24 stycznia   2021 – niedziela:

07:00 + Stanisław, Elżbieta Jagocha r. śm.

07:00 + Michał, Józefa Żmuda, z. Stanisław

09:00 + Wincenty, Anna Lelek, rodzice

10:00 + Danuta Lelek, rodzice, teściowie

11:00 O zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny

13:00 + Anna Sasor 23r. śm, m. Józef

13:00 Za Parafin

17:00 + Kacper Sasor

25 stycznia   2021 – poniedziałek:

07:00 + Władysław Jankowicz

18:00 + Ludwika Morawa r. śm., m. Jan, rodzice

26 stycznia   2021 – wtorek:

07:00 + Grzegorz Rudecki

18:00 + Józef Sekuła r. śm., ż. Anna, s. Kazimierz

27 stycznia    2021 – środa:

07:00 + Julia Niechaj

18:00 Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

28 stycznia   2021 – czwartek:

07:00 + Janina Żak

07:00 + Mieczysław Pałac

18:00 + Stanisław Żmuda

29 stycznia 2021 – piątek:

07:00 + Henryka Lelek 17r.śm, m. Piotr

07:00 + Stanisław Pacułt

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od wnuczki Ani i Marcina)

+ Rafał Żmuda (od Dyrekcji i pracowników Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego TALBUD-A)

+ Mariusz Czopek (od Elżbiety i Przemysława Scula ze Skawiny)

+ Irena Guguła( od Rodziny Polak i Guzik)

+ Jan Bober (od Ewy i Grzegorza Frankowskich)

+ Tadeusz Guguła (od kolegów syna Michała)

+ Piotr Malinowski (od cioci Wioli z rodziną)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od Marii Wilkosz z Faćmiecha)

+ Jan Natanek (od Jana Natanka z żoną)

+ Mieczysław Łachman (od rodziny Bębenek)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z góry)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Genowefa Rzepisko (od Rodziny Knapików z Brzeźnicy)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Firmy Gredan)

+ Rozalia Duchnowska (od bratowej Józefy Augustyn z rodziną)

+ Władysława Sekuła (od kolezanek Haliny i Zofii)m. Józef

+ Kacper Sasor (od cioci Hani)

+ Stanisław Zięcik (od Michała Lelek z rodziną)

+ Maria Jazowska (od sąsiadów)

+ Adam Żmuda ( od koleżanek i kolegów rocznik 59)

+ Władysław Jankowicz ( Od Czesława Zięcika z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z góry)

+ Stanisław Żmuda ( od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Skaiwnie)

+ Julia Niechaj (od sąsiadki Dunajowej)

+ Janina Kochana (od  Rodziny Twardowskich)

+ Tadeusz Łysek (od Rodziny Dyrgów)

+ Wanda Chmielarczyk (od Mieszkańców Gołuchowic)

+ Danuta Serwin (od koleżanki Anny Westenholz)

+ Anna Czachor (od emerytowanych pracowników ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Czesław Stokłosa (od syna wnuków Iwony i Kamila i synowej Barbary)

+ Stanisława Czernachowska (od siostry Marii z synami)

+ Janina Sekuła (od Stanisława Kałuży z rodziną)

+ Marek Komar (od koleżanki Ani)

+ Maria Czopek (od Rodziny Szwed)

+ Władysława Badura

+ Sylwester Pacułt (od kuzynki Barbary Ciepły z rodziną)

+ Maria Szwed (od Małgorzaty i Jana Żmudów)

+ Władysław Lelek (od Anny i Andrzeja Turek)

+ Mieczysław Pałac (od Członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Krzęcinie)

+ Stanisław Pacułt (od kuzynek z Ochodzy)

+ Rozalia Jachymczyk (od Rodziny Adamus)

+ Elżbieta Stępska (od Kuzyna Henryka Żmudy z żoną)

30 stycznia 2021 – sobota:

07:00 + Józef Radomski r. śm., ż. Henryka

18:00 + Wojciech Żak; Marta Kurlit

31 stycznia   2021 – niedziela:

07:00 + Henryk, Maria Żmuda

09:00 Dziękczynno-błagalna w 65r. ur. Krzysztofa Fryc, w 40r. ur. Marcina Fryc. i w 15r. ur. Oliwi Fryc.

10:00 + Maria, Stanisław Niewolscy

11:00 + Franciszek, Albina Cycoń z rodziny

11:00 + Piotr Baran

13:00 + Marian Godzik

17:00 + Stanisław, Józefa Sekuła