Intencje mszalne

22 listopada   2020 – niedziela:

07:00 ++  z Grabia

07:00 + Tadeusz Guguła

09:00 + Aniela, Franciszek Wędzicha, z. Franciszek

09:00 + Anna, Józef Sekuła, s. Kazimierz, rodzice

10:00 + Irena Miśkiewicz

11:00 + Władysław Miśkiewicz 1r. śm.

13:00 + Stanisław, Aniela Żmuda, Franciszek Żmuda

13:00 + Zofia Kumala 20 r. śm., m. Franciszek, synowie

17:00 ++ z Gołuchowic

23 listopada   2020 – poniedziałek:

07:00 + Czesław Śnieżek, rodzice

18:00 ++ z  Róży MB Dobrej Rady

24 listopada   2020 – wtorek:

07:00 + Marian Żmuda r. śm.

18:00 ++ z  Róży MB Wspomożycielki Wiernych

25 listopada   2020 – środa:

07:00 + Kazimierz Miśkiewicz; rodzice Władysław i Albina

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 ++ z Róży MB Zwiastowania

26 listopada    2020 – czwartek:

07:00 + Janusz Lipiarz

07:00 + Wiktoria Przybyło

18:00 ++ z Róży MB Królowej Pokoju

18:00 + Stefania Słonina, c. Elżbieta

27 listopada 2020 – piątek:

07:00 + Karol, Katarzyna Żmuda, c. Janina

07:00 + z Róży NMP Nieustającej Pomocy

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od chrześnika Stanisława z rodziną)

+ Władysława Badura (od rodziny Rybka z Radziszowa)

+ Anna Turaj (od Alicji Jasiołek)

+ Maria Szwed (od bratanicy Malwiny)

+ Maria Lelek (od sołtysów gminy Skawina)

+ Jan Morawa (od Józefy Gancarz z dziećmi)

+ Zofia Gwóźdź (od Firmy VITAMINEX Sebastiana i Ewy)

+ Danuta Łukasik (od Marii i Mariana Walo)

+ Maria Kowalczyk (od sąsiadki Bernadety z rodziną)

+ Janina Jamróg (od koleżanek i kolegów córki Agnieszki)

+ Rafał Żmuda (od Katarzyny Płonka z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od Elżbiety i Andrzeja Miska z rodziną)

+ Stanisław Kolasa (od rodziny Miska)

+ Kazimiera Kudła (od współpracowników syna Adama)

+ Irena Guguła ( od członków społecznego komitetu budowy gazociągu w Krzęcinie)

+ Maria Kochana (od chrześnicy Agnieszki z rodziną)

+ Jan Kowalczyk( od Agnieszki i Macieja Chorabik z Łapanowa)

+ Jan Motyka (od Rodziny Sotwinów)

+ Jan Bober (od koleżanek i kolegów z wydawnictwa syna Rafała)

+ Tadeusz Guguła (od rodziny Mrowiec i Opyrchał)

+ Władysław Urant (od Jasi z Bęczyna)

+ Stanisław Morawa (od rodziny Zarębów)

+ Piotr Malinowski (od przyjaciół z zespołu California)

+ Maria Kowalczyk (od Rodziny Grabińskich z Grabia)

+ Jan Natanek (od koleżenek z pracy córki agaty z Firmy Balshen)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od sąsiadów)

+ Mieczysław Łachman (od rodziny Pabianów, Garbieniów i Gilów)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z dołu)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od Działy Krzęcińsko-Zelczyńskie)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rodziny Grabowskich)

+ Genowefa Rzepisko (od sąsiadów)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Waldemara Kurlit)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów z Działów Krzęcinsko-Zelczyńksich)

+ Paweł Pakoński (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Krzecinie rocznik 1965)

+ Władysława Sekuła (od sąsiadów)

+ Kacper Sasor (od wujka Józka i cioci Bożeny)

+ Stanisław Zięcik (od Marii Żmuda)

+ Maria Jazowska (od Marty Haward z rodziną)

+ Andrzej Żak (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Tadeusz Kozioł (od sąsiadów córki Lucyny)

+ Adam Żmuda (od sąsiadów)

+ Władysław Jankowicz ( od Kazimiery Godzik)

+ Grzegorz Rudecki (od koleżanek i kolegów z pracy syna Daniela)

+ Stanisław Żmuda ( od Anny i Henryka Sekułów z rodziną)

+ Julia Niechaj (od rodziny Wycisków)

+ Janina Kochana (od sąsiadów Zięcik i Wyka)

+ Jan Rosikoń (od Artura i Ewy Śnieżek)

28 listopada   2020 – sobota:

07:00 + Rafał Żmuda

18:00 + Jadwiga Romek

29 listopada   2020 – niedziela:

07:00 + Teresa Lelek i rodzice

07:00 + Jan Piszczek 5 r. śm.

09:00 + Stanisław Gładyś 9 r. śm

10:00 O bł. Boże i zdrowie dla Jagody i Jarosława w 6 r. ślubu

11:00 + Jan , Helena Grabińscy, s. Bogusław

11:00 + Stanisław Gotfryd

13:00 + Rafał Żmuda

13:00 + Józef, Waleria Lelek, synowie i synowe

17:00 + Czesław Lelek