Intencje mszalne

31 stycznia   2021 – niedziela:

07:00 + Henryk i Maria Żmuda

09:00 Dziękczynno-błagalna w  65 r. ur. Krzysztofa Fryc, w 40 r. ur. Marcina Fryc i w 15 r. ur. Oliwi Fryc

10:00 + Maria, Stanisław Niewolscy      

11:00 + Franciszek, Albina Cycoń, z rodziny

11:00 + Piotr Baran

13:00 + Marian Godzik

17:00 + Stanisław, Józefa Sekuła

1 luty   2021 – poniedziałek:

07:00 + Stanisław, Stefan Zielińscy, s. Stanisław

18:00 +Jan, Waleria Zięcik, s. Władysław; Halina Jedynak

18:00 + Franciszek Jankowicz 20 r. śm.

2 luty   2021 – wtorek:

07:00 + Henryk Sekuła 11r. śm.

07:00  W intencji Róży MB Gromnicznej

10:00 + Maria Łysek r. śm., m. Tadeusz, z rodziny

10:00 + Maria Kochana

18:00 + Maria Pałac, m. Mieczysław, rodzice, teściowie

18:00 + Krzysztof Wycisk

 3 luty    2021 – środa:

07:00 + Janina Kochana

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

4 luty   2021 – czwartek:

07:00 + Stefan Słoniec

07:00 + Władysław Badura 23 r. śm.

18:00 W intencji kapłanów

5 luty  2021 – piątek:

07:00 + Franciszek Wąsiołek, s. Leon

07:00 + Rozalia Jachymczyk

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Eugenia Grabowska (od rodziny Pacułtów z Ochodzy)

+ Rafał Żmuda (od Dyrekcji i pracowników Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego TALBUD-A)

+ Mariusz Czopek (od Ryszarda Monicy z rodziną)

+ Jan Bober (od sąsiadów Marzeny i Rafała Boczarskich)

+ Tadeusz Guguła (od kolegów syna Michała)

+ Henryk Zięcik (od Alicji i Adama Stokłosów z Borku Szlacheckiego)

+ Stanisław Morawa (od Ewy i Czesława Grabowskich z rodziną)

+ Piotr Malinowski (od kuzynki Edyty z rodziną)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od rodziny Kęsów z Facimiecha)

+ Jan Natanek (od Małgorzaty i Stanisława Jurków z dziećmi z Limanowej)

+ Mieczysław Łachman (od firmy Inter-Bud)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z góry)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Genowefa Rzepisko (od Marii Knapik z rodziną)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od swatów brata Kazimierza Jasieczków)

+ Rozalia Duchnowska (od bratanicy Barbary z rodziną)

+ Kacper Sasor (od kuzynki Pauliny z mężem)

+ Władysława Sekuła (od wnuka Marcina z rodziną)m. Józef

+ Stanisław Zięcik (od rodziny Malinowskich)

+ Maria Jazowska (od Rodziny Jagocha)

+ Andrzej Żak (od Ewy i Józefa Maślanka)

+ Adam Żmuda ( od kolezanek i kolegów rocznik 59)

+ Władysław Jankowicz ( od sąsiadki Marii)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z góry)

+ Stanisław Żmuda ( od Agnieszki i Andrzeja Niechaj)

+ Julia Niechaj (od sąsiadów Grzesiaków)

+ Janina Kochana (od rodziny Wycisków)

+ Tadeusz Łysek (od Rodziny Dyrgów)

+ Wanda Chmielarczyk (od Mieszkańców Gołuchowic)

+ Danuta Serwin (od ąsiadów Garlaczy)

+ Anna Czachor (od emerytowanych pracowników ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Władysław Lelek (od Krzysztofa i Moniki Turek z rodziną)

+ Mieczysław Pałac (od Stowqarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej)

+ Stanisław Pacułt (od  kuzynek z Ochodzy)

+ Rozalia Jachymczyk (od Rodziny Adamus)

+ Elżbieta Stępska (od Rodziny Stokłosów)

+ Paweł Pakoński (od sąsiadów Kozioł i Szwed)

+ Tadeusz Czyżowski (od rodziny Sotwinów)

++ Andrzej i Maria Morawa, z rodziny

++ Joanna Kusion 3 r. śm., m. Stanisław

+ Franciszek Woźniak

++ Stefan Wilkosz r. śm., Henryka Wilkosz r. śm., rodzice Stanisław i Maria

+ Józef Łyczak (od kolegi Janusza z rodziną)

+ Mieczysław i Genowefa Kaszyccy

6 luty 2021 – sobota:

07:00 + Natalia, Józef Marciniak, s. Józef

18:00 + Wanda Malinowska r. śm., m. Mieczysław, s. Ryszard

7 luty  2021 – niedziela:

07:00 + Maria Mrożek, c. Anna, z. Józef: Józef Lelek

09:00 + Ryszard Garlacz

10:00 + Anna Czachor

11:00 + Aldona, Kamil, Aleksandra, Nadia Stopa

11:00 Dziękczynno-błagalna w r. ur. Liliany

13:00 Dziękczynno-błagalna w 75 r ur.

17:00 + Bogusław Mrożek 2 r. śm.