Intencje mszalne

6 grudnia   2020 – niedziela:

07:00 + Czesław Wycisk r. śm., ż. Maria

07:00 o bł. Boże dla Mieszkańców Polanki Hallera

09:00 + Anna Stanek, rodzice

10:00+ Maria, Czesław Śmiech

11:00 + Helena Kuberska

13:00+ Roman Orzechowski 3r. śm.

17:00 O bł. Boże i zdrowie dla Karola z okazji ur.

7 grudnia   2020 – poniedziałek:

06:30 + Witold Lelek

18:00 + Piotr Jankowicz

18:00 + Maciej Hanus

8 grudnia   2020 – wtorek:

06:30 + Józef Pachota, rodzice i rodzeństwo

06:30 + Maria, Bronisław Stokłosa

12:00 O potrzebne łaski

18:00 + Marian Godzik

18:00  W intencji Róży MB Niepokalanie Poczętej

9 grudnia    2020 – środa:

06:30 + Maria Wędzicha

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Krzysztof Wycisk 4 r. śm.

10 grudnia   2020 – czwartek:

06:30 + Maria, Edward Pierzchała

06:30 + Maria Kowalczyk

18:00 + Andrzej Piwowoński rodzice

18:00 + Aleksander Żmuda

11 grudnia 2020 – piątek:

06:30 + Irena Miśkiewicz 1r. śm.

06:30 + Joanna, Tomasz Zielińscy

18:00 Zborowa za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od Heleny Morawy z rodziną)

+ Władysława Badura (od kuzyna Stefana z rodziną)

+ Anna Turaj (od Urszuli i Jarosława Rachwał)

+ Helena Jachymczyk (od Józefa i Lidii Kęs z dziećmi)

+ Barbara Święch (od rodziny Zofii i Wiesława Zięcik z Borku Szlacheckiego)

+ Zofia Gwóźdź (od wychowanków rocznik 1999-2002)

+ Maria Kowalczyk (od rodziny Jachymczyków z Sosnowic)

+ Rafał Żmuda (od Anny Pleti z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od kolegów z pracy trzeciej brygady Nikrometu)

+ Stanisław Kolasa(od teściów syna Marka)

+ Kazimiera Kudła(od kolegów Krzysztofa Piotra Kęs i Józefa Polak)

+ Irena Guguła( od sasiadów Wasyl i Lelek)

+ Maria Kochana (od Róży MB Kalwaryjskiej)

+ Jan Kowalczyk( od Jacka Kotfisza z żoną i córką)

+ Jan Bober (od członków LKS Iskra Krzęcin)

+Tadeusz Guguła (od koleżanek z dowozu żony Eli z gimnazjum nr. 2)

+ Władysław Urant (od Józefa Stokłosy z Zawoi z Rodziną)

+ Stanisław Morawa (od Anny Szczęsniak z rodziną)

+ Piotr Malinowski (od  Katarzyny i Mirosława Bajda)

+ Jan Natanek (od chrześniaka Andrzeja z Limanowej)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od sąsiadów)

+ Mieczysław Łachman (od rodziny Polaków)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z dołu)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rocznika 1957 Szkoły Podstawowej w Krzęcinie)

+ Genowefa Rzepisko (od sąsiadów)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Tadeusza Krok z rodziną)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadki Władysławy Stawowej)

+ Paweł Pakoński (od Wioli z rodziną)

+ Władysława Sekuła (od rodziny Krawackich i Sieprawskich z Chrząstowic)

+ Kacper Sasor (od Wioli z rodziną)

+ Stanisław Zięcik (od Urszuli Ożóg z synami)

+ Maria Jazowska (od rodziny Urant i Tyrka)

+ Andrzej Żak (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Tadeusz Kozioł (od Dyrekcji, Nauczycieli i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie)

+ Adam Żmuda ( od kuzyna Zdzisława z żoną)

+ Władysław Jankowicz ( od chrzesnicy Michaliny Kowalczyk z rodziną)

+ Zuzanna Kapusta ( od brata z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Żmuda ( od Stanisławy i Julianna Dyrga z Paszkówki)

+ Julia Niechaj (od wnuków Marysi i Seweryna)

+ Janina Kochana (od Krystyny i Lucjana Gaczorek)

+ Tadeusz Łysek (od rodziny Kochana)

+ Janina Żak (od sąsiadów Brożek, Kowalczyk i Wilkosz)

+ Wanda Chmielarczyk (od Rózy Św Floriana)

+ Danuta Serwin (od sąsiadki Katarzyny z dziećmi)

+ Kazimierz Zięcik 10r. śm z rodziny

18:00 + Maria Mrożek, c. Anna, s. Józef; Józef Lelek

12 grudnia 2020 – sobota:

06:30 + Jan Skrzyński 1r. śm

06:30 + Maria, Józef Ślusarczyk, rodzice

18:00 + Tadeusz Wróbel 4 r. śm.

13 grudnia   2020 – niedziela:

07:00 + Kazimierz Chmielarczyk 16 r. śm. z rodziny

07:00 Dziękczynno-błagalna w 80 r. ur. Kazimierza

09:00 + Bronisława, Jan Stanek, rodzice

09:00 + Stanisław Kolasa 1r. śm.

10:00 O szczęśliwe rozwiazanie

11:00 + Andrzej Żak

11:00 + Aleksander Szwed

13:00 Pokutna

17:00 + Andrzej Piwowoński, rodzice