3 stycznia   2021 – niedziela:

07:00 O zdrowie i bł. Boże w Rodzinie

09:00 + Mariusz Czopek

09:00 + Władysław Żmuda 6 r. śm

10:00 + Mieczysława Wrona

11:00 + Lucjan i Aniela Żmuda

13:00 + Franciszek Kumala 21 śm., żona i synowie

13:00 +Stanisław Żmuda 21 r. śm,. ż. Kazimiera

17:00 + Jan Kochana 2,r śm., rodzice

4 stycznia   2021 – poniedziałek:

07:00 + Genowefa, Stefan Rzepisko

07:00 + Stanisław, Maria Zięcik

5 stycznia   2021 – wtorek:

07:00 + Władysław, Bronisława Lelek, s. Wincenty, w. Tomasz

07:00 + Stanisław Zięcik

6 stycznia    2021 – środa:

07:00 + Maria, Wojciech Rachwał

09:00 + Irena Miśkiewicz

10:00 + Zofia, Franciszek Kolasa, z. Stanisław

11:00 + Tadeusz, Janina Wilkosz, s. Leszek

13:00 + Adam, Józefa Świerkosz, rodzice

17:00 + Kacper Sasor

7 stycznia   2021 – czwartek:

07:00 + Stanisław Gotfryd

07:00 W intencji Kapłanów

8 stycznia 2021 – piątek:

07:00 + Rozalia Duchnowska

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od wnuków Mateusza, Łukasza z Ewą i Jakuba)

+ Rafał Żmuda (od Teresy Warchał)

+ Mariusz Czopek (od szwagierki Weroniki i Andrzeja z rodziną)

+ Kazimiera Kudła (od Adama i Agnieszki Jankowicz z rodziną)

+ Irena Guguła(od rodziny Pierzchałów)

+ Maria Kochana (od rodziny Stefaniaków)

+ Jan Bober (od członków i sympatyków Porozumienia Bloku Samorządowego)

+ Tadeusz Guguła (od Haliny Jaskierny)

+ Władysław Urant (od rodziny Kłysiów z Radziszowa)

+ Stanisław Morawa (od kuzyna Henryka z rodziną)

+ Piotr Malinowski (od uczniów Szkoły Podstawowej w Zelczynie z rodzicami)

+ Jan Natanek (od Katarzyny i Janusza Krzyśiak ze Słomnik)

+Maria Kowalczyk-Grabie (od wnuka Marka)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od sąsiadów)

+ Mieczysław Łachman (od kuzyna Piotra z rodziną)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z góry)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rocznika 1957 Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Genowefa Rzepisko (od Rodziny Rzepisko z Zelczyny)m. Stefan

+ Rozalia Duchnowska (od Władysławy Caban i Ewy Pitio)

+ Paweł Pakoński (od brata Władysława z żoną)

+ Kacper Sasor (od sąsiadów)

+ Władysława Sekuła (od kolegów z pracy firmy Energopol)

+ Stanisław Zięcik (od siostrzenicy Anny Slezak z rodziną)

+ Maria Jazowska (od Zięcików, Wyków i Stokłosy)

+ Andrzej Żak (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Tadeusz Kozioł (od Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie)

+ Adam Żmuda (od Rodziny Głuszczaków)

+ Władysław Jankowicz ( od Bogumiły i Józefa Smajek z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Żmuda ( od sąsiadów)

+ Julia Niechaj (od rodziny Kowal z Zelczyny)

+ Janina Kochana (od Pawła Miśkiewicza z rodziną)

+ Tadeusz Łysek (od sąsiadów Zięcików)

+ Wanda Chmielarczyk (od Mieszkańców Gołuchowic)

+ Danuta Serwin (od Marcina i Agnieszki Polak z rodzina)

+ Anna Czachor (od dyrekcji, pracowników społecznosci szkolnej w Krzęcinie)

+ Czesław Stokłosa (od rodziny Łędzkich)

+ Stanisława Czernachowska (od rodziny Kurowskich)

+ Janina Sekuła (od syna Henryka z rodziną)

+ Stanisław Kochana (od Janiny, Marii i Katarzyny)

+ Marek Komar (od kolegów z Firmy Umar)

+ Władysława Badura (od rodziny Stopków z Podolan)

+ Maria Czopek (od Elzbiety i Janusza Żurek z rodziną)

+ Sylwester Pacułt (od Adama i Alicji z rodziną)

+ Maria Szwed (od wnuków Julii i Filipa)

+ Władysław Lelek (od Stanisławy Lelek)

+ Tomasz Zając (od Rodziny Kudła)

+ Tomasz i Zofia Zając ( od Rodziny Wąchała)

+ Mieczysław Pałac (od Rodziny Dyrgów)

9 stycznia 2021 – sobota:

07:00 + Paweł Pakoński

07:00 + Jan, Józefa Żmuda

10 stycznia   2021 – niedziela:

07:00 + Stanisław Żmuda

09:00 O bł. Boże dla Rodziny

10:00 + Władysława, Władysław Jachymczyk

11:00 + Jan Gębala 8 r. śm.

13:00 + Karolina, Paweł Badura, z. Józef

17:00 + Helena Sołtys