julian

11:00 + Helena, Stefan Badura

13:00 + Kacper Sasor

13:00 Za Parafian

6 kwietnia   2021 – wtorek:

18:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ślubu Marii i Jana

7 kwietnia   2021 – środa:

07:00 + Stanisław Zięcik

18:00 Nowennowa dziękczynno-błagalna

8 kwietnia   2021 – czwartek:

07:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Alicji

18:00+ Kacper Sasor

9 kwietnia 2021 – piątek:

07:00 + Władysław Mruc 10r. śm., ż. Rozalia

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Magdaleny Kęs z rodziną)

+ Jan Skrzyński (od Barbary Gacek z synem Arkiem z Brzeźnicy)

+ Renata Morawa (od Edyty i Andrzeja Zięcik)

+ Helena Kurowska (od Felicji Korzeniowskiej ze Skawiny)

+ Jan Bober (od rodziny Knapik i Cierniów)

+ Henryk Zięcik (od rodziny Pękalów)

+ Stanisław Morawa (od koleżanek i kolegów z pracy syna Mirosława)

+ Piotr Malinowski (od kolezanek i kolegów Iwony z firmy Balshen)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od pracowników Szkoły Podsatwoej w Krzęcinie)

+ Jan Natanek (od teścia Henryka z Krzęcina)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Renaty Witebskiej z rodziną)

+ Irena Brożek (od Marii Suchan z rodziną)

+Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

+Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Genowefa Rzepisko (od Marii Bednarz)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od brata Romana z rodziną)

+ Paweł Pakoński (od Marii i Michała Rzepisko)

+ Władysława Sekuła (od Pawła i Edyty Wycisk z rodziną)m. Józef

+ Kacper Sasor (od Zofii Jankowicz)

+ Stanisław Zięcik (od sąsiadów)

+ Maria Jazowska (od Róży Królowej Pokoju)

+ Andrzej Żak (od Joanny Mrowiec z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od Zofii i Wiesława Dobrzyckich z Sosnowic)

+ Grzegorz Rudecki (od Doroty i Pawła Lelek ze Skawiny)

+ Stanisław Żmuda ( od Zofii Dadej z rodziną)

+ Julia Niechaj (od Zarządu Klubu Sportowego Iskra Krzęcin)

+ Janina Kochana (od  sąsiadów)

+ Danuta Serwin (od  Rodziny Kowalczyków Brozków Sawickich i Żmudów)

+ Władysław Lelek ( od pracownic sklepów wiejskich Spółdzielni Rolniczo-Handlowej Rola)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Romanowskich)

+ Stanisław Pacułt (od kadry PFT)

+ Rozalia Jachymczyk (od sąsiadów)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Spółdzielnia Pracy ESPEFA)

+ Aniela Zegar (od Barbary Zegar z rodziną)

+ Piotr Nowak (od Rodziny Nowaków z Wietrzychowic)

+ Stefan Sasor (od koleżanek i kolegów córki T.M. Technologia)

+ Maria Łąka (od sąsiadów)

+ Jan Ożóg (od Rodziny Szczurkowskich i Rębacz)

+ Józef Szczurkowski (od szwagierki Marty z rodziną)

+ Kazimierz Kowal (od wnuków)

++ Franciszek i Zofia Lelek, Piotr Żmuda, ż. Agnieszka, ż. Anna

+ Ks. Prałat Marian Podgórny

+ Barbara Bednarczyk (od rodziny Lepian)

++ Józef i Maria Miśkiewicz, s. Józef

+ Bronisława Leśniak

+ Zofia Mrożek (od rodziny Knapików)

+ Jan Sak (od rodziny Kowalczyków)

+ Otylia Żmuda (od chrześniaka Edwarda z rodziną)

10 kwietnia 2021 – sobota:

07:00 + Marian Godzik 1r. śm.

18:00 + Grzegorz Turek

11 kwietnia   2021 – niedziela:

07:00 O bł. Boże dla Mieszkańców Polanki Hallera

09:00 + Stanisław, Helena Lelek, z rodziny

09:00 + Mariusz Czopek

11:00 + Stefan Trzyszczyk 13r. śm., ż. Irena

11:00 + Mieczysława, Piotr Miśkiewicz

13:00 + Tomasz, Zofia Knapik, c. Janina

13:00 + Ryszard Morawa

17:00 + Jan, Marek, Stanisław Kęs,  synowa Sabina