Intencje mszalne

21 marzec   2021 – niedziela:

07:00 + Stefan Kochana

09:00 + Leszek Woźniak 20 r. śm., ż. Paulina

09:00 + Stanisław Grabowski 22,r. śm., ż. Anna, rodzice

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Karola

11:00 + Mieczysław Wrona, Stanisław, Jan, Józef

11:00 + Adam, Józefa Świerkosz, rodzice

13:00 + Józef Żmuda, s. Rafał

17:00 + Andrzej Wątor 10 r. śm.,  rodzice: Maria, Marian, brat Jan

22 marzec 2021 – poniedziałek:

08:00 + Józef, Maria Ślusarczyk, rodzice

08:00 + Jan Bylica r. śm., ż. Maria

18:00 + Wojciech, Aniela Kolasa

23 marzec   2021 – wtorek:

08:00 + Tadeusz Żmuda 7r. śm.

08:00 + Stanisław Kolasa

18:00 + Władysław Grzesiak 7r. śm., ż. Bronisława, synowie

24 marzec    2021 – środa:

08:00 + Irena Królas+

11:00 + Józef, Rozalia Czopek c. Wanda

16:00 + Rozalia, Józef Ryś

18:00 Nowennowa dziękczynno-błagalna

25 marzec   2021 – czwartek:

07:00 + Irena ,Wincenty Żmuda, c. Maria

07:00 + Józef, Maria Figuła

18:00 Dziękczynno-błagalna w 60,r ur. Marii

18:00  W intencji Róży Zwiastowania NMP

26 marzec  2021 – piątek:

07:00 + Józef Lelek, brat Marian, rodzice

07:00 + Maria Sekuła 3r. śm.

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Marty i Krystiana Kęs z dziećmi)

+ Jan Skrzyński(od Janiny Wyroba z Pozowic)

+ Renata Morawa(od Stanisławy Kolasa)

+ Helena Kurowska( od sasiadów Teresy i Tomasza Baran)

+ Jan Bober (od Anny i Andrzeja Zięcików)

+ Tadeusz Guguła (od rodziny Sekuła z Facimiecha)

+ Stanisław Morawa (od koleżanek i kolegów z pracy syna Mirosława)

+ Piotr Malinowski (od Kuzyna Pawła z rodziną)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od pracowników Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Jan Natanek (od Józefy i Mieczysława Dudek z rodziną)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od kuzynki Rozalii Jachymczyk)

+ Irena Brożek (od brata Romana)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Genowefa Rzepisko (od wnuczki Joanny z rodziną)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od siostry Janiny z rodziną)

+ Rozalia Duchnowska (od Heleny i Irka Augustyn)

+ Paweł Pakoński (od rodziny Żmuda i Morawa)

+ Władysława Sekuła (od Justyny i Marcina Boryczka)m. Józef

+ Kacper Sasor (od Agnieszki i Sebastiana Skorusów)

+ Stanisław Zięcik (od bratanicy Zofii)

+ Maria Jazowska (od Kolezanki Władysławy)

+ Andrzej Żak (od Rodziny Mrowców z Witanowic)

+ Władysław Jankowicz ( od Kolezanek Zosi z Krzęcina)

+ Grzegorz Rudecki (od Marty Targosz)

+ Stanisław Żmuda ( od Janiny i Zdzisława Słowiak)

+ Julia Niechaj (od zawodników Iskra Krzęcin)

+ Janina Kochana (od sąsiadów)

+ Danuta Serwin (od Rodziny Kowalczyków Brozków Sawickich i Żmudów)

+ Władysław Lelek (od kolezanek i kolegów z piekarni Krzęcin)

+ Mieczysław Pałac (od Waldka i Justyny z Leńcz)

+ Stanisław Pacułt (od szefa sektora PFT)

+ Rozalia Jachymczyk (od sąsiadów)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Spółdzielnia Pracy ESPEFA)

+ Aniela Zegar (od Rodziny Gabryłów z Sosnowic)

+ Piotr Nowak (od chrzestnej Julii Lechowicz)

+ Stefan Sasor (od koleżanek i kolegów córki T.M. Technologia)

+ Maria Łąka (od sąsiadów)

+ Jan Ożóg (od Rodziny Stanek i Boduch)

+ Józef Szczurkowski (od szwagierki Marty z rodziną)

+ Józef Pachota 10 r. śm.

+ Władysław Smajek

++ Zofia i Stanisław Chmielarczyk

++ Józef Cymerkiewicz, Anna, Andrzej, synowie

+ Marianna Augustyn

+ Stanisława Żak

27 marzec 2021 – sobota:

07:00 + Władysław Urant

18:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Bartłomieja

18:00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. urodzin.

28 marzec   2021 – niedziela:

07:00 + Jan Kochana 16r. śm., ż. Henryka

09:00 + Irena Guguła 1r. śm., m. Stanisław

09:00 + Józef, Józefa Pawłowscy

11:00 + Sylwester Pacułt, s. Stanisław

11:00 + Wiktoria, Adam Sak

13:00 Za Parafian

17:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Tomasza