Intencje mszalne

29 listopada   2020 – niedziela:

07:00 + Teresa Lelek i rodzice

07:00 + Jan Piszczek 5r. śm.

09:00 + Stanisław Gładyś 9 r. śm

10:00 O bł. Boże dla Jagody i Jarosława w 6 r. ślubu

11:00 + Jan, Helena Grabińscy, s. Bogusław

11:00 + Stanisław Gotfryd

13:00 + Rafał Żmuda

13:00 + Józef, Waleria Lelek, synowie i synowe

17:00 + Czesław Lelek

30 listopada   2020 – poniedziałek:

06:30 + Kazimierz Domagała 10 r. śm., ż. Joanna

06:30 + Stanisław, Maria Żmuda, w. Stanisława

18:00 + Andrzej Sotwin; Stanisław, Władysława Żmuda

1 grudnia   2020 – wtorek:

06:30 + Henryk Zięcik

18:00 + Marian Godzik

2 grudnia    2020 – środa:

06:30 + Aleksandra Solecka 9 r. śm., m. Antoni

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Stanisława Jankowicz

3 grudnia   2020 – czwartek:

06:30 + Witold Lelek

06:30 + Stanisław Morawa

18:00 W intencji kapłanów

18:00 + Roman Orzechowski r. śm.

4 grudnia 2020 – piątek:

06:30 + Wincenty, Aniela Mlost, s.s. Edward, Stanisław

06:30 + Władysława Sekuła 2r. śm., m. Bronisław, s. Ryszard

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od Janików, Niedbałów i Rapaczów)

+ Władysława Badura (od brata Mariana)

+ Anna Turaj (od Magdaleny i Tomasza Jasiołek-Pałka z córkami)

+ Maria Szwed (od bratanicy Agnieszki z rodziną)

+ Maria Lelek (od sołtysów Gminy Skawina)

+ Jan Morawa (od chrześniaka Stanisława z rodziną)

+ Barbara Święch (od chrześniaka Grzegorza)

+ Zofia Gwóźdź (od Kamila i Dominiki)

+ Danuta Łukasik (od rodziny Sasorów)

+ Maria Kowalczyk (od rodziny Zawadów z Krzęcina)

+ Rafał Żmuda (od Anny Pleti z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od Barbary i Sylwestra Popiel z rodziną)

+ Stanisław Kolasa(od rodziny Miska)

+ Kazimiera Kudła(od współpracowników syna Adama)

+ Irena Guguła( od Marii Goryckiej  z rodziną)

+ Maria Kochana (od Rodziny Janiny i Stanisława Kęs)

+ Jan Kowalczyk( od Piotra Kotfisza z Brzezowej)

+ Jan Motyka (od kościelnego Jana Lelka)

+ Jan Bober (od Adama Kudły z rodziną)

+ Tadeusz Guguła (od koleżanek z dowozu żony Eli z Gimnazjum nr.2)

+ Władysław Urant (od rodziny Kłysiów z Radziszowa)

+ Stanisław Morawa (od rodziny Mazurek)

+ Piotr Malinowski (od Katarzyny i Mirosława Bajda)

+ Jan Natanek (od Koleżanek z pracy córki Agaty z Firmy Balshen)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od sąsiadów)

+ Mieczysław Łachman (od rodziny Ślusarczyk)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z dołu)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działów Krzęcińsko-Zelczyńskich)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rodziny Grabowskich)

+ Genowefa Rzepisko (od sąsiadów)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od bratnka Grześka z rodziną z Czermnej)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów z Działów Krzęcinsko-Zelczyńksich)

+ Paweł Pakoński (od kuzynki Michaliny z całą rodziną)

+ Kacper Sasor (od ojca chrzestnego Adama z żoną)

+ Władysława Sekuła (od sąsiadów)

+ Stanisław Zięcik (od Rodziny Radomskich)

+ Maria Jazowska (od Zofii Rocha)

+ Andrzej Żak (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Tadeusz Kozioł (od sąsiadów córki Lucyny)

+ Adam Żmuda ( od sasiadów)

+ Władysław Jankowicz ( od szwagierki Janiny z Grabia z rodziną)

+ Zuzanna Kapusta ( od chrześnicy Małgorzaty z rodziną)

+ Grzegorz Rudecki (od sąsiadów z dołu)

+ Stanisław Żmuda ( od Marii i Jana Lelek)

+ Julia Niechaj (od wnuków Marysi i Seweryna)

+ Janina Kochana (od Janiny i Zygmunta Łołka)

+ Janina Żak (od sąsiadów Zięcik, Krzyś, Kaszuba)

+ Tadeusz Łysek (od Rozalii Lelek)

18:00 + Edward, Maria Kozioł, synowie

5 grudnia 2020 – sobota:

06:30 + Stefan, Helena Badura

06:30 + Aldona, Kamil, Aleksandra, Nadia Stopa

18:00 + Jan Szarański, s. Zbigniew

18:00 + Zofia, Stanisław Chmielarczyk, z rodziny

6 grudnia   2020 – niedziela:

07:00 + Czesław Wycisk r. śm.. ż. Maria

07:00 O bł. Boże dla Mieszkańców Polanki Hallera

09:00 + Anna Stanek, rodzice

10:00 + Maria, Czesław Śmiech

11:00 + Helena Kuberska

13:00 + Roman Orzechowski 3r. śm.

17:00 O bł. Boże dla Karola z okazji ur.