Intencje mszalne

7 luty  2021 – niedziela:

07:00 + Maria Mrożek, c. Anna, z. Józef; Józef Lelek

09:00 + Ryszard Garlacz

10:00 + Anna Czachor

11:00 + Aldona, Kamil, Aleksandra, Nadia Stopa

11:00 Dziękczynno-błagalna w 3 r. ur. Liliany

13:00 Dziękczynno-błagalna w 75 r ur.

17:00 + Bogusław Mrożek 2 r. śm.

8 luty   2021 – poniedziałek:

07:00 + Waleria Stopa

18:00 + Stanisław Niechaj r. śm., ż. Julia

9 luty   2021 – wtorek:

07:00 + Jan Rosikoń

18:00 + Wincenty Lelek 36r. śm., ż. Helena

10 luty    2021 – środa:

07:00 + Wanda Chmielarczyk

18:00 Nowennowa  dziękczynno-błagalna

11 luty   2021 – czwartek:

07:00 + Irena Brożek

07:00 + Mieczysław Pałac

18:00 + Irena i Jan Kaszuba

12 luty 2021 – piątek:

07:00 + Anna i Franciszek Kudła

07:00 + Elżbieta Stępska

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Rafał Żmuda (od rodziny Pęcak z Rzozowa)

+ Mariusz Czopek (od sąsiadów Kordeckich, Ślęzaków, Morza)

+ Władysław Miśkiewicz(od Siostry z Rodziną)

+ Jan Skrzyński(od Joanny Juszczak z mężem)

+ Renata Morawa(od rodziny Grabińskich z Grabia)

+ Jan Bober (od sąsiadów Bożeny i Janusza Boczarskich)

+ Stanisław Morawa (od Katarzyny i Andrzeja Grabowskich z rodziną)

+ Tadeusz Guguła (od sąsiadów Kęsów)

+ Piotr Malinowski (od kuzynki Ani z rodziną)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od Janusza i Ewy Żmuda z córkami)

+ Jan Natanek (od Bożeny i Tadeusza Chlipała z Limanowej)

+ Mieczysław Łachman (od firmy Inter-Bud)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z góry)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic)m. Julian

+ Genowefa Rzepisko (od Chrześnicy Elżbiety)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od rodziny Rypina)

+ Rozalia Duchnowska (od bratowej z Rożnowa)

+ Paweł Pakoński (od kolegi Wieśka z rodziną)

+ Kacper Sasor (od kuzyna Jakuba)

+ Władysława Sekuła (od wnuczki Gabrielii)m. Józef

+ Stanisław Zięcik (od Kazimiery Świerkosz)

+ Maria Jazowska (od Rodziny Jagocha)

+ Andrzej Żak (od Katarzyny i Grzegorza Kożuch z rodziną)

+ Władysław Jankowicz ( od kierownictwa oraz koleżanek i kolegów z pracy córki Zofii)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z góry)

+ Stanisław Żmuda ( od Agnieszki i Andrzeja Niechaj)

+ Julia Niechaj (od sąsiadów Grzesiaków)

+ Janina Kochana (od Zofii Rocha z rodziną)

+ Danuta Serwin (od Sąsiadów Garlaczy)

+ Wanda Chmielarczyk (od Mieszkańców Gołuchowic)

+ Anna Czachor (od sasiadów Leśniak, Chrząszcz, Brożek)

+ Władysław Lelek ( od koleżanek i kolegów syna z Firmy Migdał)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Kęs)

+ Stanisław Pacułt (od koleżanek i kolegów z działu mięso)

+ Rozalia Jachymczyk (od sąsiadki Lucyny z rodziną)

+ Elżbieta Stępska (od koleżanek i kolegów z rocznika)

+ Władysław Dawiec rocz. Ur.

+ Grzegorz Jankowicz 8 r. śm.

+ Edmund Łędzki 36 r. śm. (od rodziny)

++ Anna Wycisk 10 r. śm., m. Franciszek

+ Józef Łyczak (od sąsiadów Wycisk)

+Aniela Zegar (od Bożeny i Pawła z dziećmi)

+ Piotr Nowak (od Rodziny Pędziwiatrów i Śmiechów)

13 luty 2021 – sobota:

07:00 + Maria Stokłosa 7r. śm., m. Bronisław

18:00 Pokutna

14 luty  2021 – niedziela:

07:00 + Jan Morawa 6 r. śm.

07:00 + Władysław Sekuła r. śm.

09:00 + Leszek Tałach

10:00 + Mieczysława Wrona, Stanisław, Jan, Józef

11:00 + Zofia Jaworska 3r. śm.

11:00 Dziękczynno-błagalna w 1r. ur. Agatki

13:00 Za Parafian

17:00 + Maciej Hanus