Intencje mszalne

14 luty  2021 – niedziela:

07:00 + Jan Morawa 6 r. śm.

07:00 + Władysław Sekuła r. śm.+

09:00 + Leszek Tałach+

10:00 + Mieczysława Wrona, Stanisław, Jan, Józef

11:00 + Zofia Jaworska 3 r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Agatki+

13:00 Za Parafian

17:00 + Maciej Hanus

15 luty   2021 – poniedziałek:

07:00 + Piotr, Waleria Ruśniak, z rodziny+

18:00 + Kacper Sasor

16 luty   2021 – wtorek:

07:00 + Leon, Maria Zięcik, Stanisław i Władysław

18:00 + Stefan Kochana

17 luty    2021 – środa:

07:00 + Krystyna, Bronisław Kukuła, s. Marian; Władysław Jankowicz

10:00 + ks. Krzysztof Grabiec

17:00 Nowennowa dziękczynno-błagalna

19:00 + Franciszek, Anna Badura, z rodziny+

18 luty   2021 – czwartek:

07:00 + Joanna, Piotr Żmuda synowie

18:00 Roczek Kingi+

19 luty 2021 – piątek:

07:00 + Jan Kaszuba 1 r. śm., ż. Irena

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od Kamili i Gabrysia Mizury)

+ Mariusz Czopek (od sąsiadów Grabińskich z Grabia)

+ Władysław Miśkiewicz(od Brata Zenka z rodziną)

+ Jan Skrzyński(od wnuków Kamila i Pauliny)

+ Renata Morawa(od kuzynki Jolanty z rodziną)

+ Jan Bober (od Teresy i Andrzeja Stusów)

+ Tadeusz Guguła (od sąsiadów Krupińksich)

+ Stanisław Morawa (od pracowników Straży Miejskiej w Skawinie)

+ Piotr Malinowski (od rodziny Śmiechów i Pędziwiatrów)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od Rodziny Ślusarczyków z Leńcz)

+ Jan Natanek (od Krystyny i Piotra Twaróg z Limanowej)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z góry)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Mieszkańców Krzęcina)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic)m. Julian

+ Genowefa Rzepisko (od Siostrzenicy)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Jolanty z córkami z Domoradza)

+ Rozalia Duchnowska (od kuzynki Marii Kotuła)

+ Paweł Pakoński (od Marii Śnieżek)

+ Kacper Sasor (od kolezanek Lucyny z Podstawówki)

+ Władysława Sekuła (od wnuczki Karoliny z Rodziną)m. Józef

+ Stanisław Zięcik (od bratanicy Lucyny z rodziną)

+ Maria Jazowska (od Koła Gospodyń Wiejskich)

+ Andrzej Żak (od Elzbiety Kowalczyk)

+ Władysław Jankowicz (od kierownictwa oraz koleżanek i kolegów z pracy córki Zofii)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z góry)

+ Stanisław Żmuda ( od Piotra Marczaka z Wróblewa)

+ Julia Niechaj (od Juli Zięcik)

+ Janina Kochana (od Rodziny Sekuła)

+ Danuta Serwin (od sąsiadów Kordeckich i Ślęzaków)

+ Anna Czachor (od Rodziny Byliców, Janeczek, Olewicz)

+ Władysław Lelek (od koleżanek i kolegów syna z Firmy Migdał)

+ Mieczysław Pałac (od Sąsiaów Guguła z ul. Św. Floriana)

+ Stanisław Pacułt (od koleżanek i kolegów  z działu cukiernia/piekarnia)

+ Rozalia Jachymczyk (od sąsiadki Lucyny z Rodziną)

+ Elżbieta Stępska (od Edyty z rodziną)

+Aniela Zegar (od Leszka Jaróg z rodziną)

+Piotr Nowak (od Rodziny Synowców)

+Stefan Sasor (od rodziny Rzepisko i Szwed)

+ Tadeusz Czyżowski (od rodziny Sotwin)

++ Anna i Franciszek Wycisk

+ Stanisław Żmuda ż. Genowefa z. Stanisław

+ Stanisław Jagocha ż. Elżbieta r.śm.

+ Rozalia Trybek 4r. śm. m. Józef (od Marii z Rodziną)

20 luty 2021 – sobota:

07:00 + Stanisław Pacułt 7 r. śm., s. Sylwester+

18:00 + Teresa Żmuda 2 r. śm.

21 luty  2021 – niedziela:

07:00 + Elżbieta, Stanisław Jagocha+

09:00 + Felicja, Wit Młotkowscy+

09:00 + Helena Polak 11r. śm., m. Jan

11:00 + Henryk Myszk r. śm.+

11:00 Dziękczynno-błagalna w 90r. ur. Marii

13:00 + Maria Zięcik 21r. śm., rodzice

13:00 O Bł. Boże dla dziecka i całej rodziny+

17:00 + Wojciech Wojnar