Intencje mszalne

15 listopada   2020 – niedziela:

07:00 + Henryk, Anna Zięcik, c.c. Teresa i Maria

07:00 + Józef Dyrga

09:00 + Stanisław Dąbrowski 18r. śm.

10:00 + Maria Szwed 2 r. śm

11:00 + Mari, Jan Bylica, z rodziny

11:00 + Krystyna Rogala

13:00 + Stanisław, Zofia Lelek, c. Kazimiera

17:00 ++ z Zelczyny

16 listopada   2020 – poniedziałek:

07:00 + Bronisława, Wincenty Badura

18:00 ++ z Róży MB Miłosierdzia

17 listopada   2020 – wtorek:

07:00 + Maria Lelek r. śm., m. Franciszek

18:00 ++ z Róży MB Wniebowziętej

18:00 ++ z Róży MB Saletyńskiej

18 listopada   2020 – środa:

07:00 + Helena, Franciszek Malinowscy, s. Stefan

07:00 + Stanisław Kolasa

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Kazimiera Kudła

19 listopada    2020 – czwartek:

07:00 + Wincenty, Anna Lelek

07:00 + Jan, Genowefa Grzesiak, z. Jachymczyk

18:00 ++ z  Róży MB Szkaplerznej

18:00 ++ z  Róży Św. Józefa

20 listopada 2020 – piątek:

07:00 + Józefa, Stanisław Knapik

07:00 ++ z Róży MB Częstochowskiej

18:00  Zbiorowa za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od rodziny Bębenków z Grabia)

+ Maria Czopek (od koleżanek synowej Elżbiety)

+ Anna Turaj (od Danuty i Kazimierza Smagło)

+ Maria Szwed (od kuzyna Wiesława Kowalczyka z rodziną)

+ Józefa Szwed (od rodziny Boczoniów z Polanki Hallera)

+ Jan Morawa (od Andrzeja i Barbary Żmuda z rodziną)

+ Zofia Gwóźdź (od Janiny Topa)

+ Danuta Łukasik (od rodziny Kutka z Jasienicy)

+ Maria Kowalczyk (od koleżanki Marii)

+ Janina Jamróg (od Małgorzaty Battek)

+ Rafał Żmuda (od Katarzyny Płonka z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od szefa, zarządu i pracowników firmy Nicromet)

+ Teresa Łędzka( od Tyrków z Zelczyny i Działów)

+ Stanisław Kolasa(Zespół Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim)

+ Kazimiera Kudła(od Dominika Szwed)

+ Irena Guguła( od wnuka Michała)

+ Maria Kochana (od chrześnicy Anny Gołąb z rodziną)

+ Jan Kowalczyk( od Elżbiety Knet)

+ Jan Motyka (od Rodziny Piwowońskich)

+ Jan Bober (od Marka i Lidii Stachowicz z rodziną)

+ Tadeusz Guguła (od rodziny Mrowiec i Opyrchał)

+ Władysław Urant (od Moniki i Mariusza z rodziną)

+ Stanisław Morawa (od rodziny Kaletków ze Skawiny)

+ Piotr Malinowski (od koleżanek i kolegów brata Kamila)

+ Maria Kowalczyk (od Rodziny Grabińskich z Grabia)

+ Jan Natanek (od koleżanek z pracy córki agaty z Firmy Balhsen)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od sąsiadów)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z góry)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z dołu)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od rodziny Stopa)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rózy MB Wniebowziętej)

+ Genowefa Rzepisko (od sąsiadów)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Pawła Kurlit z rodziną)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów z Działów Krzęcinsko-Zelczyńksich)

+ Paweł Pakoński (od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie rocznik 1965)

+ Władysława Sekuła (od sąsiadów)

+ Kacper Sasor (od cioci Janiny i Wujka Zygmunta)

+ Stanisław Zięcik (od  koleżanek córki Małgorzaty z Koła Gospodyń Krzęcin)

+ Maria Jazowska (od synów Ryszarda i Józefa)

+ Andrzej Żak (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Tadeusz Kozioł (od sąsiadów córki Lucyny)

+ Adam Żmuda ( od Skorusów)

+ Władysław Jankowicz ( od Michała Lelek)

+ Grzegorz Rudecki (od koleżanek i kolegów z pracy syna Daniela)

+ Stanisław Żmuda ( od sąsiadki Grażyny z rodziną)

+ Julia Niechaj (od rodziny Pająków)\

+ Krystyna Gronowska

+ Maria Janusz Studenni

+ Stefania Jeremi Żurawieccy

+ Janina Guz

+ Jadwiga Zimińska

18:00 ++ z  Róży MB Bolesnej

21 listopada   2020 – sobota:

07:00 + Karol Lelek, z. Bogusław

18:00 ++ z  Róży Św. Jana Pawła II

18:00 + Józef Żmuda 7 r. śm.

22 listopada   2020 – niedziela:

07:00 ++ z Grabia

07:00 + Tadeusz Guguła

09:00 + Aniela, Franciszek Wędzicha, z. Franciszek

09:00 + Anna, Józef Sekuła, s. Kazimierz, rodzice

10:00 + Irena Miśkiewicz

11:00 + Władysław Miśkiewicz 1r. śm.

13:00 + Stanisław , Aniela Żmuda; Franciszek Żmuda

13:00 + Zofia Kumala 20 r. śm., m. Franciszek, synowie

17:00 ++ z Gołuchowic