17 stycznia   2021 – niedziela:

07:00 + Ks. Krzysztof Grabiec

09:00 Dziękczynno-błagalna w 18r. ur. Julii+

10:00 + Maria Trzyszczyk 33r. śm. m. Jan dzieci

11:00 + Tadeusz Wyroba 9r. śm.

13:00 + Tomasz i Zofia Knapik c. Janina

17:00 + Józef Jankowicz 17r. śm. ż. Anna m. Zofia 35r. śm.

18 stycznia   2021 – poniedziałek:

07:00 + Władysława Sekuła

18:00 + Jan Kęs, Marek, Stanisław oraz synowa Sabina, dziadków

19 stycznia   2021 – wtorek:

07:00 + Henryk Sekuła

18:00 + Andrzej Żak

20 stycznia    2021 – środa:

07:00 + Kazimiera Kudła 1r. śm

18:00 Nowenna dziękczynno-błagalna

21 stycznia   2021 – czwartek:

07:00 + Zuzanna Kapusta

18:00 + Adam Żmuda

22 stycznia 2021 – piątek:

07:00 + Stanisław i Maria Żmuda w. Stanisława

18:00 za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od córki Marii)

+ Rafał Żmuda (od Dyrekcji i pracowników Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego TALBUD-A)

+ Mariusz Czopek (od Marzeny i Michała Kordeckich z Woli Radziszowskiej)

+ Irena Guguła( od rodziny Słonina z Sosnowic)

+ Maria Kochana (od rodziny Klimkowicz)

+Jan Bober (od Eugenii Jagielskiej)

+Tadeusz Guguła (od Katarzyny Płonki z rodziną)

+Stanisław Morawa (od Agnieszki i Jacka Zadorów z Zebrzydowic)

+Piotr Malinowski (od cioci Moniki z rodziną)

+Maria Kowalczyk-Grabie (od Jolanty Sawickiej z Leńcz)

+ Jan Natanek (od Edwarda Szewczyka z żoną)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od sąsiadów)

+ Mieczysław Łachman (od kuzynki Barbary z rodziną)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z góry)

+Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+Elżbieta Chmielarczyk (od wychowanków rocznika 1971)

+Genowefa Rzepisko (od Heleny i Józefa Bednarz)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Rodziny Wójciaków)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów Tyrków)

+ Paweł Pakoński (od Siostrzenicy Renaty z dziećmi)

+ Kacper Sasor (od Beaty, Judyty i Wiktorii)

+ Stanisław Zięcik (od siostrzeńca Jana Badury z rodziną)

+ Maria Jazowska (od sąsiadów)

+ Adam Żmuda ( od koleżanek i kolegów rocznik 59)

+ Władysław Jankowicz ( od Zofii Kowalczyk z Grabia z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Żmuda ( od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Skaiwnie)

+ Julia Niechaj (od  Marii Żmudy z Zelczyny)

+ Janina Kochana (od Rodziny Kęsów)

+ Tadeusz Łysek (od Kazimiery Badura)

+ Wanda Chmielarczyk (od Mieszkańców Gołuchowic)

+ Danuta Serwin (od koleżanki Grażyny Łuczak)

+ Anna Czachor (od emerytowanych pracowników ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Czesław Stokłosa (od Zarządu Kółka Rolniczego z Zelczyny)

+ Stanisława Czernachowska (od sąsiadów Żaków i Krupników)

+ Janina Sekuła (od wnuka Przemysława z rodziną)

+ Marek Komar (od Janiny i Zbigniewa Cierniak)

+ Władysława Badura (od rodziny Agaty i Tomasza Godeckich)

+ Maria Czopek (od Marii i Mieczysława Szwed z rodzina)

+ Sylwester Pacułt (od kuzynki Bernadetty Szymaszek z rodziną)

+ Maria Szwed (od męża Andrzeja)

+ Władysław Lelek (od Elzbiety i Krzysztofa Czopek z rodziną)

+ Mieczysław Pałac (od Józefy Żak i Józefa Kudły)

+ Stanisław Pacułt (od Róży Zwiastowania NMP)

+ Rozalia Jachymczyk (od sąsiadów Lelków)

+ Elżbieta Stępska (od rodziny Pospuła i Krawców)

+ Tomasz, Zofia Zając (od Rodziny Jankowiczów)

+ Stanisław i Irena Guguła r. śm.

+ Wincenty i Helena Lelek, rodzice

+ Franciszek Lelek, rodzice, rodzeństwo

+ Władysława Sekuła m. Józef (od Szwagierki Marii Sekuła)

23 stycznia 2021 – sobota:

07:00 + Krzysztof Grabowski 1r. śm

18:00 + Piotr Jankowicz 16r. śm

24 stycznia   2021 – niedziela:

07:00 + Stanisław i Elżbieta Jagocha r. śm.+

07:00 + Michał i Józefa Żmuda z. Stanisław

09:00 + Wincenty i Anna Lelek, rodzice

10:00 + Danuta Lelek, rodzice, teściowie+

11:00 o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny+

13:00 + Anna Sasor 23r. śm m. Józef

13:00 za Parafin

17:00 + Kacper Sasor