Intencje mszalne

25 października  2020 – niedziela:

07:00 + Józef, Maria Sekuła, s. Stanisław; Piotr Jasiński

07:00 + Wiktoria Przybyło

09:00 + Franciszek, Zofia Słonina

09:00 + Stefania Góralczyk 19 r. śm., m. Wincenty i syn

11:00 +Wincenty,  Adela Lelek, c. Maria, s.s. Józef,  Marian

11:00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Anny i Jacka Żmuda

13:00 + Maria,  Zdzisław Kowalczyk, s. Stanisław

13:00 + Edward Żmuda, rodzice, teściowie

17:00 + Maria Barcikowska 2 r. śm,; Stefania, Stanisław Galos, s. Stanisław, rodzice

26 października   2020 – poniedziałek:

07:00 + Danuta Lelek r. śm.

07:00 + Zygmunt, Henryka Pawłowscy

18:00 + Stanisław Opyrchał,  rodzice, teściowie

27 października     2020 – wtorek:

07:00 + Witold Lelek

18:00+ Bronisława Lelek r. śm., m. Władysław, s. Wincenty, w. Tomasz

28 października   2020 – środa:

07:00 + Władysław Żmuda r. śm

18:00 – Nowennowa w intencjach dziękczynno-błagalnych

18:00 + Maria Kochana

29 października   2020 – czwartek:

07:00 + Kazimiera Kudła

07:00 +Rozalia Duchnowska

18:00 + Stanisław Sekuła 47r. śm, ż. Janina

18:00 + Edward, Maria Pierzchała

30 października 2020 – piątek:

07:00 + Władysław Urant

07:00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Małgorzaty i Waldemara

18:00 Zbiorowa za zmarłych

+ Wit Młotkowski, Felicja żona (od bratanka Zbigniewa z Łączan)

+ Michał Dunaj (od brata Mateusza z rodziną)

+ Maria Czopek (od Sroków i Frankowskich)

+ Jadwiga Malinowska (od Bogumiły Książek z rodziną)

+ Maria Szwed (od cioci Janiny Żmuda z Krzęcina)

+ Zbigniew Gorycki (od Jadwigi i Michała Pawlak z rodziną)

+ Anna Skrzyńska (od rodziny Łacheta i Krystyny Skrzyńskiej)

+ Danuta Łukasik (od rodziny Sołtys)

+ Stanisława Żak (od byłej Oazy Rodzin)

+ Maria Kowalczyk (od Ewy i Józefa Brożków)

+ Janina Jamróg (od Róży Matki Bożej Saletyńskiej)

+ Rafał Żmuda (od Haliny Jaskiernej)

+ Mariusz Czopek (od rodziny Słoninów)

+ Stanisław Kolasa(od chrześnicy Elzbiety z rodziną z Grabia)

+ Kazimiera Kudła(od Jankowiczów z Działów)

+ Krzysztof Grabowski(od Bratanka Krystiana z Kingą)

+ Jan Kaszuba (od Aleksandra Zawady z rodziną)

+ Irena Guguła( od Haliny Jaskierny z rodziną)

+ Jan Motyka (od Karola Żmudy z rodzicami)

+ Jan Bober (od chrześniaka Piotra z rodziną)

Tadeusz Guguła (od szwagierki Barbary z mężem Stanisławem)

+ Władysław Urant (od Doroty Sudoł z rodziną)

+ Stanisław Morawa (od chrześnicy Danuty z rodziną z Jurczyc)

+ Piotr Malinowski (od wujka Mateusza z rodziną)

+ Maria Kowalczyk (od Rodziny Budków)

+ Jan Natanek (od koleżanek z pracy córki Krystyny)

+ Władysława Jachymczyk m. Władysław (od siostrzenicy Kazimiery Żmuda z rodziną)

+ Mieczysław Łachman (od sąsiadów z góry)

+ Jan Morawa (od rodziny Smajków)

+ Irena Brożek (od Janiny Zielińskiej)

+ Ks. Krzysztof Grabiec (od uczniów klasy 7a wraz z rodzicami szkoły w Zelczynie)

+ Elżbieta Chmielarczyk (od Rodziny Marduła i Maluta)

+ Genowefa Rzepisko (od Rodziny Żaków z Grabia)m. Stefan

+ Stanisław Gotfryd (od Jadwigi Gotfryd z rodziną)

+ Rozalia Duchnowska (od sąsiadów z Działów Krzęcinsko-Zelczyńksich)

+ Paweł Pakoński (od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie rocznik 1965)

+ Władysława Sekuła (od sąsiadów)

+ Kacper Sasor (od  Joanny i Piotra Kozłowskich z dziećmi)

+ Stanisław Zięcik (od Rodziny Żmudów z Krzęcina)

+ Maria Jazowska (od Rodziny Wycisków)

+ Andrzej Żak (od sąsiadów Bednarz)

+ Władysław Janas

18:00 + Andrzej Mrożek, s. Bogusław; Maciej Hanus

31 października  2020 – sobota:

07:00 + Rafał Żmuda

18:00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. ur.

18:00 + Józef Ślęzak r. śm

1 listopada   2020 – niedziela:

07:00 + Anna, Piotr Zięborak, z rodziny

07:00 + Wincenty Góralczyk 9 r. śm., ż. Stefania, s. Wincenty

09:00 ++  z Róży Bożej Rodzicielki

09:00 + Janina,  Stanisław Majcherczyk z rodziną

11:00 + Mariusz Czopek

11:00 + Bolesław Kowalczyk r. śm,; Stanisław Zięcik

14:00 + Maria, Marian Wątor, synowie

14:00 + Maria, Czesław Wycisk; Lucjan, Aniela Żmuda