10 stycznia   2021 – niedziela:

07:00 + Stanisław Żmuda

09:00 O bł. Boże dla Rodziny

10:00 + Władysława, Władysław Jachymczyk

11:00 + Jan Gębala 8 r. śm.

13:00 + Karolina, Paweł Badura, z. Józef

17:00 + Helena Sołtys

11 stycznia   2021 – poniedziałek:

07:00 + Jan Natanek

18:00 + Stanisław, Helena Zięcik, z rodziny

12 stycznia   2021 – wtorek:

07:00 + Mieczysław Łachman

18:00 + Zofia Ruśniak

13 stycznia    2021 – środa:

07:00 + Helena Grabińska 4 r. śm,, Jan Grabiński ,s. Bogusław

18:00 Nowenna dziękczynno-błagalna

14 stycznia   2021 – czwartek:

07:00 + Stanisław Zięcik, rodzice, dziadkowie

18:00 + Maria Jazowska

15 stycznia 2021 – piątek:

07:00 + Helena, Stefan Badura

18:00 Zbiorowa za zmarłych

Wit Młotkowski, Felicja żona (od wnuczki Magdaleny Waś z rodziną)

+ Rafał Żmuda (od Dyrekcji i pracowników Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego TALBUD-A)

+ Mariusz Czopek (od rodziny Palecznych)

+ Irena Guguła(od rodziny Młotkowich z Sosnowic)

+ Maria Kochana (od rodziny Wasyl i Lelek)

+ Jan Bober (od sasiadów Heleny i Władysława  Rąbiasz)

+ Tadeusz Guguła (od Katarzyny Płonki z rodziną)

+ Stanisław Morawa (od Katarzyny i Czesława Grabowskich z rodziną)

+  Piotr Malinowski (od  uczniów Szkoły Podstawowej w Zelczynie z rodzicami)

+ Maria Kowalczyk-Grabie (od wnuka Mateusza z Karoliną)

+ Jan Natanek (od Mariana Natanka)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od sąsiadów)

+ Mieczysław Łachman (od kuzynki Katarzyny z rodziną)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z góry)

+Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od wychowanków rocznika 1971)

+ Genowefa Rzepisko (od Rodziny Rzepisko z Zelczyny)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od brata Kazimierza z Czermnej)

+ Rozalia Duchnowska (od  Władysławy Caban i Ewy Pitio)

+ Paweł Pakoński (od chrzesniaka Przemysława)

+ Kacper Sasor (od Sołectwa Krzęcin)

+ Władysława Sekuła (od kolegów z pracy firmny Energopol)

+ Stanisław Zięcik (od siostrzenicy Elzbiety Busz z rodziną)

+ Maria Jazowska (od sąsiadów)

+ Tadeusz Kozioł (od Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie)

+ Adam Żmuda ( od koleżanek i kolegów rocznik 59)

+ Władysław Jankowicz ( od Ewy i Zbigniewa Oleś z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Żmuda (od kuzynki Zdzisławy z rodziną)

+ Julia Niechaj (od Marii Żmudy z Zelczyny)

+ Janina Kochana (od Rodziny Miśkiewicz)

+ Tadeusz Łysek (od teściowej Mari Badura)

+ Wanda Chmielarczyk (od Mieszkańców Gołuchowic)

+ Danuta Serwin (od Anny i Andrzeja Polak z rodziną)

+ Anna Czachor (od dyrekcji, pracowników społecznosci szkolnej w Krzęcinie)

+ Czesław Stokłosa (od rodziny Żmudów z Zelczyny)

+ Stanisława Czernachowska (od rodziny Chmielrczyk)

+ Janina Sekuła (od syna Józefa z rodziną)

+ Stanisław Kochana (od rodziny Ojczyków z Łączan)

+ Marek Komar (od Karoliny i Sebastiana Czernachowskich)

+ Władysława Badura (od rodziny Zdzisława i Doroty Badura)

+ Maria Czopek (od Teresy i Edwarda Kolasa z rodziną)

+ Sylwester Pacułt (od Anity i Jerzego z rodziną)

+ Maria Szwed (od córki Doroty z mężem)

+ Władysław Lelek (od Marty i Tomasza Lelek)

++ Anna Sasor 23 r. śm., m. Józef

+ Tomasz, Zofia Zając (od Rodziny Jankowiczów)

+ Czesław Lelek (od Rodziny Pobożniaków)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Dyrgów)

+ Stanisław Pacułt (od Rodziny Radoń)

16 stycznia 2021 – sobota:

07:00 + Kacper Sasor

18:00 + Maria Topa

17 stycznia   2021 – niedziela:

07:00 + Ks. Krzysztof Grabiec

09:00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ur. Julii

10:00 + Maria Trzyszczyk 33r. śm., m. Jan, dzieci

11:00 + Tadeusz Wyroba 9r. śm.

13:00 + Tomasz, Zofia Knapik, c. Janina

17:00 + Józef Jankowicz 17 r. śm., ż. Anna;  Zofia 35r. śm.