Intencje mszalne

13 grudnia   2020 – niedziela:

07:00 + Kazimierz Chmielarczyk 16 r. śm., z rodziny

07:00 Dziękczynno-błagalna w 80 r. ur. Kazimierza

09:00 + Bronisława, Jan Stanek rodzice

09:00 + Stanisław Kolasa 1r. śm.

10:00 O szczęśliwe rozwiązanie

11:00 + Andrzej Żak

11:00 + Aleksander Szwed

13:00 Pokutna

17:00 + Andrzej Piwowoński, rodzice

14 grudnia   2020 – poniedziałek:

06:30 + Wincenty, Aniela Mlost, s.s. Stanisław i Edward

18:00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny

18:00 + Tadeusz Łysek

15 grudnia   2020 – wtorek:

06:30 + Tadeusz, Władysława Żmuda, z. Krzysztof

06:30 + Kazimierz Gancarz, teściowie i rodzice

18:00 + Józef Dyrga 1r. śm

18:00 + Maria Wędzicha

16 grudnia    2020 – środa:

06:30 + Danuta Serwin

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Piotr, Maria Wąsiołek, c. Adela

17 grudnia   2020 – czwartek:

06:30 + Zofia Świerkosz, bracia i rodzice

06:30 + Franciszek, Albina Tylec, w. Aleksander

18:00 + Bogusław Ożóg

18:00 + Kacper Sasor

18 grudnia 2020 – piątek:

06:30 + Piotr, Rozalia Wędzicha

06:30 + Jerzy Ziemiań  

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od Marii i Stanisława Grzesiak)

+ Władysława Badura (od rodziny Bober)

+ Anna Turaj (od rodziny Żmuda i Polus)

+ Barbara Święch (od koleżanek z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie)

+ Zofia Gwóźdź (od Elżbiety Kimbar i rodziny Dąbrowskich z Radziszowa)

+ Maria Kowalczyk (od kuzynki Marii z rodziną z Borku Szlacheckiego)

+ Rafał Żmuda (od Teresy Warchał)

+ Mariusz Czopek (od kolegi Darka Ciepłego)

+ Kazimiera Kudła(od Agnieszki i Marcina Kozdębów)

+ Irena Guguła(od sasiadów Badurów)

+ Maria Kochana (od Róży MB Kalwaryjskiej)

+ Jan Kowalczyk( od Marii i Zbigniewa Kotfisz)

+ Jan Bober (od zawodników szkółki piłkarskiej Iskra Krzęcin)

+ Tadeusz Guguła (od Haliny Jaskierny)

+ Władysław Urant (od kuzyna Władysława z rodziną)

+ Stanisław Morawa (od Kuzyna Zbigniewa Chmielarczyka z rodziną)

+ Piotr Malinowski (od  Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Zelczynie)

+ Jan Natanek (od Marka Natanka)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od sąsiadów)

+ Mieczysław Łachman (od rodziny Guzików)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z góry)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rocznika 1957 Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Genowefa Rzepisko (od sąsiadów)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Rodziny Kantorów z Jurczyc)

+ Rozalia Duchnowska (od bratanicy Ani z rodziną)

+ Paweł Pakoński (od rodziny Żmuda i Chmielarczyk z Gołuchowic)

+ Władysława Sekuła (od bratanka Henryka Meres z rodziną)

+ Kacper Sasor (od rodziny Gaczorek z Polanki Hallera)

+ Stanisław Zięcik (od Rodziny Jankowiczów)

+ Maria Jazowska (od Rodziny Urant i Tyrka)

+ Andrzej Żak (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Tadeusz Kozioł (od Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie)

+ Adam Żmuda (od kuzyna Zdzisława)

+ Władysław Jankowicz ( Od Agaty i Henryka Brózda z rodziną)

+ Zuzanna Kapusta ( od siostry Krystyny z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Żmuda (od sąsiadów)

+ Julia Niechaj (od wnuków Marysi i Seweryna)

+ Janina Kochana (od Anety Miśkiewicz)

+ Tadeusz Łysek (od Rodziny Kochana)

+ Wanda Chmielarczyk (od Rodziny Krawczyków z Gaja)

+ Danuta Serwin (od Rodziny Stachowiak z Bukowia)

+ Anna Czachor (od dyrekcji, pracowników społeczności szkolnej w Krzęcinie)

+ Władysław Lelek (od Stanisławy Lelek z rodziną z Ochodzy)

+ Roman i Genowefa Kochana

+ Mieczysława Wrona

18:00 + Rafał Żmuda

19 grudnia 2020 – sobota:

06:30 + Jan, Henryka Kochana rodzice

18:00 + Władysław Mrożek 17 r. śm.

20 grudnia   2020 – niedziela:

07:00 + Andrzej Sekuła, rodzice i teściowie

09:00 + Władysław Lelek

10:00 ++ z rodziny Gunterów i Hallerów

11:00 + Władysław Jachymczyk 5 r. śm.

13:00 + Jadwiga, Krysztof , Stanisław Knapik ;z rodziny

17:00 + Piotr, Tekla Badura, c.c. Maria i Anna