Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie

Intencje mszalne

7 marzec   2021 – niedziela:

07:00 + Anna, Stanisław Żmuda

09:00 + Krzysztof Knapik i z rodziny

09:00 + Ryszard, Józef, Maria Łąka

11:00 + Magdalena, Jan Kowlaczyk

11:00 + Helena, Stefan Badura

13:00 + Janusz Leśniak 6 r. śm., rodzice

17:00 + Aldona, Kamil, Aleksandra, Nadia Stopa

8 marzec  2021 – poniedziałek:

07:00 + Lucjan Żmuda 3r. śm., ż. Aniela

07:00 + Tadeusz Guguła

18:00 + Maria Szwed

9 marzec   2021 – wtorek:

07:00 + Stanisław i Maria Zięcik

18:00 + Kazimierz Chmielarczyk

10 marzec    2021 – środa:

07:00 + Józef i Maria Niechaj

18:00 Nowennowa dziękczynno-błagalna

11 marzec   2021 – czwartek:

07:00 + Zofia, Tomasz Żmuda, c. Maria, w. Michał

07:00 + Stefan Sasor

18:00 + Franciszek Wędzicha 14r. śm,. ż. Aniela; Franciszek Ciernia

18:00+ Maria Wycisk r. śm., m. Czesław

12 marzec  2021 – piątek:

07:00 + Zofia, Franciszek Słonina

07:00 + Helena, Tomasz Sekuła, s. Stanisława

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Adama i Agnieszki Jankowicz)

+ Mariusz Czopek (od kuzyna Grzegorza i żony)

+ Jan Skrzyński (od chrześniaka Czesława z rodziną)

+ Renata Morawa (od Doroty i Piotra Piwowońskich z dziećmi)

+ Helena Kurowska (od brata Władysława z rodziną)

+ Jan Bober (od Celiny Robak)

+ Tadeusz Guguła (od Joanny Żmuda z rodziną)

+ Stanisław Morawa (od Angeliki i Włodzimierza Pacut)

+ Piotr Malinowski (od pracowników Przedszkola w Borku Szlacheckim)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od rodziny Opyrchał)

+ Jan Natanek (od Kazimierza Jaszczyk z rodziną z Dabrowy Górniczej)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od Rodziny Kunickich z  Borku)

+ Irena Brożek (od Rodziny Opyrchał)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Genowefa Rzepisko (od Jana i Krystyny Kowalówka ze Skawiny)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Agaty i Janusza Krok)

+ Rozalia Duchnowska (od bratanicy Danuty z rodziną)

+ Paweł Pakoński (od Andrzeja Żmudy z rodziną)

+ Władysława Sekuła (od wnuczki Marzeny z rodziną)m. Józef

+ Kacper Sasor (od Beaty i Marcina Śpiołek

+ Stanisław Zięcik (od siostry Anny z rodzina)

+ Maria Jazowska (od Teresy z wujkiem)

+ Andrzej Żak (od Grażyny i Marka Piwowarczyk)

+ Władysław Jankowicz ( od rodziny Kucharczyków z Krzęcina)

+ Grzegorz Rudecki (od Grzegorza Sikory)

+ Stanisław Żmuda ( od sąsiadów córki Ewy)

+ Julia Niechaj (od Właścicieli i pracowników firmy Lauda)

+ Janina Kochana (od  Róży MB Częstochowskiej)

+ Danuta Serwin (od rodziców i dzieci z grupy Bartusia)

+ Anna Czachor (od rodziny Urantów)

+ Władysław Lelek (od kolezanek i kolegów z piekarni Krzęcin)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Malinowskich)

+ Stanisław Pacułt (od działu personalnego)

+ Rozalia Jachymczyk (od Róży MB Częstochowskiej)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów Małgorzaty z Valeo)

+Aniela Zegar (od Stanisławy i Piotra Zawadów)

+Piotr Nowak (od Kuzynki Grażyny z Rodziną)

+Stefan Sasor (od Rodziny Biernat)

+ Maria Łąka (od Róży Bożej Rodzicielki)

+ Jan Ożóg (od sąsiadów)

+ Roman Jankowicz r. śm.

+ Franciszek Żmuda 6r. śm. żona, syn, Zofia i Jan Kolasa

+ Władysława Dyrga m. Józef, Stanisław i Marian zięciowie

13 marzec 2021 – sobota:

07:00 Pokutna

18:00 Dziękczynno – błagalna w 1ur. Bartłomieja

18:00 + Krystyna Rogala

14 marzec   2021 – niedziela:

07:00 + Piotr Jasiński 30 r. śm.

09:00 + Stefania, Franciszek Żak, s. Stanisław

09:00 + Jan Morawa 2r. śm., ż. Ludwika, rodzice

11:00 + Helena Żmuda 19,r. śm.,m. Piotr,  rodzice

11:00 + Janina Sojka 5 r. śm., m. Jan

13:00 Za Parafian

17:00 + Piotr, Anna Żmuda