Intencje mszalne

8 listopada   2020 – niedziela:

07:00 ++ z Ochodzy

09:00 + Stanisław Mardyła, rodzice i teściowie

11:00 + Aleksander Szwed

13:00 + Bronisław, Maria Stokłosa

17:00 ++ z Polanki Hallera

9 listopada   2020 – poniedziałek:

07:00 + Leon, Maria Zięcik, s. Stanislaw, z. Władysław

18:00 ++ z  Róży MB Krzęcińskiej

10 listopada   2020 – wtorek:

07:00 + Piotr, Henryka Lelek

18:00 ++ z Róży MB Niepokalanie Poczętej

11 listopada   2020 – środa:

07:00 ++ z Róży Najświętszego Imienia Maryi

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

12 listopada    2020 – czwartek:

07:00 + Irena, Stefan Trzyszcyk, rodzice

18:00 ++ z  Róży MB Fatimskiej

18:00 O zdrowie dla Leny i wytrwałość w walce z chorobą

13 listopada 2020 – piątek:

07:00 + Zbigniew Mizura 18 r. śm,. ż. Helena, s. Mirosław

07:00  Pokutna

18:00  Zbiorowa  za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od rodziny Szwedów i Kozioł z Polanki Hallera)

+ Maria Czopek (od siostrzenicy Haliny i Ryszarda Klęków)

+ Anna Turaj (od Kazimierza Sarapata)

+ Maria Szwed (od chrzestnej z rodziną)

+ Józefa Szwed (od Poli z rodziną)

+ Jan Morawa (od teściowej Otylii Żmuda)

+ Zofia Gwóźdź (od syna Mariusza z rodziną)

+ Danuta Łukasik (od rodziny Kutka z Jasienicy)

+ Maria Kowalczyk (od Kapustów i Marcinkiewiczów ze Skawiny)

+ Janina Jamróg (od rodziny Tęczarów)

+ Rafał Żmuda (od Grzegorza Jaskiernego z rodziną)

+ Mariusz Czopek (od koleżanek i kolegów z firmy Nicromet Skawina)

+ Teresa Łędzka(od sąsiadów)

+ Kazimiera Kudła(od włascicieli firmy Lauda-Metaplast)

+ Jan Kaszuba (od Andrzeja i Zofii Lelek z rodziną)

+ Irena Guguła( od wnuka Michała)

+ Maria Kochana (od Kuzynki Kazi i Wiesława Leńczowskich)

+ Jan Kowalczyk( od Jacka Widłak)

+ Jan Motyka (od Rodziny Pasierbek)

+ Teresa Żmuda (od wnuka Marcina i Magdaleny)

+ Jan Bober (od Barbary Stachowicz)

+ Tadeusz Guguła (od bratanicy Oli i Justyny)

+ Władysław Urant (od Moniki i Mariusza z rodziną)
+ Stanisław Morawa (od siostry z rodziną)

+ Piotr Malinowski (od chrzestnego Dominika z rodziną)

+ Maria Kowalczyk (od Rodziny Młotkowskich)

+ Jan Natanek (od Czesławy i Stefana Sasor)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od rodziny Jachymczyków z Sosnowic)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z góry)

+ Irena Brożek (od sąsiadów z dołu)

+ Ks. Krzysztof Grabiec ( od rodziny Furtaków)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rózy MB Wniebowziętej)

+ Genowefa Rzepisko (od sąsiadów)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Pawła Janika z rodziną)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów z Działów Krzęcinsko-Zelczyńksich)

+ Władysława Sekuła (od sąsiadów)

+ Kacper Sasor (od Anny Gaczorek)

+ Stanisław Zięcik (od koleżanek córki Małgorzaty z Koła Gospodyń Krzęcin)

+ Maria Jazowska (od syna Wiesława z rodziną)

+ Andrzej Żak (od mieszkańców Gołuchowic)

+ Grzegorz Rudecki (od rodziny Rychlewiczów ze Skawiny)

+ Władysław Jankowicz (od rodziny Glanowskich i Małeckich z Wadowic)

+ Adam Żmuda (od kuzynki Aliny z mężem)

+ Tadeusz Kozioł (od sąsiadów córki Lucyny)

+ Stanisław Żmuda (od Stanisławy Lelek z rodziną)

+ Bronisława Natkaniec 5 r. śm., m. Józef

+ Bronisława Dudzik

14 listopada   2020 – sobota:

07:00 + Maria Jankowicz r. śm., m. Tadeusz

18:00 ++ z  Róży MB Kalwaryjskiej

15 listopada   2020 – niedziela:

07:00 + Henryk Anna Zięcik, c.c. Teresa i Maria

07:00 + Józef Dyrga

09:00 + Stanisław Dąbrowski 18r. śm.

09:00 + Maria Szwed 2 r. śm

11:00 + Maria, Jan Bylica, z rodziny

11:00 + Krystyna Rogala

13:00 + Stanisław, Zofia, Kazimierz Lelek

17:00 ++ z Zelczyny