Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

14 marzec   2021 – niedziela:

07:00 + Piotr Jasiński 30r. śm.

09:00 + Stefania i Franciszek Żak, s. Stanisław

09:00 + Jan Morawa 2,r. śm., ż. Ludwika, rodzice

11:00 + Helena Żmuda 19,r. śm., m. Piotr, rodzice

11:00 + Janina Sojka 5 r. śm., m. Jan

13:00 Za Parafian

17:00 + Piotr, Anna Żmuda

15 marzec 2021 – poniedziałek:

07:00 + Józef, Grażyna Pospuła, bracia, rodzice

18:00 + Maria Szwed

16 marzec   2021 – wtorek:

07:00 + Helena Lelek 10r. śm,. m. Wincenty

18:00 + Czesław Lelek

17 marzec    2021 – środa:

07:00 + Czesław Przybyło 1r. śm.

18:00 Nowennowa dziękczynno-błagalna

18 marzec   2021 – czwartek:

07:00 + Józef Łąka 1r. śm.

07:00 + Józef Wycisk, s. Józef

18:00 + Zbigniew Gorycki, z rodziny

18:00 W intencji  Róży Św. Józefa

19 marzec  2021 – piątek:

07:00 + Józef, Józefa Bober, Józef Jachymczyk

07:00 + Józef, Rozalia Knapik, zięciowie

18:00 W intencji Ks. Proboszcza z racji imienin

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od rodziny Jankowicz z Ochodzy i z Borku Szlacheckiego)

+ Jan Skrzyński (od Grzegorza Wyroba z rodziną z Jasła)

+ Renata Morawa (od Marii i Mieczysława Szwed)

+ Helena Kurowska ( od koleżanek córki)

+ Jan Bober (od kuzynki Marii i Jana Wiśniowskich z Gnojnika)

+Tadeusz Guguła (od Marii Żmuda z synem Dariuszem)

+ Stanisław Morawa (od Pauliny i Konrada Żurek)

+ Piotr Malinowski (od Wojciecha i Joanny Dunaj z dziećmi)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od rodziny Czajkowskich z Brzezia)

+ Jan Natanek (od Jadwigi i Roberta Zborowskich)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Wioletty z rodzina z Wadowic)

+ Irena Brożek (od Elzbiety Łachman z rodzina)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Genowefa Rzepisko (od Urszuli i Sławomira Adamus ze Skawiny)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Ewy i Zigniewa Dudek)]

+ Rozalia Duchnowska (od brata Janka)

+ Paweł Pakoński (od sąsiadów Wronów)

+ Władysława Sekuła (od wnuczki Eweliny z rodziną)m. Józef

+ Kacper Sasor (od przyjaciół Kacpra z Krzęcina i Polanki)

+ Stanisław Zięcik (od chrześniaka Bogdana)

+ Maria Jazowska (od kolezanki Władysławy)

+ Andrzej Żak (od Marii i Adama Malisiewicz)

+ Władysław Jankowicz ( od Kolezanek Zosi z Krzęcina)

+ Grzegorz Rudecki (od  Wojciecha Sikory)

+ Stanisław Żmuda ( od sąsiadów córki Ewy)

+ Julia Niechaj (od chrześnika z rodziną z Kopanki)

+ Janina Kochana (od  Róży MB Częstochowskiej)

+ Danuta Serwin (od Bernadetty Wilkosz)

+ Anna Czachor (od Ewy Woźniak z rodziną)

+ Władysław Lelek (od kolezanek i kolegów z piekarni Krzęcin)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Byliców)

+ Stanisław Pacułt (od kolezanek i kolegów z działu ryby)

+ Rozalia Jachymczyk (od Róży MB Częstochowskiej)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Spółdzielnia Pracy ESPEFA)

+Aniela Zegar (od Anny i Mariusza Brożków)

+Piotr Nowak (od cioci Anny i syna Józefa z rodziną)

+Stefan Sasor (od koleżanek i kolegów córki T.M. Technologia)

+ Maria Łąka (od Sąsiadów)

+ Jan Ożóg (od sąsiadów)

+Maria Sekuła s. Jerzy i Stanisław

+ Jan i Dorota Malinowscy

+ Józef Grzywa, rodzice, teściowie

+ Stefan i Bronisława Wilkosz

+ Tadeusz i Bernadetta Tokarczyk

+ Jan Bogusław Wilk

+ Franciszek Żmuda, rodzice, Stanisław Bartczak

+ Władysław Bańdo 16r. śm. (od córki z rodziną)

+ Józef i Maria Radomscy z. Szymon w. Grzegorz

+ Józef Cymerkiewicz, rodzice Franciszek i Waleria

20 marzec 2021 – sobota:

07:00 + Józef Dyrga

07:00 + Maria Łąka

18:00 +Józef Kapuściński 25r. śm., ż. Zofia; Franciszek i Wiktoria Stoczek

18:00 + Mieczysław Pałac

21 marzec   2021 – niedziela:

07:00 + Stefan Kochana

09:00 + Leszek Woźniak 20r. śm.,ż. Paulina

09:00 + Stanisław Grabowski 22r. śm., ż. Anna, rodzice

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Karola

11:00 + Mieczysław Wrona, Stanisław, Jan, Józef

11:00 + Adam , Józefa Świerkosz, rodzice

13:00 + Józef Żmuda, s. Rafał

17:00 + Andrzej Wątor 10r. śm., rodzice Maria, Marian, brat Jan